Lenovo проведе в Києві кіберспортивний матч між трьома командами, одна з яких "Ageless Shooters" з віком 55+

Lenovo проведе в Києві кіберспортивний матч між трьома командами, одна з яких "Ageless Shooters" з віком 55+

Завтра, 2 жовтня, відбудеться міжнародний онлайн-турнір між трьома командами, середній вік гравців яких 55+.

Жодних перешкод для них не існує! Жодних вікових бар‘єрів! Вони - українська команда Ageless Shooters. Перша кіберспортивна команда 55+ в Україні. До міжнародного дня людей похилого віку вони змагатимуться з командами своїх однолітків зі Швеції в CS:GO.

Якщо ви разом із батьками, бабусями та дідусями ніколи не грали в комп’ютерні ігри, обов'язково дивіться стрім! Саме час започаткувати традицію сімейних батлів. Наші гравці 55+ з Ageless Shooters будуть шалено вдячні, якщо ви розповісте про них, щоб у кожній родині знали: все можливо, бар‘єри - лише в голові!

Розклад матчів:

  • 11.15 - PRO проти AS
  • 12.15 - SR.WG проти AS
  • 13.15 - PRO проти SR.WG
  • 15.30 - SR.WG проти AS

Стрім на Twitch-каналі Fen1x:

https://www.twitch.tv/4fen1x?fbclid=IwAR0IbaxwxTDztc-6BS2zqngTolLLass4kNV2uumP7QSQ0miu_wRFQ57xPzk

Стрім на Twitch-каналі Lenovo:

https://www.twitch.tv/lenovoua?fbclid=IwAR1dTrv6jQc9pIHTfwTK9IJaaZh_EWYHZHFF1K3I1t3rdyTjYjJz-yj6aUk

Довідка про команду "Ageless Shooters"

У липні 2019 року компанія Lenovo за підтримки благодійного фонду «Життєлюб» оголосила набір до найдорослішої кіберкоманди з Counter Strike:GO в Україні. Серед усіх охочих організатори відібрали вісім учасників віком від 55 років, які володіли базовими комп’ютерними навичками й були готові інтенсивно тренуватися тричі на тиждень. Семеро кращих увійшли в основний склад команди Ageless Shooters. Середній вік гравців команди – 60 років. Gameinside – кіберспортивний портал та агенція з потужною експертизою ринку – допомогли знайти тренера та менеджмент, які розвивають команду та ведуть до нових перемог. 

Назву команди Ageless Shooters (Стрільці поза віком) обрали не просто так. Усі ми родом із дитинства, а сивочолі учасники команди залишилися такими ж дітьми, які грали на подвір’ях у козаки-розбійники, майстрували іграшкові “гвинтівки” з дерева і уявляли себе воїнами. Тільки зараз вони виросли і набралися мудрості, а ігри перейшли в онлайн і втратили просторові обмеження. Але бажання і запал дізнаватися щось нове та вчитися в дорослих гравців з роками нікуди не зникло. Адже людину визначає не вік, а те, як вона себе відчуває і що робить. Команда Ageless Shooters доводить, що сивина та вік – не перешкода для розваг і адреналіну, а тільки плюс, адже тепер на це є вільний час, а головне – величезне бажання.

Компанія Lenovo підтримує команду з моменту заснування і дотепер, допомагаючи з тренувальною базою, ігровими пристроями та організацією поєдинків. До пандемії команда тричі на тиждень зустрічалась у комп’ютерному клубі, але тренування необхідно було перенести в дистанційний формат. Щоб команда не втратила ігрові навички та продовжила тренування, компанія Lenovo надала кожному із членів команди власний потужний ігровий моноблок бренду Legion та геймерські аксесуари.

«Ageless Shooters – унікальний проєкт для України, який має амбітні цілі. Для нас дуже важливо інтегрувати старше покоління у світ сучасних технологій і показати, що навіть у 60 років можна жити на повну. Український кіберспорт активно розвивається і стає все більш помітним на світовій арені, а 2020 рік довів, що комп’ютерні ігри – не лише спосіб розважитися, а й можливість спільно проводити час із рідними. Наша мета – довести, що сучасні технології можуть бути доступні абсолютно всім, а старше покоління має можливість отримувати новий досвід», – коментує Тарас Джамалов, генеральний директор компанії Lenovo в Україні.

Поєдинки команди

  • 22 вересня 2019 року Ageless Shooters боролися зі шведською віковою командою Silver Snipers в шоу-матчі на фестивалі Comic Con. Тоді українці перемогли шведів із рахунком 16:1, тренувавшись на той момент лише три тижні.
  • 17 листопада 2019 року Ageless Shooters зіграли дружній поєдинок проти збірної команди школярів у рамках гранд-фіналу першого міжнародного кіберспортивного чемпіонату серед школярів ISF World Esports School Championship. Було 2 матчі з рахунком 1:1.
  • 15 лютого 2020 року Ageless Shooters були запрошені на день кіберспорту у Дніпрі, де зіграли дружній матч проти команди молодих аматорів Hard reserv. Ageless Shooters програли з рахунком 7:16.
  • 16 грудня 2020 року Ageless Shooters змагались із командою ветеранів АТО Joint Forces Kyiv. Протистояння завершилося з рахунком 3:0 на користь команди ветеранів АТО. Шоу-матч став чудовим прикладом того, що кіберспорт не має меж і є абсолютно інклюзивним для всіх охочих, незалежно від статі, віку, соціального статусу тощо.

Склад команди

Фарбун Андрій

Тренер

Нікнейм у грі: Dangel

Дата народження: 14.11.1998 (22 роки)

Професія: тренер Ageless Shooters та ще кількох команд соціального проєкту української кіберспортивної асоціації UPEA Social

Захоплення: гірськолижний спорт, велоспорт, плавання, катання на квадроциклі. У вільний час я переглядаю стрімінгові платформи, аналізую матчі відомих команд і супротивників

Гнєдов Павло Михайлович

Капітан

Нікнейм у грі: Silent Sleep

Дата народження: 29.09.1963 (58 років)

Професія: приватний підприємець

Захоплення: риболовля

Лавріненко Олександр Олександрович

Нікнейм у грі: Iron Hammer

Дата народження: 07.03.1961 (60 років)

Професія: спеціаліст з виготовлення вентиляцій, в минулому водолаз, з понад 600 годин під водою

Захоплення: футбол, CS:GO, гра на гітарі

Бірюкова Тетяна Володимирівна

Нікнейм у грі: Taskor

Дата народження: 20.06.1959 (62 роки)

Професія: до пенсії - економіст

Захоплення: ходити в походи, подорожувати по Україні та за кордоном, вивчати історію, читати, грати в боулінг

Силенко Тетяна Григорівна

Нікнейм у грі: Valkyrie

Дата народження: 08.10.1959 (61 рік)

Професія: до пенсії - інженер-механік, власниця підприємства з ремонту м'яких покрівель та машинної вишивки

Захоплення: театр, море, подорожі, рукоділля

Бондарчук Павло

Нікнейм у грі: ArCherP

Дата народження: 11.08.1963 (58 років)

Професія: сфера ІТ

Жданов Віктор Павлович

Нікнейм у грі: Stailhammer

Дата народження: 15.07.1959 (62 рік)

Професія: до пенсії - оперуповноважений ВКР

Захоплення: туризм, спорт

Перетяка Олег Павлович

Нікнейм у грі: UKR.OP

Дата народження: 08.08.1958 (63 роки)

Професія: до пенсії - військовий лікар

Захоплення: журналістика, плавання на довгі дистанції, оздоровча ходьба

comments powered by Disqus
 
Top