Philips Hue: розумне освітлення для будинку

Philips Hue: розумне освітлення для будинку

Повідомляємо про дистрибуцію та початок продажу продукції Philips Hue в Україні.

Показати все

Розумне освітлення - так, як вам зручно

Philips Hue - це розумні лампи для будь-яких будинків. Вони дають можливість створити особливу атмосферу і автоматизувати освітлення. Почніть користуватися Philips Hue так, як вам зручно: за допомогою Bluetooth або блоку управління Hue Bridge.

І не хвилюйтеся: навіть якщо ви почнете використовувати систему з управлінням по Bluetooth, блок управління Hue Bridge завжди можна буде додати пізніше.

Розумне освітлення в будинку з Philips Hue

Уявіть, як зручно вимикати весь світ одним дотиком. Дізнайтеся, як за допомогою кольору створити у вітальні атмосферу кінотеатру, або виберіть оптимальне освітлення, щоб краще концентруватися або відпочивати після важкого дня. Ви навіть можете запрограмувати світло так, щоб здавалося, що ви вдома, коли перебуваєте в дорозі.

Пара хвилин - і готово!

Встановити лампи Philips Hue надзвичайно легко - процес займає всього кілька хвилин і не вимагає заміни проводки.

Освітлення на кожен день

Трудові будні стають простіше з відповідним освітленням. Philips Hue допомагає вставати з ранку, набиратися сил за сніданком і концентруватися при виконанні домашніх завдань, а також задає правильне освітлення при читанні або відпочинку наприкінці дня.

Синхронізуйте освітлення з фільмами, музикою та іграми

Дивіться фільми, слухайте музику і грайте в ігри по-новому, наповнюючи кімнату світловими ефектами. Розважальні функції Philips Hue виводять занурення на новий рівень.

Світло, яке допомагає прокидатися

Прокинутися буває складно, особливо темним зимовим ранком. Лампи Philips Hue дозволяють імітувати схід сонця для більш природного пробудження або використовувати червонуватий відтінок, щоб легше заснути. Додаток Philips Hue можна використовувати як будильник, запрограмувавши час пробудження і сну.

Керуйте так, як вам зручно

Використовуйте додаток Hue для смартфона, пульти дистанційного керування Hue Dimmer або бездротові датчики руху Hue Motion, щоб управляти лампами, як зручно саме вам.

Продукція вже на складі ERC!

comments powered by Disqus
 
Top