Mercusys MR30G: новий гігабітний Wi-Fi роутер з високою швидкістю з’єднання та оригінальним дизайном

Mercusys MR30G: новий гігабітний Wi-Fi роутер з високою швидкістю з’єднання та оригінальним дизайном

Найбільш ефектний роутер Mercusys забезпечить високу швидкість з’єднання до 1200 Мбіт/c, підтримує технології Beamforming і MU-MIMO, а його налаштування можна виконати самостійно за кілька хвилин.

Показати все

Дизайнери нечасто експериментують з дизайном Wi-Fi роутерів, однак Mercusys MR30G став виключенням з правил - зовнішній вигляд цієї моделі нагадує злітаючий літак. Таким чином пристрій легко впишеться у сучасний інтер’єр.

Головною перевагою роутера стане висока швидкість – до 867 Мбіт/c на частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Технологія MU-MIMO дає можливість обмінюватись даними з кількома пристроями одночасно і таке рішення значно збільшує пропускну здатність мережі. В свою чергу технологія Beamforming допомагає виявити пристрої, які знаходяться далеко від маршрутизатора, і спрямовує в їх бік концентрований Wi-Fi сигнал. Ще одним фактором, який допоможе збільшити радіус Wi-Fi покриття, стануть чотири потужні зовнішні антени з коефіцієнтом підсилення 5 дБі.

Якщо вам потрібно забезпечити максимально високу швидкість Wi-Fi для ноутбука, ПК або ігрової консолі, такі пристрої можна підключити до роутера за допомогою Ethernet-кабелю та одного з двох вбудованих гігабітних LAN-портів. Не забуті і функції безпеки: ви зможете налаштувати батьківський контроль і створити гостьову мережу.

Mercusys MR30G легко налаштовується за кілька хвилин через веб-інтерфейс. Також відзначимо, що ця модель стане чудовим доповненням існуючої Wi-Fi мережі – адже за необхідності MR30G може працювати у якості точки доступу.

Рекомендована роздрібна ціна Mercusys MR30G становить 749 грн.

comments powered by Disqus
 
Top