Максимальна потужність: Lenovo представила нові мобільні робочі станції

Максимальна потужність: Lenovo представила нові мобільні робочі станції

Компанія Lenovo представила нове покоління мобільних робочих станцій ThinkPad P1, ThinkPad P15 та ThinkPad P17.

Показати все

Пристрої на базі процесорів Xeon та Intel Core 11-го покоління оснащені новими графічними процесорами NVIDIA, у тому числі NVIDIA RTX A5000, і підтримують додаткові твердотільні накопичувачі PCIe четвертого покоління. Компанія також представила комплексне рішення для сучасного робочого середовища, яке спрощує роботу з будь-якого місця, — новий монітор ThinkVision P34w-20 для професійної роботи з візуальним контентом і док-станцію ThinkPad Thunderbolt 4. ThinkPad P1, P15 та P17 отримали сертифікат ISV і перевірені за стандартом Міністерства оборони США MIL-STD-810H, що забезпечує користувачів новим рівнем продуктивності з надійними пристроями, яким вони можуть довіряти.

Нещодавнє дослідження Lenovo "Майбутнє роботи та цифрової трансформації” (Future of Work and Digital Transformation) показало, що 70% опитаних співробітників у всьому світі відмітили вищу задоволеність роботою, а 56% відчували себе продуктивними вдома. Інженери Lenovo створюють смарт-технології для ефективної та безпечної роботи в “новій реальності”. 

ThinkPad P1 4-го покоління: покращена продуктивність у тонкому корпусі

Інженери Lenovo врахували потреби віддалених користувачів: новий ThinkPad P1 гарантує потужність і мобільність, зберігаючи тонкий і легкий корпус. Контент-мейкери, архітектори, дизайнери та data інженери зможуть втілювати творчі ідеї в життя в будь-якому місці. Робочі завдання наздогнали в дорозі? Завдяки високій продуктивності й акумулятору 90 Вт/г ThinkPad P1 дозволяє довше залишатися в робочому режимі. Новинка отримала покращений дизайн для комфортного користування й запатентовану систему охолодження для роботи у вимогливих програмах без затримок. Ноутбук отримав збільшений тачпад і новий дизайн клавіатури, камеру з роздільною здатністю Full HD для якісних відеоконференцій, а також підтримку з’єднання 5G. Акустична система Dolby Atmos забезпечує реалістичний звук. ThinkPad P1 нового покоління оснащений 16-дюймовим дисплеєм із тонкими рамками, підтримує роздільну здатність Ultra HD+ (5120х2160 пікселів) і технологію, що знижує вплив синього випромінювання екрану. Пристрій також доступний із 15-дюймовим дисплеєм. Співвідношення сторін екрану 16:10 збільшує робочу площу. Професійні графічні процесори NVIDIA RTX A5000 або NVIDIA GeForce RTX 3080 (опційно) дозволять працювати з рендерингом, складним візуальним контентом, анімацією та візуалізацією в реальному часі.

“Світ перейшов на гнучкий графік роботи, що посилило необхідність у мобільних робочих станціях, — говорить Роб Херман (Rob Herman), віцепрезидент і генеральний директор підрозділу робочих станцій компанії Lenovo. — Оскільки мобільні робочі станції отримали нове значення для наших користувачів, ми покращили ThinkPad P1 4-го покоління, щоб забезпечити максимальну продуктивність у тонкому й легкому корпусі. Пристрої отримали нові можливості охолодження завдяки випарній камері у доповнення до традиційних теплових трубок, а також клавіатуру, яка забирає повітря через приховані отвори для максимальної продуктивності центрального та графічного професорів. Ми прислухалися до клієнтів, щоб повністю змінити й покращити пристрої”.

ThinkPad P15 та ThinkPad P17 2-го покоління: більше потужності для розширених можливостей

ThinkPad P15 та P17 забезпечують безперебійну роботу для найвимогливіших користувачів, які потребують високого рівня потужності й продуктивності пристроїв. Мобільні робочі станції дозволять інженерам і дизайнерам впоратися зі складними візуалізаціями, а розробники легко зможуть працювати з технологіями віртуальної й змішаної реальності. ThinkPad P15 оснащений 15,6-дюймовим OLED-дисплеєм із роздільною здатністю Ultra HD. ThinkPad P17 надає найбільший робочий простір серед мобільних станцій Lenovo з 17,3-дюймовим відкаліброваним дисплеєм. Це означає, що користувачі зможуть не лише чітко бачити найдрібніші деталі й отримати максимально реалістичне зображення, але й легко впоратися зі складними робочими викликами з ноутбуком у портативному корпусі.

Нове покоління пристроїв ThinkPad серії Р отримало сертифікацію NVIDIA Studio. Це гарантує, що робочі станції впораються з критично важливими робочими навантаженнями без затримок завдяки сертифікації незалежними постачальниками ПО (ISV) і драйверам Studio.

“Сучасним користувачам потрібні потужні рішення, оскільки компанії продовжують працювати в гібридному графіку, — коментує Боб Петте (Bob Pette), віцепрезидент напряму професійної візуалізації у NVIDIA. — Мобільні робочі станції ThinkPad серії P оснащені графічними процесорами NVIDIA RTX й забезпечують потужні графічні можливості та рендеринг у реальному часі, що дозволяє працювати в команді де завгодно”. 

Професійна робота з контентом на ThinkVision P34w-20

Компанія Lenovo анонсувала 34-дюймовий широкий монітор ThinkVision P34w-20, який забезпечує яскраве зображення з колірним охопленням sRGB 99% і відкаліброваною матрицею delta E<2 при роздільній здатності Widescreen Quad HD (3440x1440 пікселів) і співвідношенні сторін 21:9. Технологія “картинка у картинці” (Picture-in-Picture) й “картинка за картинкою” (Picture-by-Picture) дозволяють одночасно показувати зображення на екрані з двох джерел. Підключення eKVM забезпечить швидке перемикання між застосунками двох ПК.

Робота за екраном монітору втомлює очі? ThinkVision P34w-20 оснащений технологією Natural Low Blue Light, яка знижує рівень випромінювання синього кольору і турбується про зір користувача. Регульована підставка дозволяє налаштувати монітор у зручне положення для роботи з контентом. Монітор підключається до ПК за допомогою одного дроту й забезпечує можливості док-станції: через нього може проходити підключення Ethernet, а USB Type-C забезпечує потужність зарядки до 100 Вт. Програмне забезпечення Lenovo ThinkColour дозволяє швидко і легко налаштувати параметри екрану і керувати портами й функціями ThinkVision P34w-20.

ThinkPad Thunderbolt 4 для мобільних робочих станцій

Нова док-станція ThinkPad Thunderbolt 4 оснащена одним блоком живлення потужністю 300 Вт — тепер користувачі зможуть підключати робочі станції за допомогою одного порту. Док-станція ThinkPad Thunderbolt 4 — одна з перших док-станцій із дротовим інтерфейсом Intel AMT, що спрощує керування пристроєм.

Майбутнє роботи

Трансформація робочих місць спонукає користувачів до мобільних і гнучких рішень. Можливість працювати з будь-якої точки світу з продуктивними застосунками і обчислювальними ресурсами має вирішальне значення. Оскільки 83% опитаних ІТ-директорів і співробітників очікують, що після пандемії робота буде віддаленою мінімум половину часу, нові мобільні робочі станції Lenovo разом із новим професійним монітором і док-станцією забезпечують комфортне робоче місце у гібридному середовищі.

Дізнатися більше про мобільні робочі станції можна за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top