Huawei представила платформу Business Connect для бізнесів усіх форм

Huawei представила платформу Business Connect для бізнесів усіх форм

Київ, 1 жовтня 2021 р. — Huawei, провідна світова технологічна компанія, запустила безкоштовну платформу управління бізнесом Business Connect. Платформа дозволяє користувачам керувати діловою інформацією і розширювати власну присутність в інтернеті, надаючи доступ до себе глобальній аудиторії мобільних сервісів Huawei.

Розвиток цифрової ери приніс власникам бізнесу більше можливостей, проте водночас — і більше викликів. Сьогодні як ніколи важливо привернути увагу потенційних клієнтів і зробити бізнес-інформацію доступною онлайн. Оскільки 93% споживачів зізнаються, що онлайн-відгуки впливають на їхнє рішення про купівлю, існує потреба забезпечити потенційних покупців доступом до необхідної їм інформації щоразу, коли вони її шукають.

Huawei Business Connect розроблено для власників бізнесу всіх форм і розмірів, від локальних магазинів до великих підприємств. Це безкоштовна платформа бізнес-послуг, яка:

  • робить бізнеси легкодоступними для споживачів, які шукають інформацію онлайн;
  • дозволяє власникам бізнесів легко керувати всією важливою інформацією про підприємство, такою як назва та сфера діяльності, час роботи, місце розташування, фотографії тощо, на одній простій у використанні платформі;
  • дозволяє клієнтам залишати відгуки, а компанії — відповідати на них;
  • дозволяє компаніям публікувати продукти, події, пропозиції та рекламні акції для взаємодії із потенційними клієнтами;
  • дозволяє додавати відомості про продукти та послуги, включно із зображеннями та цінами, з можливістю скерування на попередньо встановлені посилання для придбання/бронювання;
  • пропонує потужний аналіз даних, який виявляє тенденції і підвищує ефективність реклами.

Бізнеси також можуть отримати вигоду від збільшення онлайн-присутності та трафіку від інших мобільних сервісів Huawei. Так, приєднання до Business Connect дозволить відображати компанії у таких сервісах, як пошукова система Petal Search, інструмент навігації Petal Maps і рекламна платформа Huawei Ads. Це надає доступ до потенційних 580 мільйонів активних користувачів у більш ніж 170 країнах.

«Huawei рада запропонувати безкоштовну послугу Business Connect, яка надасть компаніям усіх форм і розмірів можливість скористатися перевагами екосистеми мобільних послуг Huawei та достукатися до глобальної аудиторії активних користувачів. Наша мета — постачати бізнес-інформацію споживачам щоразу, коли вони виконують пошук, допомагаючи знаходити саме ті компанії, які їм потрібні, та тоді, коли вони потрібні. Ця нова платформа робить це завдання простішим, ніж будь-коли раніше», — коментує Юлія Гриць, Head of HMS Business Development.

Після реєстрації у Business Connect власники бізнесів можуть керувати основною інформацією, яку бачать клієнти. Водночас усі оновлення автоматично синхронізуються з іншими додатками Huawei, аби дані залишалися актуальними на різних платформах без потреби оновлювати їх вручну. Профіль Business Connect також можна публікувати в соціальних мережах для розширення онлайн-присутності.

Крім того, компанії можуть залучати потенційних клієнтів, публікуючи інформацію про події, рекламні акції тощо. А клієнти, які натискають на ці посилання, скеровуються на попередньо налаштовану вебсторінку для онлайн-бронювання, розміщення замовлення чи отримання додаткової інформації. Таким чином залучається додатковий трафік на вебсайти компаній.

Щоб зареєструватися на Business Connect, власники бізнесів повинні просто відвідати https://bizconnect.huawei.com чи написати на bizconnect@huawei.com. Так вони зможуть скористатися безкоштовним сервісом для простої та ефективної взаємодії із наявними і потенційними клієнтами.

comments powered by Disqus
 
Top