Новини Huawei: нові пристрої для розумного офісу й рекордні 100 млн користувачів HarmonyOS 2

Новини Huawei: нові пристрої для розумного офісу й рекордні 100 млн користувачів HarmonyOS 2

17 вересня 2021 р. — На цьому тижні Huawei презентувала нові продукти для розумного офісу — ноутбуки Huawei MateBook 13s і MateBook 14s, настільний ПК Huawei MateStation X, монітор Huawei MateView GT 27 та принтер Huawei PixLab X1. Також компанія оголосила про те, що кількість користувачів, котрі оновили свої пристрої до HarmonyOS 2, зросла до 100 млн осіб.

«Це надзвичайно важливі результати. Й ми вдячні нашим клієнтам і партнерам за їхню підтримку, — сказав Річард Ю (Richard Yu), виконавчий директор і CEO підрозділу Huawei Consumer Business Group. — HarmonyOS забезпечує простіше підключення, чудовий користувацький досвід і підтримку більшої кількості зручних сервісів при взаємодії із декількома пристроями в різних сценаріях користування. Водночас HarmonyOS стане базовою операційною системою в епоху всеохопного інтернету (Internet of Everything). Huawei співпрацює з партнерами для побудови надійної інтелектуальної екосистеми з відкритим вихідним кодом для спільного успіху всіх сторін».

2 червня 2021 року було офіційно представлено оновлення HarmonyOS 2 для понад 100 пристроїв, зокрема смартфонів і планшетів. Відтоді операційна система була встановлена рекордну кількість разів. За тиждень із моменту запуску її встановили 10 млн користувачів, а станом на 8 липня база користувачів HarmonyOS 2 сягнула 30 млн осіб. У вересні, після 3 місяців від моменту запуску, HarmonyOS 2 встановили вже понад 100 млн користувачів. Це рекордний для галузі показник встановлення мобільної операційної системи за такий короткий проміжок часу.

HarmonyOS — провідна операційна система для розумних пристроїв. Вона дозволяє підключати між собою різні типи пристроїв і забезпечує плавну взаємодію між ними. Ви можете під’єднати й використовувати різні гаджети, просто перетягуючи значок пристроїв на панелі управління.

Користувачі можуть налаштувати і персоналізувати свій домашній екран завдяки віджетам різних розмірів. Ці віджети також дають змогу автоматично підключатися до різних сервісів, зокрема новин та календаря, не відкриваючи відповідні додатки. HarmonyOS 2 має поліпшену продуктивність, забезпечуючи користувачам тривалі ігрові сесії і можливість швидко повернутися до конкретного моменту гри після перегляду інших додатків. Ці нові функції забезпечують просту та надійну взаємодію між пристроями в епоху всеосяжного інтернету, що відповідає стратегії Huawei Seamless AI Life.

Компанія також представила нові продукти, серед яких принтер Huawei PixLab X1 на базі HarmonyOS. Це важливий елемент серії продуктів Huawei для розумного офісу, що підтримує провідну технологію друкування. Користувачі можуть підключити принтер до пристроїв Huawei у pop-up-вікнах через Bluetooth, зокрема до смартфонів, планшетів або ПК. Підключення займає всього 20 секунд. PixLab X1 забезпечує простий та ефективний досвід друкування та підтримує інтелектуальну функцію бездротового друку Tap to Print.

Під час розробки HarmonyOS 2 Huawei зробила значні внески в науково-дослідну діяльність, аби задовольнити різні потреби користувачів. Завдяки цьому компанія змогла адаптувати операційну систему до майже 100 різних гаджетів на один квартал раніше запланованого терміну. Це дозволить ще більшій кількості старих моделей пристроїв Huawei підтримувати інноваційні функції та забезпечувати кращий користувацький досвід завдяки HarmonyOS 2.

HarmonyOS отримала популярність не лише серед користувачів, а й серед розробників і партнерів, котрі долучаються до екосистеми Huawei. Наразі кількість розробників HarmonyOS становить 1,3 млн, що у 10 разів більше порівняно з минулим роком. Понад 1 000 постачальників обладнання, зокрема Midea та Joyoung, застосовують HarmonyOS Connect. Це дозволяє забезпечити зручніший користувацький досвід, простіше підключення та взаємодію між пристроями, а також застосовувати віджети і спільно використовувати апаратні можливості. Провідні платформи, серед яких JD.com, Youku і Sina News, розробили зручні й доступні додатки на базі HarmonyOS із високим рівнем утримання та активності користувачів.

Huawei продовжуватиме розвивати проєкт OpenHarmony з відкритим вихідним кодом для покращення і зростання системи. Це дозволить розробникам із різних сфер створювати операційні системи нового покоління на базі OpenHarmony, що сприятиме подальшій диджиталізації та інтелектуалізації галузей.

comments powered by Disqus
 
Top