Sonos. Революція у світі портативного звуку

Sonos. Революція у світі портативного звуку

Sonos зробила гучну заяву із випуском Roam. Відтепер дійсно якісний звук може бути компактним та ще й технологічним, зберігаючи ключові властивості портативного спікера.

Показати все

Sonos презентував нову надкомпактну акустичну систему Roam. Новинка вразить характеристиками та чистотою звуку навіть прискіпливих критиків.

Спадщина Sonos

Американський виробник преміальної акустики є однією з наймолодших та найуспішніших компаній в індустрії звуку. Sonos здобули визнання й популярність завдяки інтеграції новітніх технологій бездротового зв’язку в акустичні системи, і фактично винайшли поняття «мульти­рум» та започаткували новий сегмент ринку.

Компанія відома насамперед як виробник домашніх акустичних систем, плеєрів, систем домашнього кінотеатру, що можуть об’єднуватися в єдину домашню екосистему без жодних додаткових дротів. Якість звуку Sonos посідає чи не головну сходинку з-поміж пріоритетів і цінностей компанії, що вивело цей бренд на рівень китів преміального звуку, як-от: Bose, Bang&Olufsen, Bowers&Wilkins, Harman Kardon тощо.

Екосистема Sonos, що завжди напохваті

У 2020 році Sonos випустили свою першу портативну акустичну систему Sonos Move. Новий компактний девайс міг легко замінити домашню акустичну систему та інтегрувався в домашню мережу Sonos, проте його також можна було переміщувати та брати із собою. Хоч Sonos Move і портативна, та її точно не назвати компактною, адже важить ця система 3 кг та має досить великі габарити. Отже, Move чудово підходить для заміської поїздки на власному авто, проте в разі дальніх подорожей літаком навряд чи поміститься в багаж.

Зрозумівши, що користувачі хочуть брати із собою неймовірний звук Sonos ще далі, компанія ухвалила рішення розширити лінійку портативних систем надкомпактним спікером.

Sonos Roam

Чутки про новинки в портативній лінійці Sonos ширилися ще від початку року, і ось у березні 2021 компанія анонсувала випуск Roam – найменшої та найбюджетнішої акустики Sonos.

Roam оснащено тими самими «ключовими» технологіями, які були представлені в Move. Це і вбудовані голосові асистенти Google Assistant та Amazon Alexa, і автоматичне налаштування Trueplay. Ця функція використовує мікрофони пристрою для визначення акустичної архітектури довкілля та відповідно змінює параметри відтворення.

І, звісно ж, як і її попередник Move, система Roam інтегрується в домашню мережу Sonos, отримуючи доступ до всіх інших пристроїв мережі, взаємного групування, трансляцій тощо. Однак унікальність Roam полягає в тому, що новинка може використовувати Bluetooth і Wi-Fi одночасно, завдяки чому є змога передавати дані на Roam через Bluetooth, а потім транслювати їх на будь-яку іншу систему Sonos вдома.

Ще однією унікальною характеристикою Roam є нова система Sound Swap, яка раніше не була доступною в при­строях Sonos.
Ця функція дає змогу одним натисканням кнопки «перемістити» звук із Roam на найближчу систему Sonos, що зручно використовувати, коли повертаєтеся додому з прогулянки.

Ключові параметри Sonos Roam

 • Клас захисту IP67 – до 30 хв на глибині до 1 м
 • Підтримання Bluetooth 5.0, Wi-Fi, AirPlay 2
 • Підтримання всіх популярних стримінгових сервісів
 • Можливість об’єднання двох Roam у стереопару
 • Надміцний корпус, що захищає від бруду та пом’якшує легкі падіння або удари
 • Універсальна орієнтація – вертикальна та горизонтальна
 • Компактний розмір – 168 × 62 × 60 мм
 • Вага 0,43 кг
 • До 10 годин відтворення
 • Опціональний бездротовий зарядний пристрій
 • Два підсилювачі класу H та два динаміки – високочастотний та середньочастотний
comments powered by Disqus
 
Top