ZALMAN: провідний південно-корейський розробник сучасних компонентів для створення прогресивного ПК

ZALMAN: провідний південно-корейський розробник сучасних компонентів для створення прогресивного ПК

“COOL INNOVATION” – незмінне гасло ZALMAN із 1999 року. На сьогодні це сучасна компанія із багаторічним досвідом, що представляє актуальний асортимент корпусів, блоків живлення, охолодження для ПК та різноманітних корисних аксесуарів.

Показати все

Компанія ZALMAN TECH розпочала свій шлях до успіху і всесвітнього визнання більше двадцяти років тому. Пріоритетним направленням було створення тихого ефективного охолодження для комп’ютерних систем різного рівня складності та розробка інноваційних патентів та технологій, що суттєво впливали на потенційні можливості виробів.  Безліч унікальних технологій ZALMAN у подальшому ставали світовими трендами, що використовували в своєму арсеналі інші виробники. На відміну від ZALMAN, їх продукція залишалась тільки копіями, без шансів на успіх та визнання. Тому, конкурентів завжди вистачало і компанія переживала різноманітні етапи становлення та розвитку.

ZALMAN пропонує широкий спектр комп’ютерних комплектуючих для створення, чи вдосконалення прогресивних комп’ютерних систем. Універсальний асортимент, унікальні технологічні рішення, багаторічний досвід та всесвітнє визнання ZALMAN – це важливі складові успіху.

Кулери для процесору повітряні та рідинні, вентилятори для корпусів та термоінтерфейси – це загальний перелік виробів ZALMAN безпосередньо для охолодження.

Незабаром в асортименті буде представлена оновлена версія кулера для процесора:

ZALMAN CNPS 10X Performa

НОВИНКА оздоблена 135 мм тихим вентилятором із підшипником (EBR), що гарантовано здатний безперервно працювати до 17 років.

Спеціальне чорне покриття радіатору та теплових трубок, що  безпосередньо контактують із процесором, достатньо велика площа розсіювання та направлений повітряний потік сприяють активному відводу надмірного тепла та забезпечують стабільну роботу процесора.

Серія процесорного охолодження PERFORMA від ZALMAN – це безперечний лідер по співвідношенню якості, ефективності та демократичної вартості. 

Моделі охолодження для процесору  CNPS10XOPTIMAIIBLACK RGB та CNPS10XOPTIMAII WHITE RGB, що присутні в актуальному асортименті також оновлена версія вже відомої OPTIMA від ZALMAN.

RGB LED підсвічення, тихий 120мм вентилятор із запатентованою ZALMAN подвійною формою лопатей для направлення повітряного потоку та ефективного відводу тепла на додачу до стандартної основи із вбудованими тепловими трубками для прямого контакту із процесором.

До цього ще можливо додати безліч дрібних та корисних деталей, що доповнюють ZALMAN OPTIMA.

І нарешті ZALMAN CNPS20X – кулер для процесору, що є родзинкою колекції та відмічений багатьма нагородами від світових компетентних, престижних, спеціалізованих тестових ресурсів.

Для кращого тепловідводу застосовується нікельоване покриття на 6-ти мідних теплових трубках та на поверхні радіатору, із унікальною 4D стереоскопічною формою пластин.

ZALMAN CNPS20X має в арсеналі два 140 мм тихих ARGB вентилятора із подвійною формою лопатей для створення направленого повітряного потоку та спеціальну декоративну антивібраційну накладку.

В асортименті ZALMAN можливо підібрати охолодження для систем різного рівня складності, але не змінними складовими залишаються: високий рівень виконання, застосування патентних технологій ZALMAN, надійне та зручне кріплення виробів.

Провідні південно-корейські інженери уважно та ретельно створювали оновлений асортимент корпусів ZALMAN, що відповідає основним тенденціям сучасної технічної моди. Тут доступне різноманіття форм та конструкцій, безліч функціональних деталей та вибір для комп’ютерних систем різного рівня складності, від класики до ультра модного сучасного дизайну.

ZALMAN M3 PLUS RGB –  компактний Mini Tower із бездоганною комплектацією, що має в арсеналі 4 х120мм RGB LED вентилятори, та можливість загалом розмістити до восьми 120мм вентилятори.

