Безмежні можливості декорування із Twinkly PRO

Безмежні можливості декорування із Twinkly PRO

Гірлянди Twinkly PRO – це можливість надзвичайно точно реалізовувати всі задуми зі світлового декорування, створення інсталяцій будь-якого масштабу та практично будь-де, де є струм та інтернет.

Показати все

Професійні та надійні

Гірлянди Twinkly PRO є більш професійним рішенням, ніж просто Twinkly. Зокрема, тому що вони мають вищий ступінь захисту – ІР65, що дає змогу використовувати їх просто неба за різних погодних умов і температури від -20 ֯С до +60 ֯С.

Фахівці ERC перевірили працездатність гірлянд під час холодної зими 2020-2021 років, коли температура неодноразово сягала -20 ֯С. Усі інсталяції з гідністю пройшли таке випробовування та довели свою якість і надійність.

Гірлянди Twinkly PRO візуально вирізняються від продуктів Twinkly. Вони мають більшу товщину кабелю та більший розмір власне світлодіодів. Та найголовніша відмінність – функціонал. Завдяки окремому контролеру, до якого під’єднують гірлянди Twinkly PRO, користувач отримує можливість:

  • створювати групи гірлянд кількістю до 60 000 ламп (а це вдесятеро більше, ніж із гірляндами Twinkly);
  • на відстані контролювати та програмувати світлові ефекти через ПК (планується навіть можливість програмувати світлові сцени по днях або годинах).

Вибір світлових ефектів не обмежується завантаженими з хмарного середовища і створеними в застосунку – через ПК можна додатково завантажувати фото та відео.

Бездротова простота

«Мозком» гірлянд Twinkly PRO є контролер. Споживач має змогу вибрати один із двох варіантів контролера, що є на вітчизняному та світовому ринках: Wi-Fi Twinkly PRO 400 та Twinkly PRO Ethernet Controller. Розглянемо їхні відмінності, щоби знати, на що звертати увагу під час вибору.

УВАГА! Різні контролери Twinkly PRO, як і різні типи світлодіодів, не можна об’єднувати в єдину спільну групу.

Wi-Fi Twinkly PRO 400 створено для невеликих декорацій. Як зрозуміло з назви, цей контролер пропонує варіант підключення через мережу Wi-Fi (створює її сам). Такий варіант робить рішення схожим на роботу з гірляндами Twinkly, адже має таку саме логіку підключення та керування.

Контролер має ступінь захисту ІР44 (а оновлений варіант 2021 року – ІР65) і дає змогу створювати групи до 10 пристроїв, тобто до 5 000 світлодіодів RGB (або AWW). Також із ним можна підключати одну гірлянду на 250 світлодіодів або дві гірлянди на 250 світлодіодів RGB (або AWW), використовуючи сплітер.

УВАГА! Світлодіоди типу RGBW зможуть видати або одну працюючу лінію на 250 світлодіодів або дві лінії по 200 світлодіодів. Інші 50 світлодіодів на кожній лінії не світитимуться. Проте, якщо споживач вибере оновлений контролер 2021 року, то цієї незручності він вже не матиме.

Підключається пристрій так само, як і звичайні контролери Twinkly. Споживачу необхідно з’єднати блок живлення з контролером і підключити вибрану гірлянду з асортименту Twinkly PRO. Потім потрібно завантажити на смартфон застосунок Twinkly, ввести стандартний пароль від Wi-Fi, зареєструватись, вибрати параметри відповідної гірлянди та натиснути «Підключити новий пристрій Twinkly».

Після цього – меппінг, що доступний також і для групового підключення гірлянд, адже гірлянди Twinkly можна об’єднувати в групи до 10 пристроїв (до 5 000 світлодіодів).

УВАГА! Контролерами Twinkly PRO можна керувати через застосунок Twinkly тільки на операційній системі iOS.

Завдяки пульту керування користувач має змогу перемикати стандартні завантажені демонстраційні ефекти. Навіть у такому варіанті – це вже можливість декорувати кімнату чи інше приміщення.

Повноцінно й неймовірно

Twinkly PRO Ethernet Controller – це основа для створення масштабних керованих світлодіодних декорацій у громадських чи інших зовнішніх і внутрішніх просторах. Контролер має шість портів для підключення світлових гірлянд, вбудований адаптер живлення та додатковий подовжувач Ethernet-кабелів, що дає змогу підключити його до мережі Wi-Fi через будь-який роутер або Wi-Fi-міст Twinkly PRO.

Кожен із Twinkly PRO Ethernet-контролерів може керувати декорацією до 1 500 RGB (або AWW) чи 1 250 RGBW світлодіодів і створити масштабну світлову декорацію до 60 000 світлодіодів в одній пейзажній групі.

Для підключення Twinkly PRO Ethernet Controller під’єднуємо блок живлення контролера до вибраного типу гірлянди з асортименту Twinkly PRO, підключаємо контролер до будь-якого роутера, що роздає Wi-Fi, і підключаємо його до мережі.

Далі за аналогією із Wi-Fi-контролером завантажуємо застосунок Twinkly на смартфон, вводимо пароль від Wi-Fi-мережі, до якої підключилися, реєструємось, вибираємо параметри гірлянди та натискаємо «Підключити новий пристрій Twinkly». Після чого робимо її меппінг.

Тут користувачу стануть у пригоді різні варіанти меппінгу для більш точної ідентифікації кожного світлодіода. Усе, аби інсталяція чітко та деталізовано передавала, що задумано.

Гірлянди Twinkly PRO можна об’єднувати в групи до 60 000 світлодіодів, що дає змогу реалізувати наймасштабніші творчі проєкти для максимального привертання уваги.

На контролері є кнопка для перемикання завантажених на нього ефектів. Це зручно, коли у користувача невеликий проєкт та коли потрібно швидко змінити ефекти, а напохваті немає смартфона.

Забагато зручності не буває

Якщо у світловій інсталяції більше одного контролера, то краще користуватися застосунком Twinkly чи хмарним сховищем Twinkly Cloud через ПК.

Хмарне сховище Twinkly Cloud дає змогу реалізувати необмежену кількість різних налаштувань пейзажів, створювати нові ефекти та синхронізувати їх з ПК, мобільного додатка або з пульта дистанційного керування.

Ще одна вагома перевага Twinkly PRO над іншими гірляндами – наявність Music Player. Цей пристрій допомагає LED-композиціям Twinkly PRO грати світлом у такт улюблених мелодій. Це має дуже ефектний і яскравий вигляд і значно розширює використання цих гірлянд для будь-яких ідей і завдань.

Світлові декорації Twinkly PRO – це можливість реалізовувати будь-які масштабні ідеї зі світловими шоу та декораціями. Усе – заради втілення бажань кожного користувача.

Гірлянди Twinkly PRO, як і гірлянди Twinkly, мають ознаки, за якими можна визначити та вибрати потрібний продукт:

  • тип світлодіода з трьох видів лінз RGB, AWW та RGBW;
  • конструктив, що налічує наразі дві серії: лінія та штори (цьогоріч планують розширення асортименту бурульками й новими типами ламп);
  • колір ізоляції кабелю (чорний, зелений, білий та прозорий).

comments powered by Disqus
 
Top