Наушники FreeBuds 4: розкажуть, як стильно носити музику з собою

Наушники FreeBuds 4: розкажуть, як стильно носити музику з собою

Осінь вже на носі і поїздки в транспорті ставатимуть все більш депресивним. Та щоб не підчепити цю «осінню хандру», пропонуємо як панацею брати із собою в дорогу улюблені треки. Адже будь-які сірі будні стають набагато приємнішими та веселішими, якщо нам на вухо наспівують улюблену пісню наші найкращі артисти. Тому саме зараз, як ніколи, актуально придивитись до навушників, які будуть довго тримати заряд, швидко та легко підключатись і матимуть стильний вигляд. Отож зустрічайте навушники, що створені рятувати від нудьги - Huawei FreeBuds 4!


Ключові особливості

 

  • Невагомий комфорт
  • Інтелектуальне підключення
  • Смарт-приглушення шуму
  • Звук з високою роздільною здатністю
  • Управління дотиком

Комплектація

У коробці FreeBuds 4 під кейсом з навушниками знаходиться згорнутий в кільце кабель для підзарядки, а на самому дні коробки, лежить картонна кишенька з керівництвом швидкого запуску, інструкцією і гарантійної інформацією.

Дизайн

Як нам відома, при розробці нового гаджета в Huawei вирішили не відходити від перевіреної і впізнаваною концепції - кейса в формі шайби. Але при цьому, компанія зробила сам корпус трохи тонше і аж на 20% легше. На нижньому торці кейсу, як і раніше у розташований рознім USB-C.

Нам на тест дісталася модель у сірому кольору. Точніше, сірий у неї кейс - матовий, шорсткий, кольору мокрого асфальту. А от самі навушники хромовані і неймовірно сяють. 
Крім сіро-сріблястої версії, є ще біла - вона теж глянцева.

Форма у FreeBuds 4 досить звична: довга ніжка з приплюснутим з одного боку основним модулем, в якому знаходиться динамік. У цьому модулі три прикритих сіточками отвори: для динаміка і мікрофонів, що використовуються в системі шумозаглушення. 

FreeBuds 4 сидять в кейсі щільно, і за рахунок анатомічної округлої форми підчепити їх і витягнути не так-то просто. Якщо у вас довгі нігті, вони стануть в нагоді. Але їх стало значно легше витягати ніж у попередній версії навушників.

Функціонал

Основні елементи управління навушників - сенсорні панелі на ніжках. Доступні три жесту взаємодії: 

  • свайп вгору або вниз, 
  • подвійне торкання 
  • і довгий дотик. 

Свайпом вгору-вниз регулюється гучність - ця функція однакова для обох навушників.

Подвійне торкання ніжок за замовчуванням ставить відтворення на паузу і знову його запускає. У додатку саме цю функцію можна змінити, причому задати різні реакції для лівого і правого навушників. 

Довгий дотик включає або відключає шумозаглушення, а під час дзвінка ви можете відхилити дзвінок.

Для підключення навушників до джерела звуку призначена непримітна клавіша на боці корпусу. Потрібно відкрити кейс і натиснути на кнопку, утримуючи пару секунд. Індикатор стану на передній панелі починає блимати білим, коли FreeBuds 4 увійдуть в режим сполучення. 

Під'єднатися можна одночасно до двох пристроїв, наприклад до ноутбука і смартфону. Це зручно, особливо під час роботи: можна швидко перемкнутися на раптовий дзвінок хоч в месенджері, хоч по телефону.

У Huawei FreeBuds 4 вбудований динамік 14,3 мм, з яким розробники обіцяють нам неймовірно потужний бас і кристально чисте відтворення високих частот аж до 40 кГц. Правда, з кодеком AAC по Bluetooth не вдасться отримати сигнал з частотою вище 20 кГц. 

FreeBuds 4 добре справлялись з шумом автобусів, а ось шум старих потягів метро їм уже виявився не по зубам. Джингли в супермаркетах, музика в тренажерному залі - всі ці звуки приглушує, але зовсім небагато.

У Huawei FreeBuds 4 використовується масив мікрофонів, що забезпечюють досить непогану передачу голосу - співрозмовники на якість не скаржаться, чули всі мене добре. Завивання вітру на вулиці дзвінку не заважають: навушники їх ізолюють. Підвищувати голос, для того щоб комфортно розмовляти, не потрібно: мікрофони без проблем вловлюють слова на звичайній гучності. 

Автономність

На одному заряді з включеним шумопоглинання навушники, по словам розробника, протримаються до 2,5 години. У моєму випадку вони прожили трохи більше 2 годин, що цілком відповідає зазначеним параметрам. Без заглушення шумів час роботи на одному заряді збільшується до 4 годин - у мене вийшло десь 3,5 годин. 

Комплектний кейс дозволяє підживити аксесуар у 4,5 рази - тобто разом з футляром навушники пропрацюють від 14 до 22 годин в залежності від режиму використання. 

Якщо гаджет раптово вимкнувся, не страшно: є функція швидкої підзарядки. 15 хвилин живлення від розетки дасть навушникам заряду на 2,5 години роботи.

Висновок

Huawei FreeBuds 4 це нові і стильні навушники, що видають дуже приємний звук - в потрібній мірі збалансований, живий і повністю втягує в музику. Так що якщо вам підходить формфактор вкладишів, то варто придивитися до цієї моделі саме через характеристики аудіо.

comments powered by Disqus
 
Top