ASUS представляє чотири нові материнські плати серії X570

ASUS представляє чотири нові материнські плати серії X570

Материнські плати лінійок ROG, Strix, TUF Gaming і ProArt вирізняються широкими можливостями підключення, пасивним охолодженням чипсета та фірмовими функціями розгону.

Компанія ASUS оголошує про включення в лінійку X570 материнських плат ROG Crosshair VIII Extreme, ROG Strix X570-E Gaming WiFi II, TUF Gaming X570‑Pro WiFi II і ProArt X570-Creator WiFi. ROG Crosshair VIII Extreme втілює останні інновації ROG у форм-факторі EATX, який ідеально підходить для складанні ігрових ПК або систем для розгону. ROG Strix X570-E Gaming WiFi II об’єднує найважливіші особливості ROG у стильну платформу для вибагливих геймерів та ентузіастів. Збалансована TUF Gaming X570-Pro WiFi II готова до використання у швидких і безшумних ігрових збірках. А ProArt X570-Creator WiFi призначена для контент-мейкерів, розробників та інших професіоналів, яким для роботи потрібна бездоганна стабільність і широкі можливості підключення.

Ці нові моделі вирізняються пасивним охолодженням чипсета, поліпшеним енергоспоживанням та більш широкими можливостями для роботи в мережі. Деякі моделі також мають підтримку інтерфейсу Thunderbolt 4 та функцій розгону, щоб ПК-ентузіасти, геймери та системні інтегратори могли залишатися на передньому краї інновацій.

ROG Crosshair VIII Extreme і ROG Strix X570-E Gaming WiFi II підтримують нову фірмову технологію Dynamic OC Switcher, призначену для тих, хто хоче отримати максимальну продуктивність від процесорів AMD Ryzen за будь-яких робочих навантажень. До цього часу ручний розгін процесора Ryzen означав максимізацію тактової частоти відразу всіх ядер за рахунок втрати більш високої тактової частоти при малих навантаженнях, що дуже важливо для загальної швидкодії системи.

Dynamic OC Switcher дозволяє оверклокерам отримати найбільшу вигоду. Коли ця функція ввімкнена, сумісні материнські плати будуть автоматично перемикатися між максимальним підвищенням тактової частоти при малих навантаженнях за допомогою технології AMD Precision Boost Overdrive і вибраною користувачем максимальною тактовою частотою усіх ядер в режимі ручного розгону. Dynamic OC Switcher також доступна на випущеній раніше материнській платі ROG Crosshair VIII Dark Hero.

Підтримка BIOS FlashBack дозволяє оновлювати прошивку за допомогою USB-накопичувача навіть за відсутності процесора або пам’яті. Крім того, програмне забезпечення ASUS Q-Fan дозволяє користувачам вручну налаштовувати криву вентилятора для досягнення найкращого балансу між рівнем шуму та охолодженням. Покращеному охолодженню також сприяють окремі роз’єми для підключення системи водяного охолодження та гібридні роз’єми для корпусних вентиляторів із регулюванням за ШІМ або напругою. Материнські плати забезпечують виняткову якість звуку завдяки використанню високоякісних аудіочипів і технології двостороннього інтелектуального шумозаглушення. Що стосується естетичності, то поєднання системи RGB-підсвічування Aura Sync та роз’ємів для адресних світлодіодних стрічок другого покоління з розширеними функціями автовизначення надає будь-якій збірці унікального вигляду.

ROG Crosshair VIII Extreme – не зупинятися ні перед чим!

ROG Crosshair VIII Extreme може похвалитися найкращим із будь-коли встановленого на материнську плату ASUS X570 обладнанням. VRM-модуль має схему фаз 18+2 і оснащений 90-амперними силовими модулями для чистого та ефективного живлення 16-ядерного процесора AMD Ryzen 9 5950X. Охолодження здійснюється за допомогою пари великих алюмінієвих радіаторів, з’єднаних тепловими трубками для забезпечення швидкого й рівномірного відведення тепла. Кована алюмінієва кришка, що захищає інтерфейси введення-виведення, не тільки додає платі естетичності, а й є невід’ємною частиною радіатора VRM, збільшуючи площу поверхні для теплообміну. Радіатор для роз’єму M.2 в центрі материнської плати оснащений 2-дюймовим OLED-дисплеєм LiveDash, який відображає важливу інформацію про систему, наприклад температуру й напругу, або може відображати користувацьке зображення або анімацію. Crosshair VIII Extreme включає в себе усі функції охолодження й розгону, які потрібні хардкорним ентузіастам. Точки вимірювання напруги, елементи керування на платі, перемикачі режимів і дисплей кодів помилок Q-Code забезпечують можливість моніторингу під час розгону.

