Huawei виводить серію Watch GT на новий рівень — знайомтеся зі смарт-годинником Watch GT 3

Huawei виводить серію Watch GT на новий рівень — знайомтеся зі смарт-годинником Watch GT 3

Київ, 21 жовтня 2021 р. — На глобальній презентації у Відні Huawei представила новий смарт-годинник Watch GT 3. Гаджет вражає дизайном та естетикою, нагадуючи традиційний годинник. Водночас забезпечує до 2 тижнів автономної роботи й комплексні оновлення апаратного та програмного забезпечення. Крім того, новий смарт-годинник має функції цілодобового моніторингу здоров’я та пропонує науково обґрунтоване планування тренувань, аби мотивувати користувачів стежити за своїм фізичним станом.

Носимі гаджети здобули популярність і стали засобом вираження індивідуальності й стилю користувачів. Однак смарт-пристрої відіграють значно більшу роль. Вони не лише милують око, але й підтримують безліч функцій для піклування про стан здоров’я.

Класичний дизайн

Huawei Watch GT 3 доступний у двох розмірах — 46 мм та 42 мм. Зовнішній вигляд обох версій нагадує класичний елегантний годинник. Смарт-годинники є надлегкими — 42,6 г (46 мм) та 35 г (42 мм). 42-міліметровий Watch GT 3 тонший, що робить його ідеальним вибором тих, кому важлива невагомість носіння гаджета.

Передня частина Huawei Watch GT 3 виготовлена із неіржавної сталі, відтак він легкий і міцний, а також жаро- та морозостійкий. Задня частина пристрою вироблена з полімерного композиційного матеріалу, що поліпшує міцність годинника.

Циферблат Huawei Watch GT 3 оновлено як щодо роздільної здатності, так і розміру екрана. Порівняно з моделлю попереднього покоління із дисплеєм розміром 1,3 дюйма, Huawei Watch GT 3 має більшу площу екрана в обох версіях (46 мм і 42 мм). Ультрачисте прозоре 3D-скло забезпечує кращу візуалізацію. Всю важливу інформацію видно одразу, щойно підносиш зап’ястя до очей.

Huawei Watch GT 3 є першим смарт-годинником серії GT, що має рухоме коліщатко та тактильний відгук. Це забезпечує новий інтерактивний користувацький досвід під час переміщення між пунктами меню, зміни налаштувань тощо.

Годинники лінійки Huawei Watch GT 3 дебютують із широким вибором циферблатів, що розширює можливості персоналізації. Більш ніж 10 000 тем доступні для завантаження, від яскравих до мінімалістичних, елегантних або просто функціональних. Збираєтеся ви на пробіжку чи вишукану вечерю — циферблат годинника пасуватиме до будь-якого випадку. До того ж користувачі можуть обирати з-поміж асортименту легко замінюваних ремінців: із неіржавної сталі, фтореластомеру, шкіри, сплетеного нейлону (доступний в небанальних кольорах). «Міланський» ремінець було розроблено спеціально для 42-міліметрової версії Huawei Watch GT 3.

Надійний помічник, спроможний на тривалу автономну роботу

Скористатися перевагами всіх функцій розумного годинника неможливо без потужної батареї. Huawei Watch GT вирізняється тривалим часом автономної роботи: 46-мм версія працює без підзаряджання 14 днів, а 42-мм — 7 днів за умов використання у звичайному режимі.

Оскільки смарт-годинник розроблено для активних користувачів, які завжди у дорозі, Watch GT 3 уперше для лінійки Watch GT підтримує швидку бездротову зарядку.

Апаратні та програмні оновлення для досконалого відстеження стану здоров’я

Huawei Watch GT 3 підтримує нову технологію моніторингу серцевого ритму TruSeen™ 5.0+, яка дозволяє відстежувати частоту серцевих скорочень і SpO2 із вдосконаленою точністю як під час тренувань, так і протягом дня і ночі. Новий смарт-годинник отримав ергономічний задній корпус 2.5D із полірованим опуклим вигнутим склом, яке повторює форму зап’ястя. Дизайн вирізняється не тільки зручністю під час носіння, а й ефективно знижує спотворення від зовнішнього світла.

Слідкуйте за здоровям із науковою точністю

Huawei Watch GT 3 цілодобово відстежує рівень насиченості крові киснем SpO2 і температуру тіла. Окрім цілодобового моніторингу серцевого ритму, годинник приділяє пильну увагу диханню, рівню стресу та менструальному циклу, аби допомогти користувачам розуміти й поліпшувати власне здоров’я. Технологія моніторингу сну Huawei TruSleep™ 2.0 надає детальну інформацію та пропонує безліч способів покращення якості сну.

Здоровий спосіб життя включає різні аспекти, що разом допомагають нам зберігати баланс. Оновлений додаток Huawei Health дозволяє користувачам налаштовувати персоналізовані нагадування: про щоденне споживання води, приймання ліків, ментальні практики, необхідність раннього сну, обсяг тренувань, позитивне світосприйняття. Huawei Watch GT 3 попіклується, щоб користувачі культивували здорові звички, незважаючи на зайнятість. Коли ви виконаєте всі завдання, заплановані на день, на циферблаті смарт-годинника заблимає зелений трилисник.

Професійний тренер на вашому запясті

Huawei Watch GT 3 пропонує понад 100 режимів тренувань, включно з 18 професійними. Відтак ви можете спробувати різні види фізичних навантажень і знайти те, що підходить саме вам. Годинник також складає індивідуальні плани тренувань відповідно до фізичного стану користувача і його фітнес-звичок. Ви  можете встановлювати свої спортивні цілі й відстежувати результати в режимі реального часу прямо на циферблаті годинника чи в додатку Huawei Health. Більше того, користувачам доступний персональний тренер-асистент. Під час тренування він у режимі реального часу надсилає голосові повідомлення про поточні спортивні цілі, статус тренування, сповіщає про фітнес-прогрес тощо.

Watch GT 3 сумісний із 30 додатками, розширюючи екосистему та надаючи користувачам ліпший досвід моніторингу даних.

Любителі тренуватися на відкритому повітрі можуть скористатися перевагами двочастотного GPS-позиціонування, що забезпечує точніше відображення поточного розташування.

Доступність

Huawei Watch GT 3 Series зі стильним дизайном, точними функціями відстеження стану здоров'я і спортивними режимами здатен надихнути залишатися здоровими й активними, а також підкреслити ваш унікальний стиль. Наявність певних моделей залежить від країни або регіону. Інформацію щодо початку продажу смарт-годинників Huawei Watch GT 3 в Україні буде надано згодом.

comments powered by Disqus
 
Top