Компанія Lenovo представляє інновації у сфері відмовостійких периферійних обчислень

Компанія Lenovo представляє інновації у сфері відмовостійких периферійних обчислень

Компанія Lenovo та підрозділ ISG (Infrastructure Solutions Group) вперше на ринку презентують програмне рішення VMware для периферії, що працює на базі відмовостійких серверів ThinkSystem SE350. Нове рішення буде поставлятися безпосередньо на периферійні пристрої клієнтів за допомогою програмного рішення VMware, попередньо завантаженого на два сервери ThinkSystem SE350 із підвищеною безпекою та надійністю.

Крім того, компанія Lenovo також оголосила про вдосконалення програмного рішення Lenovo Open Cloud Automation для автоматизації планування, впровадження та постійного управління хмарними розгортаннями ЦОД на всіх крайових ділянках. Тепер організації можуть контролювати хмарні та периферійні рішення для ЦОД, використовуючи одне й те саме програмне забезпечення.

Гібридний формат роботи — це нова реальність, завдяки якій потреба в системах "від периферії до хмари" (edge-to-cloud) постійно зростає. Lenovo працює над створенням більш інтелектуальних інфраструктурних рішень, щоб користувачі могли ефективно працювати в гібридному форматі. «Для підвищення цілісності роботи бізнесу, поліпшення застосунків та користувацького досвіду, гібридні моделі розгортаються як у хмарі, так і на периферії. Нове рішення підтримує цей формат, — сказав віцепрезидент і генеральний директор із периферійних обчислень і взаємодії з постачальниками послуг зв'язку компанії Lenovo ISG Чарльз Ферланд (Charles Ferland). —  Технологія дозволяє використовувати у два рази менше серверів ніж зазвичай і, завдяки вбудованим можливостям мережі ThinkSystem SE350 — прибирає інші мережеві елементи на периферійних об'єктах».

Програмне рішення VMware для периферійних систем

Компанія Lenovo представляє перше на ринку рішення для периферійних систем — програмне забезпечення VMware та анонсовані доповнення, що працюють на базі сервера Lenovo ThinkSystem SE350. Це рішення спростить роботу мережі завдяки вбудованій комутації та бездротовому зв'язку, усуваючи необхідність у зовнішніх мережевих пристроях на периферійних системах, забезпечуючи плавну та безперебійну роботу. Тепер користувачі VMware зможуть користуватися тим самим середовищем, яке вони хочуть мати у своєму центрі обробки даних, працюючи зі своїми периферійними системами.

«Ми натхнені співпрацею з Lenovo, оскільки клієнти переносять свої інновації з дата-центрів у загальнодоступну хмару на периферію», —  каже Мунейб Мінхазуддін (Muneyb Minhazuddin), віцепрезидент із периферійних обчислень в компанії VMware.

Це нове рішення ідеально підходить для віддалених систем, яким необхідно мати можливість обробляти дані ближче до їхнього джерела та користувачів. Наприклад, у роздрібних магазинах на полицях із товарами для аналізу попиту, на виробничих майданчиках і у школах. Завдяки підвищеній зносостійкості ThinkSystem SE350, це рішення здатне витримувати екстремальні температури й сильні удари. Крім того, жорсткі диски з шифруванням, а також датчики руху та порушення цілісності допоможуть забезпечити безпеку даних та пристрою.

Lenovo Open Cloud Automation

Для розгортання віддалених периферійних систем потрібен набір інструментів управління, який дозволить організаціям автоматизувати завдання, не задіюючи спеціалізований персонал. Lenovo удосконалила програмне рішення Lenovo Open Cloud Automation, включивши підтримку периферійних систем, що дозволить клієнтам швидше окупити рішення, шляхом передових можливостей управління. Цей єдиний інтерфейс автоматизує планування, розгортання та поточне управління життєвим циклом фізичної та віртуальної інфраструктури, необхідної для розміщення хмарних додатків у дата-центрі та на тисячах периферійних майданчиків.

Платформа Lenovo Open Cloud Automation допомогла таким клієнтам як T-Systems налагодити свої застарілі системи та крокувати в ногу з часом. T-Systems необхідно було заощадити кошти та модернізувати свою інфраструктуру за допомогою відкритої автоматизованої платформи, яка могла б обробляти дані клієнтів як на місці, так і віддалено. «Стандартні сценарії використання тепер на 100% автоматизовані за допомогою LOC-A, —  сказав Томас Румпф (Thomas Rumpf), технічний директор Private Cloud у компанії T-Systems. —  Однак ми, як і раніше, можемо налаштувати сервіси за допомогою високоавтоматизованих алгоритмів, що дозволить заощадити кошти від 30% до 40% для наших клієнтів».

comments powered by Disqus
 
Top