Crosshair VIII Extreme може працювати з максимум п’ятьма SSD-накопичувачами PCIe 4.0: одним під верхнім радіатором для роз’єму M.2, двома під нижнім радіатором для роз’єму M.2 і ще двома встановленими вертикально на фірмовій карті розширення DIMM.2. Близькість SSD до радіаторів забезпечує оптимальну температуру для стабільної роботи. Кожен SSD легко фіксується за допомогою нового механізму Q-Latch.

Crosshair VIII Extreme пропонує широкий набір інтерфейсів підключення, зокрема 10G і 2.5G Ethernet, Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.2. Вона також оснащена двома портами Thunderbolt 4, кожен з яких забезпечує пропускну здатність до 40 Гбіт/с, а також роз’ємом DisplayPort™ для підключення монітора. Вісім роз’ємів USB 3.2 Gen 2 Type-A забезпечують пропускну здатність 10 Гбіт/с кожен для роботи із високошвидкісними периферійними пристроями, причому один із роз’ємів підтримує технологію BIOS FlashBack для легкого оновлення прошивки. На задній панелі знаходяться кнопка Clear CMOS і аудіовиходи, включаючи S/PDIF. Також присутні внутрішні виходи для максимум чотирьох роз’ємів USB 3.2 Gen 1 Type-A і двох роз’ємів USB 3.2 Type-C, причому один із роз’ємів Type-C підтримує технологію Power Delivery 3.0 для швидкого заряджання пристроїв із потужністю до 60 Вт.

Для користувачів, які хочуть реалізувати потужні системи охолодження, на Crosshair VIII Extreme доступні чотири стандартні роз’єми вентиляторів, дві пари роз’ємів для помп і радіаторів, а також два роз’єми HydraNode, кожен із яких може виконувати живлення та моніторинг максимум трьох сумісних вентиляторів. Роз’єми оснащені датчиками входу, виходу і потоку рідини, що дозволяє користувачам контролювати стан своїх персональних систем охолодження. Користувачі також можуть використовувати додаткові можливості персоналізації завдяки трьом роз’ємам для адресних RGB-стрічок другого покоління, стандартному чотирьох-контактному RGB-роз’єму і ARGB-розгалужувачу.

Розкрийте свій творчий потенціал з ASUS ProArt X570-Creator WiFi

ASUS ProArt X570-Creator WiFi є першою материнською платою ASUS ProArt, що використовує платформу X570. Вона забезпечує максимальну продуктивність і стабільність для користувачів, які заробляють на життя за допомогою свого ПК або робочої станції: 3D-художники, CAD/CAM-спеціалісти, автори музики та відео і навіть розробники програмного забезпечення.

Задня панель ProArt X570-Creator WiFi оснащена двома роз’ємами Thunderbolt 4 USB-C з пропускною здатністю 40 Гбіт/с і підтримкою технології Power Delivery для заряджання з потужністю до 15 Вт, що забезпечує можливість роботи з аудіовізуальним обладнанням і високошвидкісними зовнішніми накопичувачами. Задня панель із нержавіючої сталі має вхід DisplayPort для забезпечення сумісності з дисплеями Thunderbolt, а також чотири роз’єми USB 3.2 Gen 2 і чотири роз’єми USB 3.2 Gen 1. Також присутній додатковий внутрішній роз’єм USB 3.2 Gen 2 Type-C для передньої панелі. Можливості підключення ProArt X570-Creator WiFi для роботи в мережі включають 10G і 2,5G Ethernet, а також Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.2.

VRM-модуль материнської плати має схему фаз 14+2, а роз’єми живлення ProCool II із повнотілими контактами роблять її готовою до використання з найпотужнішими процесорами Ryzen. Великі радіатори розташовані над силовими модулями VRM, чипсетом X570 і трьома роз’ємами M.2, а наявність механізму Q-Latch дозволяє встановлювати NVMe-накопичувачі без використання додаткових інструментів.

ProArt X570-Creator WiFi має мідні смужки, що виділяються на тлі чисто чорних елементів материнської плати. Користувачі можуть змінювати зовнішній вигляд свого комп’ютера за допомогою трьох роз’ємів для адресних RGB-стрічок другого покоління й одного стандартного роз’єму для RGB-стрічок.

