Global Teacher Prize Ukraine: нагороду “Вчитель-новатор 2021”отримала Наталія Власова

Global Teacher Prize Ukraine: нагороду “Вчитель-новатор 2021”отримала Наталія Власова

Київ, 4 жовтня 2021 р. — Під час церемонії Global Teacher Prize Ukraine у номінації “Вчитель-новатор 2021” від Microsoft у партнерстві з Lenovo в Україні здобула відзнаку Наталія Власова, вчителька з міста Дніпро. Переможниця отримала спеціальний приз — інноваційне комп'ютерне рішення для змішаного навчання Teams Rooms у максимально зрозумілому та інтерактивному форматі. Рішення включає обладнання від Lenovo та програмне забезпечення від Microsoft.

QR-коди, MozaBook, Kahoot, Canva, Plikcers, LearningApps, меми та фотоколажі — все це охоче та регулярно вчителька використовує на уроках. Крім того, під час дистанційного навчання пані Наталія розробила авторський безоплатний курс для вчителів, щоб полегшити та урізноманітнити онлайн-уроки. Журі відзначили вчительку за активне впровадження інновацій у школі та відкритість до нових знань.

«Новації, технології на уроках — це здатність дати учням більше, відкрити їм нові можливості, дати навички актуальні в ХХІ столітті. Я бажаю, щоб у кожній школі України — і в містах, і в селах — була така можливість», — сказала під час вручення Наталія Власова. 

«Пам’ятаєте своє навчання в школі чи університеті? Я навчався в університеті, коли в мене з’явився перший персональний комп’ютер у середині 90-х. Це була фантастика! І я зрозумів, що це величезні можливості! Проте сьогодні — ноутбук уже не має викликати вау-ефекту, ми точно знаємо, що кожен учень повинен використовувати можливості цифрових технологій щодня. Я радий, що Lenovo разом із Microsoft допомагають проявити новаторські здібності та таланти, полегшують доступ до навчання кожному учню, де б він не знаходився: вдома чи у класі. Це рішення надає можливість учителям взаємодіяти зі всіма учнями однаково ефективно. Це інновації, що надихають учнів навчатися, а вчителів — навчати!», — коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні.

Також на сцені привітав вчительку з перемогою Олександр Мацько, керівник департаменту споживчого сегмента і каналів збуту “Microsoft Україна”: «Компанія Microsoft уже багато років працює в Україні й допомагає українським школам з адаптацією до сучасних технологій, які супроводжують навчальні технології в усьому світі. Зараз у ці складні, але тим не менше, цікаві часи ми розуміємо, що дистанційне навчання є основною формою. Але й розуміємо, що квадратики з обличчями на моніторі не є найкращою формою для спілкування, а для спілкування між учителем і учнем тим більше. Але сучасні технології постійно розвиваються і ми презентуємо таку технологію, комп’ютери й обладнання від Lenovo та програмне забезпечення від Microsoft, яке допомагає сучасній школі в Україні зробити крок уперед».

Місія Microsoft — дати можливість кожному учню та кожному вчителю досягти більшого. Створювати новий цікавий та інклюзивний досвід, який надихає навчатися протягом усього життя, стимулює розвиток навичок XXI століття та допомагає вчителям заохочувати розвиток учнями їхніх захоплень.

Програми Microsoft Innovative Educator (MIE) визнають освітян-героїв по всьому світу. Це вчителі, які використовують технології на своїх заняттях, щоб закласти основу, прокласти шлях для своїх однодумців і надавати кращу освіту та підвищувати успішність учнів. Різноманітність програм дозволяє долучатися як педагогам, які тільки починають свій шлях, так і тим, хто вже є лідером інноваційної освіти.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів, яку заснувала у 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation — засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize. Мета премії  — відзначити проактивних вчителів, які зробили вагомий внесок у розвиток освіти та суспільства.

comments powered by Disqus
 
Top