Настільний ПК Huawei MateStation S — нові можливості для розумного офісу

Настільний ПК Huawei MateStation S — нові можливості  для розумного офісу

Новий настільний ПК Huawei MateStation S успадкував розумні функції смартфонів і комп’ютерів Huawei, а також забезпечує інтелектуальні можливості та високу ефективність роботи. Окрім настільного ПК, було презентовано новий маршрутизатор Huawei WS5200 V3 (Dual-core) для швидкісного підключення до інтернету.

Індустрія персональних комп’ютерів невпинно розвивалася протягом останніх п’ятдесяти років. Інтеграція та взаємодія між пристроями і створення екосистем відіграватимуть важливу роль для майбутнього галузі і різних сценаріїв користування технікою.

Новий настільний ПК Huawei MateStation S — це інтелектуальний інструмент для поліпшення продуктивності роботи. Пристрій оснащено 7-нм процесором AMD Ryzen™ 5 4600G, що підтримує необхідну продуктивність для якісної роботи в офісі та розваг. Високоефективна теплова конструкція охолоджує систему і забезпечує пристрою безшумну роботу навіть при значних навантаженнях.

Завдяки перевагам розподільної технології Huawei новий настільний ПК підтримує функції Huawei Share і багатоекранної взаємодії. Вони відкривають користувачам нові можливості під час роботи з декількома пристроями. Huawei MateStation S — потужний пристрій із мінімалістичним корпусом. Елегантний дизайн Huawei MateStation S гармонійно доповнить будь-який простір, а сам ПК забезпечить високу продуктивність завдяки інтелектуальним технологіям.

«Ми дотримуємося нашої стратегії Seamless AI Life, надаючи користувачам у всьому світі доступ до розумних опцій для поліпшення продуктивності роботи. Huawei MateStation S — це інтелектуальний високоефективний інструмент із лаконічним дизайном і підтримкою інновацій лінійки MateBook. Він надає користувачам преміальні та інтелектуальні можливості, які їм уже знайомі та які вони вподобали. Поява настільних ПК розширює портфоліо наших продуктів і наближає повне впровадження екосистеми «1+8+N», — сказав Ван Їньфен (Wang Yinfeng), президент продуктової лінійки ПК і планшетів підрозділу Huawei Consumer BG.

Стильний компактний вигляд

Huawei MateStation S оснащений гладким компактним корпусом з отворами, розташованими під нахилом на передній панелі. Отвори не тільки надають пристрою особливого естетичного вигляду завдяки малюнку, а й мають функціональне призначення — дозволяють повітрю охолоджувати комп’ютер. Корпус 8,6 L менший за традиційні настільні ПК. Це робить його ідеальним для невеликих офісів з обмеженим простором.

Поліпшена продуктивність

Huawei MateStation S оснащений 7-нм 6-ядерним процесором AMD Ryzen™ 5 4600G, який забезпечує неймовірну продуктивність для багатозадачності та роботи з офісним пакетом. Процесор має інтегровану графіку Radeon™, яка гарантує високу графічну продуктивність для підтримки мультимедійних навантажень.

Оснащений твердотілим накопичувачем NVMe, підключеним через інтерфейс PCIe, Huawei MateStation S підтримує високу швидкість зчитування/запису інформації для підвищення продуктивності користувачів незалежно від того, з чим вони працюють. Користувачі також можуть розширити систему завдяки апаратному забезпеченню PCIe та двоканальній пам’яті DDR4, використовуючи додаткові отвори на материнській платі. Зокрема, система має вбудоване з’єднання 2x2 MIMO Wi-Fi для інтернету та Bluetooth 5.0 із можливістю бездротового підключення периферійних пристроїв.

Компактна система охолодження та безшумна вентиляція регулюють швидкість подачі вітру відповідно до температури деталей. Це забезпечує розумну терморегуляцію і тихішу роботу пристрою. Система повітропроводу створена за зразком природного руху повітря у долинах. Вона підтримує точне управління циркуляцією повітря, швидко охолоджуючи гаряче повітря і забезпечуючи стабільну роботу.

Інтелектуальне підключення

Huawei MateStation S підтримує розподілену технологію Huawei та функції Huawei Share і багатоекранної взаємодії, що спрощують підключення та взаємодію між декількома пристроями. Користувачі можуть торкнутися смартфоном правої клавіші Shift на клавіатурі для підключення до настільного ПК і простої передачі файлів, а також редагування документів. Окрім того, оновлена функція багатоекранної взаємодії підтримує відтворення до трьох вікон одночасно. Це дозволяє користувачам ефективно виконувати декілька завдань із різних пристроїв на одному екрані.

Маршрутизатор Huawei WS5200 V3: безперешкодний доступ до мережі

Оновлений роутер має два ядра 1.2 ГГц, підтримує стандарт AC1300 і з’єднання зі швидкістю до 1 267 Мбіт/с для створення надійної бездротової мережі. Huawei WS5200 V3 працює з багатьма підключеннями завдяки технології Multi-User MIMO за стабільно високої швидкості передачі даних на всі пристрої. Маршрутизатор має потужний процесор для стабільної продуктивної роботи, а також постійно оптимізує канал підключення для найкращої якості Wi-Fi. Роутер підтримує протокол IPTV за WMM і виділеною LAN, а також дозволяє налаштовувати безшовну мережу MESH із коробки одним дотиком за допомогою Huawei HiLink Mesh (Link+).

Новий настільний ПК Huawei MateStation S і роутер Huawei WS5200 V3 (Dual-core) з’являться у продажу восени 2021 року. Про точну дату старту продажів і рекомендовані роздрібні ціни буде повідомлено додатково у вересні цього року.

comments powered by Disqus
 
Top