Безкомпромісна продуктивність для роботи, відпочинку та ігор: Lenovo представила нові монітори

Безкомпромісна продуктивність для роботи, відпочинку та ігор: Lenovo представила нові монітори

Київ, 8 вересня 2021 року — В рамках Tech World 2021 компанія Lenovo оголосила про новинки в портфелі моніторів — професійний монітор ThinkVision P27u-20 і два нових ігрових монітора Lenovo G27e-20 та Lenovo G24e-20.

Користувачі зможуть розширити свій професійний робочий простір за допомогою нового монітора преміумкласу ThinkVision P27u-20 із параметрами двох колірних просторів (99,1% DCI-P3, 99,5% Adobe RGB) із заводським калібруванням точності передачі кольору. Дисплей розроблений для творців фото, відео та графічного контенту, які потребують високопродуктивний дисплей і великий екран для більш ефективної роботи в режимі багатозадачності. Монітор також можна використовувати як док-станцію завдяки технології Intel Thunderbolt 4. Монітор ThinkVision P27u-20 відповідає міжнародному стандарту енергоефективності споживчих товарів Energy Star 8.0, забезпечує чітке й деталізоване зображення на 27-дюймовому IPS-екрані з роздільною здатністю Ultra HD (3840 x 2160 пікселів) й підтримкою стандарту VESA Certified DisplayHDR 400 для реалістичної картинки і глибоких відтінків чорного.

Гібридна робота – "гаряча" тема. Згідно з нещодавнім опитуванням Lenovo, близько 88% респондентів планують працювати з дому або з іншого місця принаймні час від часу. Максимальна продуктивність пристроїв й ефективна спільна робота з будь-якого місця має першочергове значення для успіху в бізнесі й особистого добробуту.

Lenovo ThinkVision P27u-20 працює як продуктивний хаб і док-станція для підключення інших пристроїв через один кабель за допомогою декількох портів USB 3.2. ThinkVision P27u-20 підтримує інтерфейс Thunderbolt 4 – технологія передає зображення та дані зі швидкістю до 40 Гбіт/с і забезпечує живлення ноутбука до 100 Вт. Рознім USB-C потужністю до 27 Вт допоможе заряджати смартфон або інший сумісний аксесуар. Вбудований рознім Ethernet RJ45 забезпечує швидке мережеве з'єднання з підтримкою Intel vPro для легкого керування мережами та додаткової безпеки. Додатково до однокабельного підключення, монітор ThinkVision P27u-20 отримав вбудовані динаміки, що в поєднанні з веб-камерами забезпечують кращий відеозв'язок, як, наприклад, у  нещодавно анонсованому ThinkVision MC5033.

Інженери ThinkVision зосередилися на спрощеному та інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсі. На базі програмного забезпечення ThinkColour вдалося створити простий графічний інтерфейс для управління налаштуваннями монітора, а KVM-перемикач дозволяє легко керувати двома підключеними пристроями одночасно — наприклад, робочою станцією і ноутбуком за допомогою одного набору клавіатури й миші. Крім того, монітор можна регулювати по висоті, нахиляти та повертати, щоб користувач налаштував найзручнішу позицію. Для моніторів бренду ThinkVision компанія розробила на 100% переробне паковання, щоб реалізувати цілі Lenovo в області сталого розвитку.

Пристрої Lenovo G27e-20 і Lenovo G24e-20 відкривають нову лінійку ігрових моніторів серії G, призначених для імерсивних комп'ютерних ігор, роботи або навчання в домашньому офісі. Користувач може отримати максимум задоволення від перегляду фільмів вдома та насолоджуватися візуальними враженнями від плавної гри без зайвого навантаження на очі. Екран оснащений технологією, яка дозволяє випромінювати низький рівень синього світла, щоб очі не втомлювались. Новинки підійдуть для студентів, геймерів і молодих фахівців, яким потрібна висока продуктивність за конкурентною ціною.

Монітори серії G підтримують технологію AMD FreeSync Premium — вона забезпечує плавність, малу затримку зображення, захищає користувача від тірінга екрану та дозволяє досягти часу відгуку рухомого зображення (Moving Picture Response Time, MPRT) всього в 1 мс. Під час гри це дозволить уникнути розмиття, завдяки чому рухомі об'єкти на екрані будуть виглядати чіткіше. Коли справа доходить до динамічних ігор або перегляду бойовиків, частота оновлення до 100 Гц — оптимальний варіант у своїй ціновій категорії. Для усунення гостингу та появи смуг (streaking), обидва монітори можна "розігнати" до 120 Гц, що дозволяє зробити рух на екрані ще більш плавним.

У новій реальності та за гібридного способу життя користувач хоче обрати один пристрій, який відмінно підійде для ігор, роботи, навчання, розваг та інших задач. Новий Lenovo G27e-20 можна обрати у великому розмірі – 27 дюймів, тоді як Lenovo G24e-20 представлений із діагоналлю 23,8 дюймів. Обидва монітори мають високоякісну передачу кольору, яскравість до 300 ніт і 95% охоплення колірного простору sRGB. Обидва дисплеї підтримують роздільну здатність Full HD (1920 x 1080 пікселів) й оснащені VA-матрицею. VA (VA – vertical alignment) — технологія вертикального вирівнювання рідких кристалів, які "нахиляються" до більш освітлених ділянок картинки, що дозволяє контролювати баланс кольору та контрасту під різними кутами огляду. Крім того, інноваційна програмна платформа Lenovo Artery забезпечує простий графічний інтерфейс, що дозволяє швидко калібрувати параметри дисплея та змінювати налаштування кольорів на більш комфортні.

Геймери годинами сидять перед екранами моніторів, граючи у відеоігри до пізнього вечора, що призводить до підвищеної світлочутливості, сухості та втоми очей. У цьому напрямку Lenovo також виступає лідером, розробляючи смарт-рішення з турботою про здоров’я не тільки завдяки технології низького рівня випромінювання синього світла в пристроях преміумкласу, але і в більш доступних моніторах, зокрема в новій серії G. Ігрові монітори Lenovo пройшли сертифікацію Eyesafe — вона допомагає захистити споживачів від шкідливого впливу синього випромінювання, знижуючи навантаження на очі без спотворення кольору та погіршення якості зображення. Згідно з даними організації Eyesafe, Lenovo пропонує найбільшу кількість Eyesafe-сертифікованих продуктів серед усіх брендів електроніки на ринку. Компанія прагне до того, щоб у всіх геймерів була можливість надійнішого захисту очей, щоб грати довше, працювати з максимальною віддачею та відчувати кольори, що захоплюють так, як це задумували розробники комп'ютерних ігор.

comments powered by Disqus
 
Top