Huawei провела конференцію для розробників на Web Summit 2021

Huawei провела конференцію для розробників на Web Summit 2021

Лісабон, 4 листопада 2021 р. — Провідна світова технологічна компанія Huawei провела щорічну флагманську конференцію для розробників (HDC.Europe) під час Web Summit 2021. Захід зібрав понад 300 розробників і бізнес-лідерів, котрі обговорювали останні розробки Huawei Mobile Services, а також оновлення сервісів і зростаючу роль інновацій у галузі.

Провідна екосистема галузі

Під час відкриття заходу Huawei оприлюднила останні показники за третій квартал 2021 року, що свідчать про зростання екосистеми і розвиток HMS. Компанія відзначила приріст за всіма ключовими показниками, зокрема загальних обсягів додатків, кількості зареєстрованих розробників і щомісячних активних користувачів (MAU). Це підтверджує позиції Huawei як третьої найбільшої глобальної мобільної екосистеми.

Наразі Huawei допомагає 5,1 млн зареєстрованих розробників встановити зв'язок із понад 730 млн щомісячних активних користувачів пристроїв у всьому світі. Кількість додатків, інтегрованих із HMS Core, зросла на 81% порівняно з попереднім роком і становить 173 000 за перші три квартали цього року. Понад 332,4 млрд додатків було розповсюджено в AppGallery в усьому світі, що на 13% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

З моменту глобального запуску в 2018 році кількість щомісячних активних користувачів Huawei AppGallery зросла до понад 560 млн осіб, зокрема 42 млн в Європі. Huawei досягла значних успіхів у розробці власного пакета додатків HMS, зокрема завдяки Huawei Petal Maps. Додатком наразі користуються близько 7 млн щомісячних активних користувачів в Європі, а Huawei Petal Search — 32 млн в усьому світі. Понад 3 000 партнерів наразі активно беруть участь у лістингах у 20 категоріях. Відсоток прибутків партнерів також зріс на 62% порівняно з минулим роком.

«Інновації — ключовий елемент для побудови екосистеми майбутнього. Huawei прагне об’єднати свої можливості з потужними розумовими здібностями розробників, щоб прискорити нашу подорож до всеохопного майбутнього в усіх сценаріях», — прокоментував Джервіс Су (Jervis Su), віцепрезидент напряму мобільних сервісів підрозділу Huawei Consumer Business Group.

Сімейство Petal — еволюція для задоволення потреб користувачів

Популярна серія додатків Petal включає Petal Search, Petal Maps і Petal Assistant. Вона постійно розширюється завдяки партнерствам у вертикальних секторах, а саме у сфері подорожей, шопінгу та суміжних галузях. На конференції делегати ознайомилися з оновленнями Petal Search 2.0, мультимедійної пошукової системи наступного покоління на основі штучного інтелекту. Вона відкриває доступ до інноваційних можливостей пошуку у понад 20 різних сферах, включно з новинами, відео, шопінгом, авіарейсами, локальним бізнесом тощо. За допомогою Search as a Service (пошук як послуга) Huawei розширить можливості Petal Search. SDK на пристрої та хмарні API дозволять партнерам екосистеми швидко забезпечити можливості оптимального пошуку в мобільних додатках. Petal Search, обробляючи в середньому 8 млрд запитів на день, дозволяє партнерам ефективно розповсюджувати контент серед користувачів через запатентовану платформу Huawei UniBox.

Додаток Petal Maps, яким користуються 20 млн осіб щомісяця і який доступний у понад 166 країнах і регіонах, нещодавно отримав престижну нагороду Red Dot Design Award. Останнє оновлення поліпшить такі можливості Petal Maps, як високоточне позиціонування, відображення топографічної карти, поглиблений пошук даних, посібник із руху, а також різноманітні інтерактивні можливості карти та Map Studio. Все це робить досвід користування навігаційним додатком по-справжньому інтерактивним та інформативним.

Huawei Ads — партнерська програма для європейських агенцій

Huawei Ads — це рекламний майданчик, що працює в режимі реального часу й адаптований до пристроїв Huawei. Відтепер він відкритий для медіаагенцій і видавців додатків у всьому світі. Платформа також включає послуги для видавців, які дозволяють розробникам інтегрувати кіт Huawei Ads та отримувати додатковий прибуток від своїх додатків.

Huawei Ads дає рекламодавцям можливість обирати розміщення в екосистемі Huawei: пряме розміщення на пристроях, довільне розміщення в AppGallery, нові пошукові оголошення в Petal Search, таким чином демонструючи свої рекламні оголошення не лише в додатках Huawei, а й у тисячах сторонніх додатків. Інструменти Smart Bidding і Smart Banner, а також посилання для встановлення в один клік надають рекламодавцям розширені можливості управління, щоб максимізувати рентабельність їхніх інвестицій.

Із січня 2020 року, початку роботи Huawei Ads, її щоденний трафік у Європі перевищив 600 млн. Згідно з останнім звітом AppsFlyer, Huawei Ads входить до числа платформ, які найбільш динамічно розвиваються.

