Безкоштовна передплата на Adobe Creative Cloud з вибраними продуктами ASUS

Безкоштовна передплата на Adobe Creative Cloud з вибраними продуктами ASUS

Купуючи продукти ASUS, що відповідають умовам програми, ви можете отримати безкоштовну тримісячну або місячну передплату на пакет Adobe Creative Cloud. Він містить повну колекцію програмного забезпечення Adobe для творчості: починаючи від культового графічного редактора Adobe Photoshop і закінчуючи такими інноваційними інструментами, як Adobe XD. Разом із програмами ви також отримуєте вбудовані шаблони для швидкого запуску проєктів і покрокові посібники, які допоможуть прискорити роботу з необхідними робочими інструментами та вдосконалити свої навички. Це цілий творчий світ, який завжди поруч і готовий допомогти в реалізації творчих задумів.

Для участі у програмі, яка діятиме до 15 вересня 2022 року, потрібно придбати вибрані моделі продукції ASUS: ноутбуки, ПК, монітори, проєктори, материнські плати тощо. Отримати безкоштовну передплату можна через додаток MyASUS або на офіційному сайті ASUS.

Дізнатися більше про умови програми та знайти повний перелік акційних продуктів можна на офіційному сайті ASUS за посиланням: https://www.asus.com/ua-ua/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/.

comments powered by Disqus
 
Top