Sonos та ФК Ліверпуль оголосили про співпрацю для покращення перегляду футбольних матчей шляхом вдосконалення звуку

Sonos та ФК Ліверпуль оголосили про співпрацю для покращення перегляду футбольних матчей шляхом вдосконалення звуку

Два всесвітньо відомих бренда заключили довготривалу угоду, що затверджує компанію Sonos як Офіційного Звукового Партнера команди Ліверпуль.

Показати все

Саме вчасно до старту нового сезону, Sonos та ФК Ліверпуль заключили угоду про удосконалення акустичного супроводу рідної арени команди, стадіону Енфілд, а також про покращення досвіду перегляду ігор команди для фанатів. З пристрастю до чистого звуку, здатного змінювати життя, компанія виготовляє продукцію та контент, який заряджає гру та створює тонкий зв’язок між фанатами та ритмом гри і команди, яку вони люблять. Дана угода стала першим спортивним партнерством Sonos на шляху до покращення досвіду прослуховування вдома та за його межами.

«Звук завжди був невід’ємною частиною спорту – він наповнює гру енергією, будь то музика для розігріву перед матчем, співи фанатів на стадіоні або ж відтворення вдома досвіду перегляду гри на стадіоні», - зазначає Піт Педерсен, Віце-президент з маркетингу Sonos, - «Ми шукали команду та спільноту, що поділяє нашу пристрасть до звуку. Завдяки електричній атмосфері Енфілду та широкій музичній спадщині, ФК Ліверпуль стали найкращим кандидатом для нас».

Як частину угоди, Sonos реалізує програму оснащення звуком приміщень всередині стадіону, як то зали очікування, роздягальні та тренувальні центри команди.

“Між Ліверпулем та Sonos присутня очевидна гармонія, адже ми разом маємо величезну пристрасть до звукового супроводу наших пригод», - прокоментував Метт Скаммель, Комерційний Директор ФК Ліверпуль, - «Звук робить Енфілд особливим місцем, адже 12-й гравець за спиною команди створює непередаваний звуковий супровід, що веде до перемоги. Ми з нетерпінням чекаємо майбутнього співробітництва із Sonos, щоб поділитися звучанням Енфілду із фанатами по усьому світові».

Як батьківщина найвідоміших музичних виконавців та концертних подій, не дивно, що місто Ліверпуль має найгучніших футбольних фанів у світі. Саме тому, звук стадіону у Ліверпулі виходить далеко за його стіни, лунаючи серед числених міст та домівок. Співпрацюючи з футбольним клубом, Sonos принесе звучання Енфілду прямо додому фанатам гри за допомогою фірмових систем домашнього кінотеатру.

Про Sonos

Sonos – світовий лідер сегменту розумного преміального звуку, родом із Санта Барбари, Каліфорнія, США. Як винахідник технології мультирум аудіо, компанія Sonos допомагає світові слухати якісніше та насолоджуватися звуком будь-де та на власних умовах. Визнані за незрівняну глибину звучання, естетику дизайну та простоту використання, Sonos робить аудіо контент доступним для кожного.

comments powered by Disqus
 
Top