M3PLUSRGB

Конструкція корпусу M3 PLUS RGB із вставкою на пластиковій основі, що розміщена на верхній панелі із вмонтованим пиловим фільтром, що легко відкріпити та почистити при необхідності.

Керувати оборотами вентиляторів та підсвічуванням можливо за допомогою кнопки на панелі вводу. Це безперечно зручно та практично. Скляна бічна панель легко від’єднується та закріплена із задньої сторони корпусу.

І нарешті, неперевершена колекція Z корпусів від ZALMAN, що налічує більше 10-ти різноманітних за конструкцією та технічними характеристиками моделей форм фактору ATX та Large ATX. Z-шасі це унікальне рішення ZALMAN: практичне, зручне як в промисловому так і в самостійному збиранні ПК, має достатньо простору для розміщення основних компонентів та складових комп’ютерної системи.

Корпус ZALMAN Z3 ICEBERG WHITE або BLACK із вивіреними формами конструкції та активною вентиляцією, можливістю розмістити одно-двох та трьох секційне рідинне охолодження.

Передня панель виконує не тільки декоративну функцію та за формами нагадує льодяну брилу, а й сприяє ефективному охолодженню компонентів системи, завдяки отворам та перфорованим вставкам.

Корпус ZALMAN Z-MACHINE 500 створений для справжніх фанатів ZALMAN, як ювілейна розробка із лімітованою кількістю. У всьому світі всього 300 екземплярів таких корпусів.

ZALMAN Z-MACHINE 500 – це анодований алюміній у поєднанні із вигнутим під дією високих температур загартованим склом на передній панелі. Конструкція не має гострих елементів, із закругленими виточеними формами та брутальним зовнішнім оздобленням. Це реально потужна машина 500-ого рівня в стилі кращих традицій ZALMAN. В корпус вже вмонтовано 5 х120мм ARGB вентиляторів та є можливість встановити одно-двох та трьох секційне рідинне охолодження. Як у любої елітної автівки має бути надійна гума: нижня частина корпусу із прорезиненою основою, що чудово фіксується на різних поверхнях, рівномірно розподіляє вагу корпуса та гасить вібрацію.

І нарешті, головна частина комп’ютерної системи, від надійності якої залежить злагоджена та безперебійна робота всіх компонентів, а саме блоки живлення ZALMAN.

Серія блоків живлення ZALMAN 80+ PLATINUM Acrux: модульні блоки живлення для високо технологічних систем із можливістю одночасного зручного під’єднання до 8-ми відеоадаптерів.

ZM1000-ARX

ZM1200-ARX

ZM750-ARX

Блок живлення Zalman 1000ARX (1000W)

Блок живлення Zalman 1200ARX (1200W)

Блок живлення Zalman 750ARX (750W)

Серія блоків живлення ZALMAN 80+ BRONZE GigaMax – надійні блоки живлення із вбудованим EMI фільтром, що забезпечує тиху роботу, високоякісними конденсаторами  та унікальною конструкцію для активного відводу надмірного тепла від компонентної бази.

ZM550-GVII

ZM650-GVII

ZM750-GVII

Блок живлення Zalman 550-GVII GigaMax (550W)

Блок живлення Zalman 650-GVII GigaMax (650W)

Блок живлення Zalman 750-GVII GigaMax (750W)

Серія блоків живлення ZALMAN 80+ MegaMax – бюджетна пропозиція для систем середнього рівня складності. Надійні, витривалі та тихі.

ZM500-TXII

ZM600-TXII

ZM700-TXII

Блок живлення Zalman 500-TXII MegaMax (500W)

Блок живлення Zalman 600-TXII MegaMax (600W)

Блок живлення Zalman 700-TXII MegaMax (700W)

Компанія ZALMAN TECH CO., LTD пропонує широкий асортимент сучасних комп’ютерних комплектуючих на базі особистих розробок і запатентованих технологій. Багаторічний досвід, сумлінна праця провідних південно-корейських інженерів та визнання у всьому світі відмінної якості продукції – це сьогодення ZALMAN. Майбутнє із ZALMAN – це сучасний оновлений асортимент та прогресивні ідеї для розвитку бізнесу.

Разом із ZALMAN – впевнено до нових досягнень!

comments powered by Disqus
 
Top