Що стосується програмного забезпечення, ProArt X570-Creator WiFi пропонується з ПЗ для віддаленого моніторингу та керування ІТ-активами ASUS Control Center Express, а також програмою ProArt Creator Hub, що дозволяє користувачам здійснювати моніторинг та оптимізацію системи, а також калібрувати сумісні монітори.

ROG Strix X570-E Gaming WiFi II: новітні технології та стиль ROG

Материнська плата ROG Strix X570-E Gaming WIFI II розвиває успіх своєї попередниці, пропонуючи поєднання висококласних компонентів, інтелектуального програмного забезпечення та пасивного охолодження чипсета на одній платі. VRM-модуль ЦП має схему фаз 12+4 і 8+4-контактні допоміжні роз’єми живлення ProCool II.

Як і топова материнська плата ROG Crosshair VIII Extreme, Strix X570-E Gaming WiFi II підтримує фірмову технологію Dynamic OC Switcher, яка допомагає користувачам максимально ефективно використовувати процесор Ryzen незалежно від робочого навантаження. Крім того, убудований дисплей для відображення кодів помилок Q-Code, діагностичні світлодіоди та розведення роз’ємів пам’яті за технологією OptiMem II допомагають оверклокерам досягти максимальної продуктивності. Існує безліч варіантів для охолодження, що включають п’ять роз’ємів для вентиляторів, а також окремі роз’єми для необслуговуваних СРО та роз’єми для помп. Роз’єми M.2 (PCIe 4.0) посередині плати і під радіатором чипсета підтримують використання накопичувачів довжиною до 110 мм і оснащені товстими алюмінієвими радіаторами.

Інтерфейси Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.2 забезпечують просте підключення до найновіших маршрутизаторів і периферійних пристроїв, при цьому для тих, хто віддає перевагу кабельним з’єднанням, доступні роз’єми стандартів 2.5G Ethernet і Gigabit Ethernet. На задній панелі розташовані сім роз’ємів USB 3.2 Gen 2 Type-A та один роз’єм USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз’єми USB на платі допоможуть реалізувати ще один роз’єм USB 3.2 Gen 2, а також два роз’єми USB 3.2 Gen 1 і чотири роз’єми USB 2.0. Присутні два роз’єми для адресних RGB-стрічок другого покоління та пара стандартних RGB-роз’ємів.

Чип кодека ROG SupremeFX S1220A із вбудованим підсилювачем для навушників має співвідношення сигнал/шум 120 дБ для забезпечення бездоганного відтворення звуку. Наявність двостороннього інтелектуального шумозаглушення прибирає фоновий шум і забезпечує кришталеву чистоту голосового зв’язку під час ігор.

TUF Gaming X570-Pro WiFi II: надійна й готова до бою

Материнська плата TUF Gaming X570-Pro WiFi II оснащена DrMOS VRM-модулем зі схемою фаз 12+2 і 8+4-контактними допоміжними роз’ємами живлення ProCool. Великі алюмінієві радіатори VRM і новий пасивний радіатор чипсета охолоджують як ЦП, так і чипсет X570, забезпечуючи стабільну продуктивність без тротлінгу. Основний слот PCIe, посилений металевим каркасом, і обидва роз’єми M.2 підключені до шини PCIe 4.0 для забезпечення максимально доступної пропускної здатності. Кожен роз’єм M.2 оснащений механізмом Q-Latch для легкої фіксації кожного SSD-накопичувача на місці. Можливості підключення TUF Gaming X570-Pro WiFi II для роботи в мережі включають 2.5G Intel® Ethernet, WiFi 6E і Bluetooth 5.2.

Кодек Realtek AL897 із вбудованим підсилювачем для навушників та автоматичним виявленням імпедансу забезпечує високоякісний звук під час прослуховування музики та ігор. Наявність двостороннього інтелектуального шумозаглушення забезпечує кришталеву чистоту голосового зв’язку під час ігор або відеоконференцій.

Користувачі можуть поліпшити зовнішній вигляд свого комп’ютера на базі TUF Gaming X570-Pro WiFi II за допомогою одного роз’єму для адресних RGB-стрічок другого покоління й двох стандартних RGB-роз’ємів. Чотири роз’єми для вентиляторів та окремий роз’єм для необслуговуваних СРО дозволяють з легкістю реалізувати будь-яку стандартну систему охолодження.

comments powered by Disqus
 
Top