Змінюй дизайн: у серії Huawei Watch 3 доступні нові інтерактивні циферблати

Змінюй дизайн: у серії Huawei Watch 3 доступні нові інтерактивні циферблати

Київ, 29 липня 2021 р. — Huawei представляє нові циферблати для смарт-годинників Huawei Watch 3. Відтепер дизайн дисплея і водночас вигляд годинника можна змінити за кілька простих кроків!

Смарт-годинники Huawei Watch 3 доступні з різноманітними циферблатами, зокрема анімованими, аби насолодитися «живим» рухомим зображенням. Huawei створила декілька фірмових дизайнів, які можна легко знайти у додатку «Huawei Здоров’я».

Астрономічний дизайн

Натхненний розкішними годинниками із зображеннями фаз Місяця, дизайн циферблата «Місяць» оснащений 3D-моделлю Землі та Місяця із функцією динамічного оновлення. Разом із ремінцем циферблат Huawei Watch 3 Pro вирізняється не лише стильним сучасним дизайном, а й надає дані щодо відстані між Місяцем та Землею, пропонує ближче роздивитися поверхню Місяця тощо.

Аналоговий дизайн

Дизайн класичного аналогового годинника з анімованим абстрактним бекграундом вирізняється серед інших традиційних годинників. Це чудовий вибір для повсякденного ділового образу!

Цифровий дизайн

Дизайн типового цифрового годинника підтримує великий друкарський шрифт. З його активацією дисплей показує час у цифровому форматі, а також кількість кроків, які користувачі зробили за день.

Олімпійські ігри на зап’ястку

Спеціально до Олімпіади-2020 в Токіо Huawei створила дев’ять ексклюзивних спортивних динамічних циферблатів для годинників серії Watch 3. Їх можна легко знайти в додатку «Huawei Здоров’я» за назвами: «Дайвінг», «Гвинтівка», «Волейбол», «Важка атлетика», «Настільний теніс», «Велосипедна доріжка», «Плавання», «Піші перегони», «Естафета». До того ж, п’ять перших із перелічених дев’яти циферблатів також доступні для Huawei Watch GT2/2 Pro.  

Не зупиняйтеся — завантажуйте ще більше циферблатів для смарт-годинника у додатку «Huawei Здоров’я»!

«Huawei Здоров’я» — це в тому числі ексклюзивні динамічні циферблати, а також вибір між «стильним», «механічним» і «спортивним» дизайнами для режиму Always-On Display.

comments powered by Disqus
 
Top