Дисплей для творчої роботи Acer

Дисплей для творчої роботи Acer

Нові моделі професійних моніторів Acer ConceptD призначені для 3D-моделювання та продуктивної роботи з графікою, анімацією, відео. Моделі мають діагональ 27 дюймів, для їх створення використовують високоякісні матриці IPS. Самобутній дизайн із витонченою підставкою Ergostand, що має текстуру натуральної деревини, і вичерпний комплект сучасних інтерфейсів перетворюють монітори ConceptD на справжню прикрасу дизай­нерської студії. Спеціалізовані режими суттєво полегшують робочий процес та заощад­жують час.

 

ConceptD CM3271K

ConceptD CP5271U V

Роздільна здатність

4K UHD 3 840 × 2 160

QWHD 2 560 × 1 440

Матриця

IPS

Agile IPS

Час відгуку

4 мс

1 мс

Частота оновлення

60 Гц

170 Гц

Яскравість

VESA DisplayHDR 400

VESA DisplayHDR 600

Точність кольорів

Delta E<2

Delta E<1

Режим

CAD/CAM

Таблиці 3D LUT, Pivot

Висока точність відтворення кольорів

Монітори пройшли сертифікацію PANTONE і забезпечують охоплення 99 % кольорової гами Adobe RGB. Жодної додаткової корекції: кольори на екрані відповідатимуть забарвленню готових зразків чи виробів. Отже, монітори вирізняє висока точність відтворення кольорів, а завдяки заводській калібрації монітори ConceptD майже не потребують додаткових налаштувань.

Перегляд у якості HDR, що вражає

Підтримання технології VESA DisplayHDR забезпечує визначну яскравість зображення та розмаїття відтінків. Із ConceptD легко створювати зображення із вищим рівнем яскравості та контрастності, насиченими темними та світлими теплими відтінками, композиції з більшою глибиною та затемненням.

Відтворення без проблем

Жодних розбіжностей під час перегляду. Технологія адаптивної синхронізації AMD FreeSync усуває розриви зображення та інші візуальні артефакти, аби ніщо не стало на заваді бездоганному результату.

Усе необхідне оснащення

Моделям властиве розмаїття інтерфейсів підключення, зокрема два порти HDMI 2.0 та DP 1.4. Завдяки концентратору USB 3.0 та порту Type-C 15 Вт реалізована функція перемикача KVM, коли до ПК підключені інші пристрої. Датчик освітленості регулює яскравість для комфортного сприйняття вмісту екрана.

Сертифіковано PANTONE

Ставайте професіоналом із дисплеєм, який має вбудовану функцію корекції кольорів і демонструє чудову точність відтворення кольорів PANTONE Matching System (PMS).

Delta E <2

Дисплей перевірено та відкалібровано для досягнення низького середнього значення дельта (Delta E <2) і відтворення реалістичних кольорів.

Режим CAD/CAM

Режим CAD/CAM монітора ConceptD забезпечує неперевершену контрастність зображення, що підкреслює лінії та деталі тривимірних і інших технічних ілюстрацій.

Розумний датчик освітлення

Вбудований датчик освітлення автоматично вимірює яскравість навколишнього середовища й відповідно регулює підсвічування, зменшуючи навантаження на очі.

Затінення для точного передавання кольорів

Пристосування для захисту від світла дає змогу заблокувати навколишнє світло та зменшити навантаження на очі, а також забезпечує певну приватність, коли є потреба працювати над конфіденційними проєктами.

Підставка Ergostand

Цю ергономічну підставку можна обертати, нахиляти та регулювати за висотою для забезпечення оптимального положення екрана.

comments powered by Disqus
 
Top