Huawei Watch 3 Pro: годинник Джеймса Бонда на ваших руках

Huawei Watch 3 Pro: годинник Джеймса Бонда на ваших руках

Думаю, що кожен з вас в дитинстві бачив як шпигуни і супер герої, спілкувались по своєму годиннику. Так ось настав час, коли таким годинником може заволодіти кожен, а спілкування по ньому, далеко не єдина фіча, яка буде дивувати вас та оточуючих. Зустрічайте огляд найкрутішого годинника в лінійці Huawei - Watch 3 Pro!

Ключові особливості

  • Тривалий час роботи батареї
  • Вишуканий дизайн 
  • Інтелектуальна взаємодія
  • Завжди залишайтеся на зв’язку із підтримкою стільникового зв’язку завдяки технології eSIM
  • Цілодобовий контроль стану здоров’я
  • Постійний моніторинг показника насиченості крові киснем (SpO2) 

Комплектація

Комплектація досить мінімалістична. Крім самого пристрою, гарантійний буклет, картка з QR-кодом для завантаження програми Huawei Health і бездротова зарядка з USB-А на кінці дроту.  В принципі, більш ніж достатньо.

Дизайн

Huawei Watch 3 Pro отримав преміальний корпус з титану з сапфіровим склом, а ось Watch 3 - це більш демократичний варіант зі сталевою оболонкою і склом Gorilla Glass. Також, старша модель трохи більше і важче 48 × 49,6 × 14 мм і 64 г, а менша має параметри 46,2 × 46,2 × 12,15 мм, 54 г. Єдиний мінус - досить важко було звикати до їх розміру та ваги, думаю не всім вони підійдуть, але це тільки моє враження.

Huawei Watch 3 Pro - це годинник з круглим екраном, який зовні нагадує механічний годинник. Його ж дорогі матеріали надають їм презентабельного зовнішнього вигляду і на руці виглядають дуже привабливо і дорого. 

Навколо екрану розташоване металеве кільце. У металевому кільці розміщені арабські цифри, так що від електронного циферблату потрібні тільки стрілки для відображення часу -  така дрібниця, сильно спрощує користування. 

Екран - AMOLED, 1,43 дюйма, 466 x 466 пікселів, 326 ppi. Застосування AMOLED помітно по картинці - кольору контрастні, а чорний колір - насичений і глибокий.

Функціонал

Huawei Watch 3 Pro  - перший розумний годинник з HarmonyOS. Годинник отримав оновлений інтерфейс. А під нову операційну систему, ще й  спеціально розроблений шрифт HarmonyOS Sans і природні гравітаційні анімації. Таке, програмне забезпечення підтримує, єдиний стиль у всіх додатках і на всіх пристроях. 

До слова, щодо анімацій. Управління аксесуаром здійснюється двома способами - свайпами і натисканнями по екрану або ж коронкою Rotatable Crown. Все працює дуже плавно і чітко.

На годинник встановлений магазин додатків App Gallery. У ньому можна частково встановлювати ті ж програми, що є у вас на смартфоні, для зручної синхронізації. Але певен, що кількість застосунків буде активно зростати.

Зручне нововведення - управління жестами. З їх допомогою можна прийняти або скасувати вхідний дзвінок, не торкаючись екрану годинника або сенсорів для віддаленого управління від навушників. Зручно при занятті спортом - не потрібно переключати увагу на пристрій, досить одного жесту. 

Huawei Watch 3 Pro сумісні з усіма мобільними операційними системами: iOS, Android, HarmonyOS (до якої пізніше будуть оновлені смартфони Huawei). Правда, у мене виникли певні труднощі при підключенні до смартфону iPhone XS Max, але з якоїсь спроби, все-таки мені вдалось.

Як заявлено в компанії Huawei, смартфони з EMUI (Magic UI) і HarmonyOS розпізнають наявність годинника поблизу автоматично: на екрані з'являється анімація з пропозицією підключення пристрою, з іншими девайсами процес підключення здійснюється виключно у ручному режимі.

Watch 3 Pro успадкував від попередників можливість зберігати музику. Це робить пристрій ще більш автономним - наприклад, ви зібралися на пробіжку без смартфона, навушники можна підключити до годинника, і аудіо транслюватиметься з них. Зберігати кеш аудіофайлів є де: обсяг оперативної пам'яті становить 2 ГБ, ємність накопичувача - 16 ГБ.

Також тут реалізована eSIM з підтримкою 4G. Прив'язуєте СІМ-карту, одягаєте навушники, залишаєтеся на зв'язку - можете відповідати на дзвінки і отримувати повідомлення з додатків, адже ви підключені у LTE.

Це один із сценаріїв, використання, але їх може бути безліч. Тому ця функція, як на мене, є найсмачнішою.

Але найсвіжіше тут нововведення - це оснащення датчиком температури тіла. З його допомогою розумний годинник визначає ваші показники протягом дня і виводить його на екран. Не потрібно вимірювати температуру спеціально, датчик збирає дані по вашому фізичному стані цілодобово і надає інформацію про її зміну протягом дня.

Годинник Huawei Watch 3 Pro має оновлену технологію моніторингу всіх важливих і актуальних функцій аналізу показників здоров'я: 

  • стрес, 
  • пульс, 
  • кисень в крові 
  • і сон. 

У Huawei Watch 3 Pro розпізнається понад 100 встановлених тренувань. Шість з них визначаються автоматично, 15 режимів професійні, решта 85 індивідуальні. Аксесуар вміє аналізувати фізичну активність за показниками VO2Max: оцінювати ефективність тренувань і час відновлення. 

А ще смарт-годинник навчився детально аналізувати відновлення здоров'я свого власника - якщо він відпочив недостатньо, вони попереджають його, щоб він не отримав травму.

Акумулятор

Як заявляє виробник, Watch 3 Pro можуть працювати до п'яти днів на одному заряді в "інтелектуальному" режимі і до 14 - в режимі енергозбереження. 

У мене ж при максимальному активному використанні всього функціоналу, годинник тримався 2-3 дні. На повну зарядку Huawei Watch 3 Pro витрачається близько до 3-х годин. 

Є інформація, що модель підтримує зворотню бездротову зарядку від смартфона.

Висновок

Huawei Watch 3 Pro - це дійсно розумний годинник 21 століття, який має все що необхідного нам на сьогодні. Велика кількість датчиків для контролю здоров'я, оновлені показники фізичної активності, більше сотні режимів тренувань, eSIM, завантаження музики у власну пам'ять, якісний екран, детально розроблена сумісність зі смартфоном на будь-якій операційній системі, стильний дизайн із корпусом з преміальних матеріалів - роблять цей годинник номер один для кожного.

comments powered by Disqus
 
Top