Huawei Ads також має програму заохочень для партнерів, яка включає безкоштовну пробну версію, заохочення за ранню реєстрацію та мультимедійні ресурси на пристроях для прямих рекламодавців і сертифікованих агенцій у Європі.

Нові кіти для підтримки креативності розробників

На Web Summit також були анонсовані нові кіти розробника HMS Core 6. Вони покликані допомагати створювати додатки з функціями, здатними підвищити конкурентоспроможність програм, — загалом 69 кітів і 21 738 API. Повний спектр можливостей HMS Core дозволить розробникам створювати якісні додатки завдяки їхнім інтелектуальним, контекстним і заснованим на сценаріях рішенням для безлічі інтелектуальних пристроїв: смартфонів, планшетів, смарт-телевізорів, носимих та аудіопродуктів. Ці відкриті можливості також можна використовувати для створення додатків для Android, HarmonyOS та iOS за допомогою крос-платформних середовищ розробки, таких як React Native та Cordova.

Huawei підтримує дух співпраці в усіх сферах технічних інновацій, оголосивши про численні програми підтримки. Вони будуть запропоновані окремим розробникам у Європі, зокрема Huawei Student Developer (HSD) та Huawei Developer Group (HDG) тощо. Ці спільноти прагнуть обмінюватися знаннями про передові технології і шукають підтримки серед колег-розробників, аби разом створювати нові й інноваційні додатки.

Нові партнерства

У 2021 році Huawei розвиває наявні та нові партнерські відносини з провідними брендами. На конференції HDC.Europe компанія представила бачення ідейного лідерства під час серії воркшопів з інновацій для додатків в усіх сценаріях.

«Ми вітаємо наших нових партнерів і також сподіваємося на тіснішу співпрацю з наявними, — сказав д-р Хайме Гонсало (Dr. Jaime Gonzalo), віцепрезидент напряму мобільних сервісів в Європі підрозділу Huawei Consumer Business Group. — Завдяки цим партнерствам створюються цікаві та персоналізовані сервіси, які полегшують життя користувачів. Спільно з нашими партнерами ми продовжимо створювати відкриту й інтелектуальну екосистему, що дозволить краще поєднати увесь світ».

Під час воркшопів партнери розповіли про плани щодо розповсюдження ексклюзивного контенту та сервісів для користувачів Huawei. Серед обговорюваних тем — низка додатків і сервісів екосистеми Huawei Mobile Services у сферах інтеграції електронної комерції та транспорту з Petal Search і Petal Maps (iTaxi, Awin, Dott), мобільних платежів (Curve, Lydia), охорони здоров’я (Runtastic, Fifty), інновацій AppGallery & HMS Core (Joom, Vimage, Goodgame) та співпраці з платформою Huawei Ads (NYBA Media, App Samurai та HAVAS Portugal).

Результати роботи компанії Huawei станом на третій квартал 2021 року:

 • кількість щомісячних активних користувачів Huawei AppGallery — 560 млн осіб глобально, 42 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Browser — 380 млн осіб глобально, 9,2 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Cloud — 330 млн осіб глобально, 30,7 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Themes — 120 млн осіб глобально, 7,9 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Petal Maps — 20 млн осіб глобально, 7 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Music — 210 млн осіб глобально, 10,3 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Video — 230 млн осіб глобально, 14,3 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Assistant — 360 млн осіб глобально, 17,6 млн осіб у Європі;
 • кількість щомісячних активних користувачів Petal Search — 32 млн осіб глобально, 5,3 млн осіб у Європі.

Третя найбільша мобільна екосистема у світі (дані за третій квартал 2021 року):

 • понад 5,1 млн зареєстрованих розробників (+155% порівняно з минулим роком);
 • понад 173 тис. інтегрованих додатків HMS Core (+81% порівняно з минулим роком);
 • понад 560 млн щомісячних активних користувачів AppGallery у світі (+12% порівняно з минулим роком);
 • понад 332,2 млрд розповсюджень додатків у період з першого до третього кварталу 2021 року (+13% порівняно з минулим роком).

Petal Search (дані за третій квартал 2021 року):

 • понад 3000 партнерів;
 • понад 20 вертикальних ринків;
 • понад 550 млн артикулів в електронній комерції.

Petal Maps (дані за третій квартал 2021 року):

 • понад 400 партнерів;
 • понад 260 млн POI;
 • понад 9,7 млн адрес порталу.

Huawei Ads (дані за третій квартал 2021 року):

 • понад 150 галузевих рекламодавців;
 • понад 33 тис. інтегрованих додатків Ads Kit;
 • 10-кратне зростання рекламних інструментів.

Участь у воркшопах Huawei на Web Summit 2021 взяли: Vimage, Joom, Curve, Runtastic, Fifty, Dott.pt, Good Game, Lydia, AWIN, App Samurai, NYBA.

comments powered by Disqus
 
Top