Нове покоління корпусів ANTEC на базі платформи F-LUX (Flow Luxury)

Нове покоління корпусів ANTEC на базі платформи F-LUX (Flow Luxury)

Компанія ANTEC пропонує складові для створення прогресивного ПК. 35 років досвіду та кропіткої праці інженерів та розробників, застосування та вдосконалення сучасних технологій – це запорука успіху та всесвітнього визнання.

Показати все

Активна співпраця із геймерами-професіоналами, любителями та комп'ютерними ентузіастами дозволяє сформувати актуальний асортимент із врахуванням вимог до сучасних складових. Фахівці ANTEC не тільки використовують основні тенденції та прогресивні технології сьогодення для створення своїх продуктів, а й ретельно вивчають точку зору користувачів, прислуховуються до їх побажань.

В асортименті ANTEC: корпуси, блоки живлення, системи охолодження та аксесуари для ПК.

Не залежно від призначення: для ігрової станції, високопродуктивного ПК чи оригінальної системи, яку цікаво продемонструвати, разом з ANTEC отримуємо безліч можливостей для втілення самих прогресивних ідей.

Нове покоління корпусів на базі платформи ANTEC F-LUX (Flow Luxury) – це гарантована активна вентиляція та обдув компонентів. Немає необхідності доповнювати готову систему та витрачати додаткові кошти. ANTEC пропонує раціональну компоновку вентиляторів та продуману конструкцію корпусів із застосуванням технології F-LUX.

F-LUX Platform Teaser II (відео)

За рахунок створення подвійного повітряного потоку та комплекту вентиляторів, внутрішній простір корпусу активно продувається: вдув повітря здійснюється через передню та нижню панелі (із реверсним вентилятором), видув – через задню, верхню панелі за рахунок тиску активного притоку повітря ззовні.

Корпуси ANTEC серії FLUX

ANTEC DP502 FLUX (Mid Tower)

0-761345-80050-1 Корпус Antec DP502 FLUX Gaming, MidT, 2xUSB3.0,2x120+3x120 ARGB мм, скло (бічна панель) без БЖ, чорний

ANTEC  DF600 FLUX (Mid Tower)

0-761345-80060-0 Корпус Antec DF600 FLUX Gaming, MidT,2xUSB3.0, 2x120+3x120 ARGB мм, скло (бічна панель) без БЖ, чорний

ANTEC  DF700 FLUX (Mid Tower)

0-761345-80070-9 Корпус Antec DF700 FLUX Gaming, MidT, 2xUSB3.0,3x120 ARGB+2x120мм, скло (бок. панель), без БЖ, чорний

Всі зазначені моделі мають в комплекті п’ять вмонтованих вентиляторів: 3 x120 мм ARGB – на передній панелі, та по одному 120мм вентилятору на задній панелі та спеціально відведеному місці над блоком живлення (в нижній частині корпусу – реверсний вентилятор).

Загалом корпуси розраховані на встановлення до 9-ти вентиляторів та трьох секційного рідинного охолодження на передню та верхню панелі.

В корусах передбачено встановлення сучасних відокарт довжиною до 405 мм, та охолодження для процесора висотою до 175 мм. Додатково вони оснащені пиловими фільтрами та мають спеціальне місце для впорядкування кабелів системи.

Через бічну панель із 4мм загаратованого скла, що легко демонтується при необхідності, можливо здійснювати контроль та спостерігати за роботою комп’ютерної системи.

ANTEC P10 FLUX (Mid Tower)

 

0-761345-80100-3 Корпус Antec P10 FLUX, Performance, Silent,MidT, 2xUSB3.0,5x120мм, шумоізоляція, без БЖ, чорний

Корпус серії Performance Silent ANTEC P10 FLUX - це поєднання шумоізоляції та сучасної платформи  ANTEC F-LUX (Flow Luxury). Для корпусів, панелі яких оздоблені шумопоглинаючим матеріалом, наявність активного обдуву дуже актуально.

Передня панель корпусу виготовлена із шліфованого пластику металевої фактури та відчиняється під кутом 145 градусів, фіксується за допомогою навісів, що можливо закріпити як з правої так із лівої сторони. Конструкція передбачає простий доступ до 5.25-дюймового відсіку. Перфорація на правій бічній панелі корпусу сприяє активному теплообміну. Це додаткові отвори, через які надмірне тепло виходить назовні. Всі перфоровані вставки (на боковій/передній панелях) та нижня частина корпусу захищені пиловими фільтрами.

Шумопоглинаючий матеріал розташований по периметру корпуса (за виключенням нижньої та задньої панелей) – важлива складова, що гарантує “тиху” роботу компонентів.

В комплекті п’ять вентиляторів: 3 x120 мм – на передній панелі, та по одному 120мм вентилятору на задній панелі та спеціально відведеному місці над блоком живлення (в нижній частині корпусу розміщений реверсний вентилятор). Загалом можливо встановити до 6-ти вентиляторів та одно-двох-та трьох секційне рідинне охолодження. Вбудовані вентилятори тихі, що відповідає загальній концепції корпуса. Додатково присутня кнопка для регулювання швидкості вентиляторів. Всі розніми мають спеціальне покриття для того, щоб убезпечити їх від пилу та запобігти деформації.

Корпуси на основі платформи ANTEC F-LUX (Flow Luxury) – різноманітні за дизайном, але гарантовано забезпечать ефективне охолодження компонентів, а отже іх стабільну роботу на тривалий термін.

ANTEC - це стильний дизайн та відмінний функціонал!

comments powered by Disqus
 
Top