ASUS VivoBook 15 – перший в Україні недорогий ноутбук з OLED-екраном

ASUS VivoBook 15 – перший в Україні недорогий ноутбук з OLED-екраном

Чудовий OLED-екран в універсальній моделі ціною від 18 000 грн.

Компанія ASUS повідомляє про початок продажу в Україні VivoBook 15 OLED – універсального 15,6-дюймового ноутбука з чудовим OLED-екраном. Він є першим ноутбуком з OLED-екраном у цій ціновій категорії, доступним у нашій країні.

Дисплеї OLED в ноутбуках ASUS забезпечують найвищу якість, виняткову деталізацію та реалістичність зображення. Крім того, завдяки особливості технології та фірмовим рішенням від ASUS вони є більш безпечними для зору. Такі дисплеї гарантують надзвичайно реалістичне зображення, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, час відгуку 0,2 мс, чудове відтворення глибоких темних відтінків, підтверджене сертифікацією VESA DisplayHDR™ 500 True Black, точність кольору, підтверджену сертифікацією PANTONE Validated. Дисплеї цих ноутбуків також мають сертифікацію TÜV Rheinland, що гарантує знижений рівень шкідливого для зору синього світла та мінімізацію мерехтіння екрана.

Крім того, ASUS VivoBook 15 OLED оснащений найновішими процесорами Intel Core 11-го покоління з ексклюзивною технологією ASUS AIPT (ASUS Intelligent Performance Technology), яка забезпечує додатковий приріст продуктивності до 40%. Ноутбук обладнаний системою зберігання з підтримкою двох накопичувачів: високошвидкісного твердотільного накопичувача для швидкого запуску програм, а також жорсткого диска для зберігання великих обсягів інформації, колекції фільмів, музики, фотографій. Контролер Intel новітнього стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує високу швидкість з’єднання бездротовою мережею.

Ця стильна та доступна за ціною модель розрахована насамперед на молодих користувачів та відрізняється ефектним оформленням із дизайнерськими рішеннями, раніше доступними тільки в престижній серії VivoBook S. Нові ноутбуки можуть похвалися металевою кришкою в червонувато-золотистому (Hearty Gold), сріблястому (Transparent Silver) або чорному (Indie Black) відтінках. Тонка рамка дисплея NanoEdge дозволила вмістити великий екран у компактний корпус, що займає мінімум місця на столі та сумці. Маса VivoBook 15 OLED складає всього 1,8 кг.

Основні особливості ASUS VivoBook 15 OLED (K513):

  • дисплей OLED: найновітніша технологія дисплеїв уперше доступна в сегменті недорогих ноутбуків;
  • висока продуктивність: у максимальній комплектації – процесор Intel Core i7 11-го покоління; технологія ASUS Intelligent Performance Technology, що забезпечує додатковий приріст продуктивності до 40%;
  • широкий набір інтерфейсів;
  • ефектний дизайн: компактні та легкі 15,6-дюймові ноутбуки доступні в трьох варіантах виконання.

Ціна та доступність

Ноутбук ASUS VivoBook 15 OLED вже доступний в Україні за ціною від 17 777 грн (конфігурація з процесором Intel® Core™ i3-1115G4, ОЗП 8 ГБ та SSD 256 ГБ).

comments powered by Disqus
 
Top