Smart-комфорт електричної теплої підлоги DEVI

Smart-комфорт електричної теплої підлоги DEVI

Електрична тепла підлога стає дедалі більш популярною серед власників квартир і приватних будинків завдяки дбайливому підігріву окремих зон і приміщень, особливо в період міжсезоння.

Данська компанія DEVI пропонує комплекс­ні системи підігріву: нагрівальні кабелі або мати, терморегулятори та додаткове обладнання. Такі системи можна використовувати для всіх типів підлоги.

DEVI має 75-річну історію та займає лідерські позиції як засновник та інноватор у сфері електричних нагрівальних систем.

Руйнучи перестороги

Сучасні кабельні нагрівальні системи спростовують поширені упередження щодо безпеки експлуатації електричної теплої підлоги. Цей спосіб підігріву є безпечним із погляду електромагнітного випромінювання — показник магнітної індукції для двожильного кабеля або мата становить менше 0,04 мкТл за максимально допустимого безпечного значення в 100 мкТл.

Клас механічної міцності М2 кабельних систем DEVI забезпечує надійність, тривалу експлуатацію без ризиків несподіваних пошкоджень під час монтажу. DEVI надає 20-річну повну гарантію на кабелі та мати, встановлені всередині приміщень для обігріву підлоги, що включає відшкодування витрат як на заміну та встановлення обладнання, так і на матеріали підлогового покриття в разі виходу системи з ладу.

Високе енергоспоживання — інша поширена пересторога під час використання електричної теплої підлоги. DEVI розв’язує цю проблему, пропонуючи лінійку сучасних smart-регуляторів для керування електричним опаленням, які дають змогу економити до 30 % електроенергії, як порівняти зі звичайними регуляторами.

Електронний програмований терморегулятор DEVIreg Touch

Пристрій дає змогу підтримувати потрібну температуру підлоги у визначені часові проміжки, забезпечуючи обігрів лише тоді, коли він потрібен. Терморегулятор оснащено функціями адаптивного навчання, «відкритого вікна», лічильника спожитої електроенергії та ШІМ-регулювання. Цей терморегулятор працює з двома датчиками — датчиком температури підлоги та вбудованим датчиком температури повітря. Сенсорний дисплей та інтуїтивний інтерфейс українською мовою дають змогу самостійно та швидко налаштувати його.

Терморегулятор DEVIreg Smart

Пристрій заслуговує на особливу увагу, адже втілює прагнення DEVI підвищити комфорт користувача, вдало поєднує взаємодію інтелектуальних електронних пристроїв, скандинавський дизайн та енерго­ефективність. Маючи набір найсучасніших функцій, DEVIreg Smart можна керувати через смартфон із будь-якого куточка світу. Строк гарантії — 5 років.

Нагрівальні мати

DEVI опікується не лише високою енергоефективністю та безпекою електричних нагрівальних систем, а й ергономікою та збереженням житлового простору. Нагрівальні мати DEVI з тонкими кабелями, що закріплюють на композитній або скловолокнистій ­самоклейній сітці, спрощують монтаж та є вдалим вибором для тонкої підлоги. У разі застосування нагрівального мата рівень підлоги зали­шається практично незмінним, оскільки мат уміщується в стандартний шар плиткового клею.

Теплу підлогу можна застосувати в приміщеннях, що обладнані іншою системою опалення. Вона стає в нагоді, коли виникає потреба підігріти окремі зони, не вмикаючи загальної системи опалення, наприклад, у міжсезоння чи холодний час доби.

Приклад розрахунку системи «Тепла підлога»

Маємо ванну кімнату, другий поверх (над опалюваним приміщенням). Підлога не ізольована, площа кімнати — 12 м2 (3 × 4 м). У кімнаті встановлено ванну розміром 0,9 × 1,7 м, стабільна напруга становить 230 В, підлогове покриття — плитка. Обмеження за висотою підлоги — не більше 2 см.

Обладнання

Характеристика

Кількість

Екранований двожильний нагрівальний мат DEVImat 150T

9 м2, 1 235 Вт (за 230 В), (150 Вт/м2)

1 шт.

Термостат DEVIreg Smart

Програмований, Wi-Fi, інтелектуальний таймер, датчики температури підлоги та повітря, IP21

1 шт.

Каталог продукції Devi

Більше інформації шукайте на www.devi.ua

comments powered by Disqus
 
Top