Mercusys MW306R: найнадійніший багаторежимний Wi-Fi роутер

Mercusys MW306R: найнадійніший багаторежимний Wi-Fi роутер

Знову у нас на огляді роутер від бренда Mercusys, що радує нас приємним цінником, хорошим функціоналом і сучасним дизайном! Отож, зустрічайте оновлену новинку роутера перевіреного часом - Mercusys MW306R!

Ключові особливості:

 • Стабільний Wi-Fi на кожен день — MW306R забезпечить стабільне підключення і швидкість до 300 Мбіт/с 
 • Широке покриття — завдяки трьом зовнішнім антенам з високим коефіцієнтом підсилення стабільний сигнал Wi-Fi буде у всьому будинку 
 • Кілька режимів роботи — чотири режими роботи для будь-яких сценаріїв 
 • Просте встановлення — завдяки зрозумілій інструкції установка не займе багато часу 
 • Батьківський контроль — захистіть дітей від непристойних сайтів 
 • Підтримка IPTV та IPv6
 • 3 роки гарантії

Mercusys

Mercusys спеціалізується на виробництві базових пристроїв, які формують позитивний досвід користувачів при роботі у локальній та глобальній мережах. Широка лінійка Wi-Fi маршрутизаторів, Wi-Fi адаптерів, підсилювачів сигналу, точок доступу та SOHO-комутаторів забезпечують максимально ефективне використання інтернет-підключення та перетворюють будинок або офіс у високорозвинений мережевий центр.

Комплектація

Mercusys MW306R поставляється у вже традиційній для роутерів Mercusys коробці із двокольоровим дизайном. Правда у  червоно-білому варіанті, замість чорно-червоного.

Всередині все доволі стандартно: 

 • сам маршрутизатор MW306R, 
 • мережевий адаптер живлення з параметрами 5В / 0,6 А,
 • стандартний Ethernet-кабель,
 • керівництво користувача.

Дизайн

Думаю, що на сьогоднішній день, дазайн роутерів, знаходиться далеко не на останньому місці. Адже давайте будемо чесними, вибір роутерів величезний і далеко не кожному потрібен супер функціонал. І це стосується як бюджетного роутера, так і маршрутизатора преміум класу. На сьогоднішній день, хочеться щоб і роутер за малий цінник виглядав не набагато гірше за преміальний, ну хоча б здалеку.

Отож Mercusys MW306R розуміючі цю тенденцію вподобань сучасних користувачів, готовий вас закохати у себе. Адже він має стриманий мінімалістичний скандинавський стиль, що чудово впишеться у будь-який сучасний просторі. Хоча він і повторює дизайн, свого попередника MW305R. Як кажуть, класика - вічна!

Роутер виконаний з білого матового пластика. Пластик доволі хорошої якості, досить міцний і що найголовніше, на ньому практично не помітні відбитки пальців, подряпини і пилу

Цікаве рішення, яке підмітив не тільки я, а і мої колеги, що середня антена ховається в корпус. Під нею ж розташований єдиний індикатор, що теж є доволі незвичним явищем. А його дві бічні антени просто складаються по бокам

Крім індикатора на лицьовій панелі розташований ще логотип компанії.

4 Ethernet-порту, роз'єм для підключення адаптера живлення і кнопка Reset / WPS розташована на тильній стороні корпусу.

Знизу є декілька невеликих отворів для охолодження роутера, наклейка із заводською інформацією і спеціальні отвори, за допомогою яких можна повісити Mercusys MW306R на стіну..

Функціонал

Mercusys MW306R має достатній і перевірений часом функціонал, адже працює в одному частотному діапазоні 2,4 ГГц та має три зовнішні антени 5 дБі. 

Власник такого роутера може розраховувати на стабільну швидкість Wi-Fi з’єднання до 300 Мбіт/с, чого вистачить з головою, адже здебільшого всі користуються доступом до мережі Інтернет із швидкістю до 100 Мбіт/с. 

Mercusys MW306R може працювати в чотирьох режимах:

 • роутера (за замовчуванням), 
 • точки доступу, 
 • підсилювача Wi-Fi сигналу, 
 • режим WISP – Wireless Internet Service Provider).

Серед додаткових функцій можна відзначити:

 • підтримку IPTV і IPv6, 
 • захист від кіберзагроз за допомогою шифрування даних WPA/WPA2
 • можливість відключення службових індикаторів вночі. 

Налаштування

Одразу відмічу, що всі роутери від Mercusys, налаштовуються максимально легко, а інтерфейс надзвичайно інтуїтивно зрозумілий. І цей роутер, не є винятком. Просто дотримуйтесь покрокових інструкцій веб-інтерфейсу і налаштування MW306R буде здійснено за лічені хвилини. 

Отож для налаштування маршрутизатора, вам потрібно виконати 3 кроки:

1. Приєднайте ваш комп'ютер до маршрутизатор (через дротове чи бездротове з'єднання).

    Дротове з'єднання: Вмікніть Wi-Fi на вашому комп'ютері та приєднайте комп'ютер до порту маршрутизатора LAN за допомогою кабелю Ethernet

    Бездротове підключення: Знайдіть етикетку продукту на машрутизаторі. Зіскануйте QR-код, щоб приєднатися до налаштування мережі 2,4 ГГц, або приєднайтесь до мережі 2,4 ГГц або 5 ГГц використавши імя мережі (SSID) за замовчуванням.

2. Введіть http://mwlogin.net у адресному рядку веб-браузера. Створіть пароль облікового запису для подальшої авторизації у ньому.

3. Перйдіть на сторінку Quck Setup (швидке налаштування) та дотримуйтесь покрокових інструкцій для завершення процесу первинного налаштування.

Нагадую, що інструкція входить у комплект і докладно пояснює послідовність дій.

Швидкість

Роутер я тестував у 3-х кімнатній квартирі із кімнатами в яких мій попередній роутер не завжди справлявся із якісним сигналом. До роутера був підключений інтернет кабель із швидкістю від провайдера у 100 Мбіт/с. Робив по два заміри.

Замір на місці: замір одразу біля роутера, перешкоди відсутні.

Перша кімната: замір через товсту стіну, у попереднього роутера у цій точці були проблеми із сигналом.

Друга кімната: замір на 10 м відстані від роутера із перешкодою у декілька кутових стін. 

Третя кімната: замір на 15 м відстані від роутера із перешкодою у декілька кутових стін.

Висновок

Симпатичний, компактний і досить функціональний Wi-Fi роутер від компанії Mercusys . За привабливий цінник ви отримаєте повноцінний Wi-Fi роутер з усіма необхідними функціями і відмінною панеллю керування, що дуже важливо, якщо у вас немає досвіду в налаштуванні Wi-Fi роутерів.

comments powered by Disqus
 
Top