Pick Up and Return – нова послуга ASUS в Україні

Pick Up and Return – нова послуга ASUS в Україні

Послуга безкоштовної доставки до сервісного центру та повернення власнику поширюється на ноутбуки, смартфони, настільні ПК, моноблоки та монітори

Якщо у власника продукції ASUS виникне потреба в гарантійному обслуговуванні, йому більше не потрібно власноруч доставляти свій пристрій до сервісного центру. Відтепер про це подбає ASUS: пристрій заберуть, відремонтують і повернуть власнику в найкоротший термін.

Щоб скористатися послугою Pick Up and Return, користувачеві достатньо залишити заявку за допомогою форми на вебсторінці https://rma.asus-europe.eu/ua. Кур’єрська служба доставить обладнання в авторизований сервісний центр ASUS, попередньо погодивши час приїзду. Після закінчення ремонту з користувачем зв'яжуться, і в зручний для нього час кур'єр доставить відремонтоване обладнання.

Послуга Pick Up and Return поширюється на всі, зокрема бюджетні, моделі ноутбуків, смартфонів, настільних ПК, моноблоків і моніторів ASUS і ROG. Наразі вона доступна в наступних містах: Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам'янець-Подільський, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Перелік міст, де надається послуга Pick Up and Return, з часом буде збільшуватись.

«Ми запускаємо унікальну послугу гарантійного обслуговування наших ноутбуків, настільних комп’ютерів, моноблоків, моніторів і смартфонів. Раніше такий сервіс був доступний у деяких компаній на нашому ринку тільки для комерційних клієнтів. ASUS стає першим виробником комп’ютерного обладнання, хто надає такий сервіс в Україні для всіх клієнтів і для такої широкої категорії пристроїв», підкреслює Михайло Лукашевич, директор компанії «АСУС Україна».

Про компанію ASUS

ASUS – міжнародна компанія, відома своїми найкращими у світі материнськими платами, ПК, моніторами, відеокартами та маршрутизаторами. У 2020 році авторитетний журнал Laptop Mag визнав її найкращим виробником ноутбуків. Завдяки сучасному дизайну та інноваціям ASUS є лідером галузі, пропонуючи широкий асортимент високоякісних рішень для геймингу, розробки контенту та сфери AIoT, які приносять комфорт і радість кожному користувачеві. Беззастережно слідуючи девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті ASUS створюють продукцію, завдяки якій вона вважається однією з найбільш інноваційних у світі компаній. У 2020 році ASUS здобувала в середньому понад 11 престижних нагород щодня й увійшла до рейтингу найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, і до переліку компаній, які викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune. 

comments powered by Disqus
 
Top