Домінувати або перемагати разом із 2E GAMING - реально

Домінувати або перемагати разом із 2E GAMING - реально

Універсальний асортимент 2E GAMING – це сучасна актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. Для того, щоб втілити ідею створення комп’ютерної системи у життя, необхідно мати надійну основу. Саме такою складовою є корпус. Від вдалого вибору залежить комфорт компонентів та їх злагоджена робота в процесі експлуатації.

2Е GAMING DOMINATOR 2E-G3305 – сучасний корпус з активним обдувом компонентів за рахунок комбінованої виступаючої металевої сітчастої передньої панелі з додатковою бічною перфорацією, що забезпечить оптимальний температурний режим під час запеклих ігрових баталій чи роботи сучасних комплектуючих при граничному навантаженні.

Основні особливості корпусу 2Е GAMING DOMINATOR:

  • стандартна модель формату Mid Tower для материнських плат ATX, Micro ATX, Mini ITX з  унікальним та надійним шасі 2Е Gaming style із активним обдувом та раціональною організацію внутрішнього простору;

  • матеріал корпусу – сталь високої якості стандарту SPCC 0,5 мм, бічна панель із загартованого скла 4 мм із гвинтовим кріпленням, яке при необхідності легко демонтувати; 
  • комбінована передня пластикова панель із металевою сіткою та перфорацією по бокам, додатково три вбудовані 120 мм ARGB-вентилятори. Змінити колір підсвічування можливо за допомогою кнопки на панелі вводу та повністю його вимкнути, затримавши її у включеному положенні декілька секунд. Можливо пристосувати світловий ефект в залежності від ситуації та потреб.

  • вентилятори під’єднані до концентратора, що розрахований на загальне підключення чотирьох ARGB-вентиляторів. Концентратор оснащений кабелем для з’єднання з материнською платою. Корпус розрахований на вісім 120мм вентиляторів, одно та двох секційну конструкцію рідинного охолодження (радіатор 240/280 мм на передню, 120/240 мм верхню панелі, та 120 мм на задню панель).

  • корпус укомплектований рознімами 1хUSB 3.0 та 2xUSB 2.0, достатньо місця для відеокарти довжиною до 320 мм і охолодження для процесора висотою до 160 мм. Конструкція передбачає монтаж достатньої кількості накопичувачів (два 3.5-дюймові відсіки та три 2.5-дюймові відсіки) і численних плат розширення (7 слотів розширення).

Із додаткових переваг:

  • на верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.
  • корпус має вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу збирання.
  • Блок живлення монтується в нижній частині корпусу зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним (на нижній панелі) закріплений стандартний пиловий фільтр. Над блоком живлення є місце для розміщення двох 120 мм вентиляторів.
  • Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується. В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

Unboxing корпусу 2E Gaming DOMINATOR (2E-G3305) - YouTube

У перекладі з лат. DOMINATOR – володар, правитель. 

«Продемонструй свою силу та стань володарем віртуального світу, отримай безмежні можливості та поринь у гру разом із 2Е GAMING DOMINATOR»

comments powered by Disqus
 
Top