Huawei відкрила перший флагманський магазин в Австрії: інтерактивний шопінг у самому центрі Відня

Huawei відкрила перший флагманський магазин в Австрії: інтерактивний шопінг у самому центрі Відня

Флагманський магазин Huawei у центрі Відня пропонує ексклюзивний досвід купівлі, представляючи інноваційні продукти та технології Huawei.

Смартфони, портативні пристрої, аудіопродукти, планшети, ноутбуки, монітори, пристрої для розумного дому — перший флагманський магазин Huawei у центрі Відня став новою домівкою для інноваційних технологій Huawei. Розташований у центрі міста на вулиці Кернтнерштрассе, просторий флагман має п’ять поверхів площею близько 600 квадратних метрів, три з яких розроблені для клієнтів. Тут є зони для консультацій, продажу, інтерактивів, навчання, обслуговування, а також достатньо місця для презентацій і тестування нових продуктів. Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 20 жовтня. Магазин працюватиме з 10:00 до 20:00 з понеділка по п’ятницю та з 10:00 до 18:00 у суботу.

«Huawei невпинно працює над зміцненням взаємин із клієнтами у всьому світі та підтримує їх у повсякденному житті завдяки нашим новітнім цифровим технологіям, — зазначив Дерек Ю, президент підрозділу Huawei CBG у Центральній та Східній Європі, Скандинавських країнах і Канаді. — Окрім технологічного прогресу, можливого завдяки нашим інноваційним продуктам, ми надаємо шанувальникам і користувачам Huawei преміальний купівельний досвід у флагманських магазинах Huawei у всьому світі, зокрема й в Австрії. У всіх наших магазинах ми пропонуємо високоякісні послуги та надаємо можливість випробувати інновації Huawei».

Мер Відня Міхаель Людвіґ підкреслює важливість відкриття флагманського магазину Huawei для міста. Пан Людвіґ мав можливість особисто скласти уявлення про новий магазин: «Міжнародні ділові зв’язки важливі для Відня як для сильного ділового центру. З 2007 року віденський офіс компанії Huawei доводить, що наше місто забезпечує вигідні можливості для представників інформаційно-комунікаційної галузі. Тому флагманський магазин Huawei на Кернтнерштрассе — наступний логічний крок у створенні вагомої присутності Huawei в Австрії».

Від смартфона до розумного дому: всі інновації й технології під одним дахом

Новий віденський магазин пропонує всім охочим особисто переконатися в якості та багатстві асортименту продуктів Huawei. «З відкриттям нового флагманського магазину Huawei у Відні ми приносимо наші інноваційні технології у самісіньке серце Європи. Це також символізує наші сталі інвестиції та прагнення зміцнити зв’язок із європейськими ринками й австрійським зокрема, — повідомив Джейсон Цзян, генеральний директор Huawei CBG Austria. — Huawei застосовує можливості цифрових рішень і технологічних інновацій, аби поліпшити та спростити життя клієнтів. Завдяки магазину ми зможемо ще уважніше відгукуватися на індивідуальні потреби та побажання наших клієнтів і в такий спосіб удосконалювати наші послуги та продукти».

У вхідній зоні магазину Huawei представляє свої головні продукти, зокрема смартфони Huawei P40 Pro і Huawei Mate40 Pro, а також новітні аудіо- та портативні пристрої. Гнучкі умови й дистанційна робота стають звичнішими, відтак компанія презентує ноутбуки та монітори, наприклад, новий високоякісний монітор Huawei MateView GT або ноутбуки з серії Huawei MateBook. Для зручності клієнтів тут же на екрані демонструються всі можливості персоналізації дисплеїв смарт-годинників Huawei.

На цокольному поверсі розташувався світ інтелектуального дому, від розумної кухні до розумної вітальні. В інтерактивній зоні клієнти можуть познайомитися із роботою автоматизованого дому й дізнатися, якою буде оселя майбутнього. Тут можна спробувати керувати системами через планшет, тим самим переконавшись у бездоганній взаємодії між пристроями, яку забезпечує фірмова операційна система Huawei HarmonyOS. Така взаємодія між усіма пристроями дозволяє гарантувати бездоганний користувацький досвід, підкреслюючи силу візії та майбутнє HarmonyOS.

Зона обслуговування розташована на верхньому поверсі. Тут клієнтам Huawei допомагають вирішити проблеми, пов'язані з конкретними пристроями. Якість сервісу й рівень задоволення клієнтів мають першорядне значення для Huawei, тому компанія завжди надає своїм користувачам спеціальні пропозиції на послуги. Під час днів обслуговування Huawei, що проводяться щомісяця, клієнтам пропонуються різні знижки на ремонт, а також безкоштовні захисні плівки для екрана та заміна вкладишів до навушників. За наявності деталей ремонт проводиться того ж дня. Після ремонту пристрій очищається і дезінфікується професійним персоналом відповідно до суворих вимог. У комфортабельному залі очікування клієнтам пропонують воду й каву в традиційному віденському стилі. Якщо ремонт потребує більше часу, на заміну безкоштовно надається пристрій у тимчасове користування.

Технічні інновації у природному середовищі: дизайн флагмана у Відні

Продукти Huawei відомі своїм сучасним дизайном, і новий флагманський магазин їм не поступається. Букву «H» можна помітити в декоруванні всього простору, від фасаду до підлоги — так само, як і в усіх європейських філіях флагманських магазинів Huawei, аби створити відчуття близькості до бренда незалежно від того, в якому місті знаходиться покупець. На створення інтер'єру магазину у Відні дизайнерів надихнула природа. Люстра, що нагадує водоспад, візуально з'єднує два поверхи. Цілісність концепції доповнюють живі рослини, що символізує зв'язок із довкіллям.

У магазині у Відні працюватиме команда з 20 осіб, до якої входять представники принаймні семи національностей. Вони готові познайомити мешканців міста і його гостей із технологічними інноваціями Huawei, розмовляючи десятьма мовами. Huawei подбала, щоб відвідувачі з усього світу відчували себе як удома у віденському магазині та залишилися задоволеними чудовим сервісом.

Від Шеньчженя до Відня: флагманські магазини Huawei та інтерактивний досвід

Huawei працює над глобальною мережею для прямих продажів, аби запропонувати клієнтам найкращий досвід купівлі та сервісу. Після відкриття першого флагманського магазину Huawei у Шеньчжені у вересні 2019 року компанія постійно розширює присутність. Станом на кінець 2020 року вона мала майже 60 000 роздрібних магазинів, демонстраційних зон і стійок, у тому числі більш ніж 5 000 магазинів формату Huawei Experience. Окрім флагманських магазинів Huawei у китайських містах, таких як Шанхай і Ченду, магазини Huawei Experience працюють у найжвавіших містах Європи: Берліні, Барселоні, Парижі, Лондоні. З відкриттям флагманського магазина Huawei у центрі Відня формат магазинів Huawei Experience прийшов і до Центральної Європи, поєднуючи класичний елегантний віденський стиль з останніми технологічними інноваціями.

Адреса й робочі години магазину:

  • Kärntner Strasse 27, 1010 Vienna
  • Пн-Пт: 10:00–20:00
  • Сб: 10:00–18:00
comments powered by Disqus
 
Top