Відкрита реєстрація на тренінг з Microsoft CSP

Відкрита реєстрація на тренінг з Microsoft CSP

Академія ERC продовжує проводити серію авторських тренінгів «Закони успішних продажів Microsoft CSP»!!!

Якщо ви хочете виділитися серед конкурентів та шукаєте нові можливості для бізнесу – хмарне рішення Microsoft CSP може вам в цьому допомогти.

Ми вже провели не один тренінг з CSP, якщо у вас не було можливості приєднатися до нас 07.10., ви можете це зробирти на нашому наступному тренінгу, що відбудеться цієї п'ятниці в Учбовому Комплексі ERC.

Нагадуємо, що даний тренінг призначений лише  для партнерів, які раніше не продавали по програмі CSP але продавали продукцію OLP, або взагалі не обізнані з цим типом продажів ліцензій на програмне забезпечення Microsoft для бізнесу!

Дата тренінгу: 22 жовтня 2021

Час: 10:00 - 12:00

Дата наступних тренінгів: 12.11., 26.11., 03.12., 10.12.

Ви можете заздалегідь запланувати для себе дату, яка вам буде найзручніша для відвідування. Необхідна лише попередня реєстрація.

Місце проведення: Київ, вул. Марка Вовчка 18А (Навчальний Комплекс ERC).

Для реєстрації на тренінг 22.10. пройдіть за посиланням Академія ERC «Закони успішних продажів Microsoft CSP» – ERC.Digital

Про що можна буде дізнатися під час тренінгу:

  • Що таке CSP? Чому замінює OLP та чому це актуально саме зараз?
  • Хочете стати партнером Microsoft, проте не знаєте як і що це може дати?
  • ТОП-рішення Microsoft
  • Що на заміну OLP?
  • Давайте заробляти ще більше – додаткові можливості з ERC
  • Microsoft Partner Center – партнерське ком’юніті
  • Моє перше замовлення по Microsoft CSP: тонкощі і lifehack
  • Закривайте документи швидко і просто
  • Допомога у продажах – друковане керівництво ERC

Перейдіть за посиланням, щоб детально ознайомитись з програмою тренінгу та графіком лекцій Академія ERC «Закони успішних продажів Microsoft CSP» – ERC.Digital

Наш авторський тренінг допоможе вам здійснити свій перший продаж в каналі Microsoft CSP та  розповість про збільшення продажів в ньому.

Кожному, хто відвідав тренінг даруємо футболку Microsoft CSP та друковане керівництво ERC з продажу продукції Microsoft.

Звертаємо вашу увагу, що можлива попередня реєстрація за тиждень, або два до початку тренінгу. Майстер-класи по CSP проходять за адресою: м. Київ, вул. Марка Вовчка 18А (Навчальний Комплекс ERC).

comments powered by Disqus
 
Top