Iмерсивний глядацький досвід від Sony

Iмерсивний глядацький досвід від Sony

Моделі Sony 8K, 4K і 4K OLED-телевізорів BRAVIA XR із новим інтелектуальним процесором Cognitive Processor XR.

Показати все

Нові телевізори Sony BRAVIA XR – MASTER Series Z9J 8K LED, MASTER Series A90J і A80J OLED, а також серії X95J і X90J 4K LED створено на базі інтелектуального процесора Cognitive Processor XR, до того ж використано інноваційний підхід до оброблення аудіовізуальних даних, що виходить за межі звичайних алгоритмів штучного інтелекту. Він покликаний забезпечити відтворення контенту з урахуванням особливостей людського зору та слуху. Коли ми дивимося на об’єкти, наш зір підсвідомо фокусується на певних точках. За допомогою алгоритмів когнітивного сприйняття процесор Cognitive Processor XR розділяє екран на безліч зон і розуміє, куди саме дивиться глядач, визначаючи «точку фокусування» на зображенні.

Ідеальна гармонія зображення й акустики

Тоді як звичайні алгоритми штучного інтелекту (AI) можуть розпізнавати й аналізувати елементи зображення окремо, зокрема колір, контраст і деталі, новий процесор «вміє» аналізувати весь спектр елементів одночасно, що схоже з роботою людського мозку. У такий спосіб він налаштовує кожен із цих аспектів і синхронізує їх між собою для кращого сприйняття повної картини. Усе це забезпечує ще більш високу реалістичність зображення, чого не вдається досягти засобами звичайного штучного інтелекту.

Cognitive Processor XR також визначає місце розташування джерела звуку на екрані та підлаштовує звукову панораму, забезпечуючи ідеальну гармонію зображення й акустики. Він може працювати з будь-яким форматом звуку, трансформуючи його і створюючи об’ємне звучання, щоби забезпечити найвищий реалізм та імерсивний звуковий ландшафт. Новий процесор вивчає й аналізує безпрецедентні обсяги даних та інтелектуально оптимізує кожен піксель, кадр і сцену для отримання максимально реалістичного зображення і звуку, які коли-небудь створювала Sony.

Основнi функцii лiнiйки BRAVIA XR

Google TV

Реалізовано абсолютно новий інтерфейс Google TV, що об’єднує фільми, шоу, телевізійні трансляції та ще більше різноманітного контенту з додатків і підписок, організовуючи всі пропозиції персонально для користувача. Знаходити цікаві фільми та шоу за персональними рекомендаціями, а також керувати всім контентом з єдиного списку (Watchlist) ще зручніше. Крім того, контент можна доповнювати зі смартфона або ноутбука.

Сумісність із HDMI 2.1

Усі телевізори BRAVIA XR підтримуватимуть технологію HDMI 2.1, e-ARC, зокрема формат 4K із частотою оновлення 120 кадрів на секунду, змінну частоту оновлення (Variable Refresh Rate, VRR) й автоматичний режим низької затримки (Auto Low Latency Mode, ALLM). А отже, телевізори відтворюватимуть контент із вищою роздільною здатністю й частотою кадрів, що якнайкраще підходить для ігор нового покоління.

Sound-from-Picture Reality

Крім кращої у своєму класі якості зображення, новий процесор Cognitive Processor XR пропонує чудове звучання з технологією Sound-from-Picture Reality, що підлаштовує звукову картину відповідно до того, що відбувається на екрані, аби забезпечити неймовірний рівень реалістичності.

Підтримання голосового керування

Телевізори Sony із вбудованим інтерфейсом Google TV надають можливість відкласти пульт і взаємодіяти з телевізором тільки голосом: шукати контент, отримувати відповіді на запитання, керувати роботою телевізора та підключених до нього розумних домашніх пристроїв. Спробуйте сказати: «Гей, Google. Увімкни телевізор» або «Привіт, Google, що мені подивитися?».

Сумісність із розумними колонками

Завдяки підтриманню голосових помічників Google Assistant і Amazon Alexa можна керувати телевізором для завантаження і відтворення відео з YouTube за допомогою колонок Google Nest. А ще перемикати канали і змінювати гучність за допомогою пристроїв із підтриманням Amazon Alexa та Google Assistant.

Зображення, що повністю відповідає задуму автора

Нові моделі, як і попередниці, можуть достовірно передати оригінальне бачення творця контенту завдяки технології Netflix Calibrated Mode. Вона дає змогу насолоджуватися студійною якістю зображення контенту Netflix. А завдяки технології IMAX Enhanced можна отримати враження формату IMAX у комфортних умовах власної оселі.

comments powered by Disqus
 
Top