LG розпочинає нову еру РК-телевізорів разом із приголомшливою серією QNED Mini LED

LG розпочинає нову еру РК-телевізорів разом із приголомшливою серією QNED Mini LED

Інноваційний дисплей LG QNED Mini LED поєднав у собі підсвічування Mini LED та технологію Quantum Dot NanoCell, щоб забезпечити більш яскраві кольори, більш глибокий чорний та вивести враження від перегляду РК-телевізорів на новий рівень.

Показати все

Компанія LG перевернула уявлення про світ РК-телевізорів. Широку лінійку преміум-телевізорів OLED та Nanocell  доповнила нова неймовірна серія  LG QNED Mini LED з передовою технологією джерела світла. Демонструючи вражаючу якість зображення на надвеликому екрані, LG вчергове підтвердила звання лідера.

Яка різниця між  OLED, QNED та Nanocell?

Основою передових QNED стала технологія джерела світла, яка поєднує найкращі досягнення у сфері виробництва телевізорів. Новий дисплей LG QNED  містить близько 30 000 світлодіодів Mini LED та майже 2500 унікальних зон затемнення. Це забезпечує підвищену якість зображення з більш яскравими кольорами, чіткою картинкою та глибшим чорним. Такі характеристики залишають далеко позаду усі інші моделі РК-телевізорів та підносять QNED Mini LED на абсолютно новий рівень.

Для створення преміального РК-телевізора LG використала власну технологію Quantum Dots Nanocell, що поєднала квантові точки та нано-часточки для приголомшливого відтворення кольорів. Підсвічування Mini LED, фільтрація нечистих відтінків, комбінація світлодіодів, зон затемнення та нанокристалів, що відображають чисті монохроматичні кольори, дозволила отримати динамічний діапазон яскравості, що виходить за рамки відображення стандартного HDR. Власна технологія LG розширення динамічного діапазону HDR 10 Pro дозволяє розкрити кожну деталь і внести природну чіткість у будь-яке зображення. Улюблені фільми та передачі стають надзвичайно яскравими й реалістичними, даруючи захопливі враження від домашніх розваг.

Що нового у революційному LG QNED Mini LED?

Для LG QNED Mini LED дисплеїв характерні мініатюрний розмір та велика щільність світлодіодів, які відповідають за підсвічування матриці. Завдяки унікальній технології, яка відтворює 100% спектру DCI-P3 у колірному просторі 3D, кольори залишаються яскравими за будь-яких умов.

Абревіатура QNED поєднує в собі пояснення технології:

  • Q – Quantum Dot – квантові точки.
  • N – NanoCell – фірмова технологія LG, яка використовує часточки розміром 1 нм.  Фільтруючи  кольоровий спектр, наночасточки забезпечують чисті відтінки та яскраві кольори.
  • ED (Emitting diode – світлодіод) – скорочення від LED, що означає міні-лед-підсвічування.

Квантові точки – це мініатюрні кристали розміром у кілька нанометрів, які випромінюють світло з точно регульованим значенням кольорів. Технологія Quantum dot дозволила підвищити яскравість та контрастність  зображення, без суттєвого здорожчання кінцевого продукту, що робить преміальну якість відтворення контенту доступнішою для користувача.

Технологія NanoCell від LG обумовлює спеціальне напилення на поверхні екрану наночасток, які фільтрують нечисті кольори. Підсвічування всієї поверхні екрану забезпечує яскраві та реалістичні кольори з будь-якого кута огляду та при будь-якому освітленні. Насолоджуватися незмінною якістю картинки QNED Mini LED можна з кожної точки кімнати!

Mini LED підсвічування обумовлює використання більшої кількості світлодіодів, ніж у класичних РК телевізорах. Крихітний розмір та велика щільність розташування дозволяє досягти коефіцієнту контрастності 1000 000:1 та забезпечити незрівнянну пікову яскравість. Згідно з нормами Асоціації виробників споживчих товарів (СТА), показник контрастної модуляції має становити не менше 50%. QNED Mini LED перевищує міжнародні стандарти, демонструючи показник КМ на рівні 95,8% і створюючи зображення, від якого перехоплює подих.

Надзвичайні характеристики QNED Mini LED роблять його ідеальним для домашніх розваг. Доступ до потокових сервісів Apple TV, Netflix, LG  та інших провайдерів дозволяє легко обирати найновіші фільми та улюблені шоу, а 8К якість на надвеликому екрані 86 або 75 дюймів створює справжню атмосферу кінотеатру.

Підсилюють враження від перегляду вже класичні для телевізорів преміум-класу LG технології Dolby Vision IQ та Dolby Atmos. Вони автоматично аналізують умови середовища і тип контенту, налаштовуючи зображення та багатовимірний об’ємний звук для реалістичних вражень.

Покращити враження від ігор допоможуть функції Absolute Color та режим «Оптимізація Гри». Разом із мінісвітлодіодним дисплеєм вони забезпечують максимальну реалістичність ігрового процесу та надзвичайну точність картинки, а функції ALLM та eARC, які відповідають останнім специфікаціям HDMI 2.1, забезпечують плавне відтворення графіки та небачену керованість процесом, незалежно від жанру гри.

QNED Mini LED – це домашній портал на кращі стадіони світу. Великий розмір екрану, якість 8К та сумісність з Bluetooth забезпечують ефект присутності та фантастичні емоції, а функція Sports Alerts вчасно нагадає про початок найцікавіших спортивних подій.

Керування процесами QNED Mini LED здійснює інтелектуальний процесор α9 4-го покоління на основі штучного інтелекту, який автоматично аналізує та оптимізує контент. Разом із функцією Scene Detection та Auto Volume Leveling, які вдосконалюють зображення та оптимізують гучність, глядачі отримують неймовірні враження від кожної сцени.

 LG QNED Mini LED – це крок у розвитку сучасних РК-телевізорів, які доповнять преміальну лінійку телевізорів LG.

Моделі QNED вже на складі ERC!

comments powered by Disqus
 
Top