Huawei представила в Україні свій перший ігровий монітор MateView GT

Huawei представила в Україні свій перший ігровий монітор MateView GT

Huawei MateView GT - це перший ігровий монітор Huawei із ультрашироким вигнутим дисплеєм, частотою оновлення 165 Гц та інноваційним вбудованим саундбаром.

Вигнутий ультраширокий дисплей для перегляду з ефектом занурення

Huawei MateView GT має вигнутий екран 21:9 із діагоналлю 34 дюйми та роздільною здатністю 3440x1440 пікселів. Він створений для досягнення максимальної ігрової продуктивності й отримання ефекту повного занурення під час будь-яких комп'ютерних розваг.

Huawei MateView GT вирізняється високою точністю передачі кольорів, оскільки працює в колірній гамі DCI-P3. Кожен екран проходить через процедуру професійного калібрування для досягнення показника відхилення передачі кольору ΔE <2. До того ж MateView GT підтримує пікову яскравість 350 нітів, контрастність 4000:1 і технологію HDR 10 для реалістичнішого відображення візуального контенту.

Плавне відображення контенту завдяки високій частоті оновлення

Завдяки підтримці частоти 165 Гц MateView GT не тільки забезпечує плавність і чистоту картинки, а й знижує шкідливий вплив на зір. Для ігрових сценаріїв монітор пропонує функцію Dark Field Control. Автоматично регулюючи яскравість екрана під час темних і перенасичених світлом сцен, вона допомагає гравцям швидко виявляти супротивника. До того ж у монітор вбудовано функцію Crosshairs, спеціально розроблену для FPS-залежних ігор. Навіть коли ігровий приціл вимкнено, MateView GT забезпечить гравців хрестовиною для легкого прицілювання.

Huawei MateView GT забезпечує високу продуктивність і під час інших розваг. Під його нижньою рамкою розташовано п'ятипозиційний джойстик. Ретельно продумане екранне меню (OSD) робить взаємодію з монітором простішою. MateView GT пройшов сертифікацію TÜV Rheinland Low Blue Light і підтримує режим DC dimming, а значить, він ефективно пригнічує синю складову підсвічування та мерехтіння, які можуть бути шкідливими для зору.

Вбудований саундбар

Саундбар Huawei MateView GT — це одночасно й акустична система, й опора монітора. Два вбудованих динаміки підтримують звуковий формат Stereo 2.0 для об'ємного звучання. Сенсорна панель із RGB-підсвічуванням не тільки пропонує налаштовувані світлові ефекти, а й дозволяє відрегулювати гучність звучання одним дотиком.

Можливості MateView GT розширює набір інтерфейсів: 3,5 мм роз'єм для навушників і мікрофона, два дисплейних порти HDMI 2.0, порт DisplayPort 1.4, порт USB Type-C для підзаряджання і повнофункціональний порт USB Type-C, що унікально для такого класу пристроїв. Цей набір портів покриває більшість потреб користувачів для підключення зовнішніх пристроїв.

Завдяки інтелектуальній системі з двома мікрофонами, вбудованій у Huawei MateView GT, голос чутно на відстані до 4 метрів та в діапазоні 360°.

Інформацію про старт продажів та ціну Huawei MateView GT в Україні буде оголошено у жовтні 2021 року.

comments powered by Disqus
 
Top