Смартгодинники GoGPS для дітей: на варті батьківського спокою

Смартгодинники GoGPS для дітей: на варті батьківського спокою

З-поміж величезного асортименту пристроїв виділяється специфічна категорія – смартгодинники для дітей. Ці гаджети є не тільки модним аксесуаром, а й невід’ємною частиною життя. Вони не просто показують час, але й мають чималий перелік розумних функцій.

Батьки завжди намагаються оточити своїх дітей увагою й максимальною турботою. Дехто пам’ятає, як матері контролювали дітей, гукаючи у вікно: «Синку, йди обідати!», «Вдягни шапку». Або виходили та шукали дітлахів у дворі, відволікаючи їх від гри у квача, просили не товаришувати «з отим хлопчиком» тощо.

Сьогодні неможливо уявити життя людей без великої кількості електронних помічників, які використовують щодня для вирішення ба­­гатьох завдань. Технології приходять на допомогу і в такому важливому питанні, як турбота про дитину.

Корисний функціонал

GoGPS вже не перший рік допомагає відповідальним батькам дбати про безпеку дітлахів. Такий модний аксесуар для дітей — смартгодинник — є зручнішим і більш практичним за мобільний телефон. Його вдягають на руку, тому вже значно складніше загубити або пошкодити. Крім того, смартгодинники для дітей GoGPS мають низку корисних опцій.

 • Датчик GPS — батьки завжди знають, де перебуває їхня дитина, відслідковуючи місцезнаходження на карті в додатку GoGPSMe.
 • Двосторонній телефонний зв’язок — на годинник можна телефонувати тільки з попередньо встановлених номерів, тому дитину не турбуватимуть інші люди. Також вона зможе зателефонувати на один із 10 номерів, які внесені до телефонної книги.
 • Кнопка SOS — у разі небезпеки дитина може натиснути на тривожну кноп­ку, і годинник почне телефонувати по черзі на додані номери доти, доки хтось не підніме слухавку.
 • Монітор — зателефонувавши на годинник за номером, який було зазначено попередньо, можна прослухати оточення дитини в радіусі дії мікрофона, і вона про це не дізнається. Якщо годинник оснащено камерою, через додаток є можливість запросити фото та наочно спостерігати, що відбувається навколо пристрою.
 • Програвання історії місцезнаходження — проєк­ція та відтворення анімації історії руху та маршрутів дитини на електронній карті за 13 місяців.
 • Визначити поточне розташування — надсилання команди на годинник дасть змогу отримати GPS-координати місця, де перебуває дитина, миттєво на телефон дорослого.

Компанія GoGPS не стоїть осторонь сучасних трендів, асортимент постійно технологічно оновлюється й розширюється. Представлені новинки є в різноманітних кольорах і мають свої особливості.

Дитячий смартгодинник GoGPS X02

Коди товарів: X02RD, X02BL

Найбільш функціональний смартгодинник в оновленій лінійці — GoGPS X02. Завдяки чудовому дизайну та розширеному функціоналу годинник удовольнить школярів як молодших, так і середніх класів.

GoGPS X02 в арсеналі функцій має: підтримання зв’язку покоління 4G, фронтальну камеру, ліхтарик і гру для розвитку математичної пам’яті. Приємним бонусом для тих, хто вибрав саме цю модель, є невелика вага (як порівняти з ранніми), а отже, дитину не відволікатиме незручна важкість гаджету. Пристрій має клас захисту корпусу від бруду та вологи IP67.

 • Ємність батареї 700 мА год
 • Клас захисту IP67
 • Дисплей кольоровий, сенсорний 240 × 240, 1,3” IPS
 • Кольори червоний, синій

Дитячий смартгодинник GoGPS K07

Коди товарів: K07PK, K07BL

GOGPS K07 — нова модель у початковій лінійці GoGPS. Цей багатофункціональний смартгодинник призначений для інформування батьків про місцеперебування та пересування дитини. Також він забезпечує постійний двосторонній голосовий зв’язок через додаток GOGPS ME. Годинник має вологостійкий корпус й оснащений камерою та ліхтариком.

Кольоровий LCD-дисплей чудово відображає інформацію під будь-яким кутом. Батарея ємністю 400 мА год забезпечує працездатність до 48 годин у режимі очікування або до 24 годин в активному режимі. У GoGPS K07 можна не лише слухати, що відбувається навколо дитини, але й робити фотографії з годинника, які надходитимуть на пристрій дорослого в батьківському додатку.

 • Ємність батареї 400 мА год
 • Клас захисту IP67
 • Дисплей кольоровий, сенсорний 1,44” LCD
 • Кольори рожевий, синій

Дитячий смартгодинник GoGPS K27

Коди товарів: K27PK, K27BL

Смартгодинник GoGPS K27 — ще одна новинка, що варта уваги. Характерні особливості моделі: велика ємність акумулятора, ліхтарик, камера й датчик зняття з руки. Гаджет має яскравий дизайн, якісний кольоровий дисплей і корпус, що захищений від бруду та вологи. Вбудований вібромоторчик допоможе дитині відчути дзвінок.

 • Ємність батареї 500 мА год
 • Клас захисту IP67
 • Дисплей кольоровий, сенсорний 1,44” IPS
 • Кольори рожевий, синій
comments powered by Disqus
 
Top