ПК для професіонального фотографа та відеографа

ПК для професіонального фотографа та відеографа

Люди творчих професій, які працюють із візуальним контентом, вимагають робочого місця, обладнаного за особливими технічними вимогами. У сьогоднішній статті ми розглянемо, яким має бути ПК та монітор для професіонального фотографа та відеографа.

Показати все

Перше й найбільш актуальне питання при складанні ПК на сьогоднішній день – це відеокарта. Робота із візуальним контентом вимагає від неї високих потужностей для побудови зображення, тому зупиняти свій вибір варто на топових рішеннях найновіших серій. На сьогоднішній день найбільш вдалим рішенням для професіоналів буде відеокарта рівня ASUS TUF NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, яка дозволить обробляти контент у 4К без зайвих проблем чи затримок.

Потужна материнська плата у професійному ПК потрібна в першу чергу для того, щоб на повну використовувати можливості актуального багатопоточного процесора рівня Ryzen R9 5900X або R7 5800X, забезпечуючи йому надійне й стабільне живлення та належну підтримку інших технічних опцій. Нова материнська плата ProArt X570 націлена на те, щоб дати митцям необмежений технічний простір для творчості та задовольнити специфічні потреби, наприклад у високошвидкісних способах передачі даних і пріоритезації робочих завдань через зручну панель керування.

Для того, щоб належним чином живити зв’язку високопродуктивної відеокарти та багатоядерного процесора, необхідно мати належний блок живлення. Мінімальним вибором для запропонованої нами збірки стане ROG Strix 850G, за бажання можна навіть установити блок ROG Strix 1000G.

Складання ПК для робочих і професійних задач зазвичай передбачає оптимізовані дизайнерські надбання з фокусом на технічних можливостях, тому вибір корпусу ASUS TUF GT 501 стане оптимальним за усіма параметрами.

Логічним доповненням для потужного ПК стане відповідна система охолодження, і якщо в геймерських комп’ютерах вибір СВО найчастіше зумовлений питанням естетики, то для професіоналів водяне охолодження цікаве в першу чергу за рахунок іншої своєї сильної сторони – тихої роботи навіть за високих навантажень. Відмінним доповненням до нашої збірки стане модель TUF LC 240 RGB.

Комплект оперативної пам’яті DDR4 на 32 ГБ є просто мінімальною вимогою для швидкого рендерингу чи багатозадачної роботи. Що ж стосується обсягів сховища, то для встановлення системи та швидкої роботи з поточними даними стане у пригоді SSD-накопичувач обсягом від 512 ГБ, а для збереження менш нагальних для застосування, але тим не менш важливих архівів підійде HDD на 2 ТБ.

Найбільш важливою частиною робочого місця людини, яка працює з візуальним контентом, певна річ є монітор, тому ідеально доповнити подібний ПК зможе монітор серії ProArt. При цьому професіонали, що працюють із відеоконтентом, радше звернуть увагу на модель PA279CV з роздільною здатністю 4К, у той час як фотографи можуть зупинити свій вибір на моделі PA278CV з матрицею 2К. Обидва монітори мають міжнародну сертифікацію Calman verified, 100% охоплення колірних діапазонів sRGB та Rec. 709, а також мінімальне відхилення при відтворенні кольорів.

Є ще одна причина зібрати професійний ПК на комплектуючих ASUS серії ProArt - поточна акція компанії разом із Adobe. Купуючи продукцію ASUS користувач отримує  безкоштовну передплату на програмне забезпечення Adobe Creative Cloud. Детальні умови та перелік акційних продуктів можна знайти за посиланням - https://www.asus.com/ua-ua/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/

comments powered by Disqus
 
Top