Найбільший у світі конкурс мобільної фотографії Huawei Next Image Awards 2021 оголосив про початок прийому робіт

Найбільший у світі конкурс мобільної фотографії  Huawei Next Image Awards 2021 оголосив про початок прийому робіт

Більш ніж 70 любителів мобільної фотографії мають шанс виграти гаджети Huawei та грошові призи до 10 000 доларів США.

Київ, 8 жовтня 2021 р. — Huawei оголосила про старт свого щорічного фотоконкурсу Next Image Awards 2021. Тема змагання цього року — «Разом краще». Користувачі Huaweiуже можуть надсилати фото- і відеороботи та отримати шанс виграти один із 70 подарунків, які включають і грошові призи на суму до 10 000 доларів США. Останній термін подачі заявок — 30 листопада 2021 року.

Huawei Next Image Awards — це найбільший у світі конкурс мобільної фотографії, на який із часу його започаткування у 2017 році було надіслано більш ніж 2 мільйони робіт. Проста механіка подачі заявок і понад 70 призових місць приваблюють фотографів-любителів та оповідачів візуальних історій зі всього світу, які запалюють своєю креативністю і цьогорічний, п’ятий за ліком конкурс. 

Оцінюватиме роботи учасників команда експертів із різних країн світу. До канадського фотографа Рубена Краббе, який спеціалізується на екстремальних видах спорту,приєднаються відома мистецтвознавиця й арткураторка з Великої Британії Карен Сміт і французький радіо- та телепродюсер Олів'є Шабодо. 

До суддівської панелі також долучаться ті, хто знає смак перемоги в конкурсах. Цефотограф, володар Пулітцерівської премії і засновник Шанхайського центру фотографіїЛю Хон Шин і Лінь Хаїнь, яка виграла головний приз минулорічного конкурсу NextImage Awards 2020. До складу журі до того ж увійшли професор Інституту журналістики та комунікацій Пекінського педагогічного університету Юй Ґомін і заступник директора департаменту стратегічного маркетингу Huawei Consumer BG Лі Чанчжу.

10 категорій, що підкреслюють красу візуальної розповіді

На відміну від інших фотоконкурсів, які визначають одного переможця, Huawei заохочує учасників експериментувати з перспективою, форматами, освітленням. Аби глядачі продовжували відкривати для себе розмаїття і красу життя, конкурс Next Image Awards2021 включає 10 різних категорій. Вони відображають сильні сторони Huawei у мобільній фотографії та спонукають власників смартфонів Huawei використовувати інноваційні функції своїх пристроїв на повну, щоб розповісти оригінальні переконливі історії за допомогою фото та відео. Ось ці категорії:

• ПОРТРЕТ
Портрети здатні повідати захопливі людські історії ліпше, ніж будь-які слова. Нехай це буде ваш автопортрет, зображення близької людини чи моделі — надішліть нам свої найкращі портретні світлини.

• МОНОХРОМ
Чорно-білі зображення не відволікають кольорами, допомагаючи глядачеві зосередитися на предметах, текстурах, формах, візерунках, композиції. Використовуйте монохромну фотографію, аби відобразити атмосферу чи оригінальність кадру.

• КОЛІР
Смартфони Huawei відомі своєю здатністю створювати яскраві фотографії, сповнені життєвої сили. Розкрийте свою сутність, виразивши себе за допомогою яскравої мобільної фотографії.

• МОМЕНТ
Фотографія дозволяє насолоджуватися миттєвостями життя та спонукаєвловлювати визначні моменти й емоції. Створіть знімок, який розповість цікаву історію, або закарбуйте важливий спогад.

• НІЧ
Завдяки потужному штучному інтелекту смартфони Huawei роблять неймовірні нічні фотографії без використання спалаху. Проявіть творчий підхід під покровом темряви та створіть знімок, який запам'ятається.

• ТЕЛЕФОТО
Зазвичай фото, зняті на смартфон із використанням зуму, виходять розмитими та низькоякісними. Однак гаджети Huawei роблять чіткі зображення навіть при використанні телеоб’єктива.

• НАДШИРОКИЙ КУТ
Надширокий кут дозволяє наблизитися до об’єкта за максимумом, без виключення важливих елементів бекграунда. Застосовуйте ваші навички мобільної фотографії для того, щоб глядачі змогли побачити всю красу кожної сцени на власні очі.

• СУПЕРМАКРО
Як і в житті, у фотографії важливі найдрібніші деталі. Вивчайте різні предмети і техніки фотозйомки, щоб продемонструвати можливості камери — знімати дрібнички зблизька.

• ВІДЕОІСТОРІЯ
Знімайте та створюйте мобільні відео тривалістю 15 хвилин або менше, щоб виразити свою креативність і поділитися історією завдяки рухомим зображенням. Станьте режисером власного кінематографічного шедевру і покажіть його світу!

• ФОТОЕСЕ
На відміну від інших категорій, тут ви можете використовувати не одну фотографію, а низку знімків (від 3 до 9). Виражайте свої емоції, розповідайте історії, фіксуйте зміни і досліджуйте тренди.

Ці категорії висвітлюють провідні функції смартфонів Huawei флагманських лінійок — від продуктивності під час масштабування до зйомки якісних фото в умовах слабкого освітлення. Кожна категорія прив’язана до певного сценарію зйомки, на якому знається гаджет Huawei. Користувачам залишається вчасно закарбувати потрібну емоцію та представити свою роботу на фотоконкурсі Huawei Next Image Award.

Фіксуйте кожну мить життя

Конкурс Huawei Next Image Award 2021 заохочує створювати шедеври мобільної фотографії. Надихаючись і фіксуючи красу життя, учасники також мають шанс виграти призи, серед яких інноваційний смарт-годинник Huawei Watch 3 і грошові винагороди розміром до 10 000 доларів США.

Гран-прі: фотографія року (три переможці)

  • Фонд Next Image Creation Fund розміром 10 000 доларів США
  • Електронний сертифікат переможця

Переможці в категоріях (27 переможців)

  • Фонд Next Image Creation Fund розміром 1 000 доларів США
  • Електронний сертифікат переможця

Переможці (30 переможців)

  • Смарт-годинник Huawei Watch 3
  • Електронний сертифікат переможця

Переможці в локальному конкурсі в Україні (10 переможців)

Український офіс Huawei Consumer Business Group окремо від глобального конкурсу оберепереможців української спільноти у кожній із десяти категорій. Лідери отримають навушники Huawei FreeBuds 4i.

Як взяти участь у Huawei Next Image Award 2021

Відвідайте сайт конкурсу, щоб надіслати ваші фотографії й отримати можливість виграти призи.

Існує також альтернативний варіант участі, для якого не потрібно готувати світлину під конкретну категорію. Завантажте зняту на смартфон Huawei фотографію в соцмережуInstagram із хештегом #HuaweiNextImage і відмітьте сторінку @huaweimobileukraine. Переможець конкурсу в Instagram отримає новий смартфон, який компанія представить уже у жовтні.

Дедлайн подачі заявкок — 30 листопада 2021 року.

comments powered by Disqus
 
Top