Оновлені карти Petal Maps відтепер доступні на смарт-годинниках Huawei Watch 3

Оновлені карти Petal Maps відтепер доступні на смарт-годинниках Huawei Watch 3

Кількість щоденних поїздок після року обмежень у пересуваннях поступово збільшується. Petal Maps представляє декілька оновлень для поліпшення якості мандрівки.

Київ, 23 липня 2021 р. — Компанія Huawei оголосила про запуск сервісу навігації Petal Maps на нещодавно представленій серії смарт-годинників Huawei Watch 3. Додаток пропонує низку нових функцій, спрямованих на полегшення подорожей.

Petal Maps, який можна завантажити з AppGallery на Huawei Watch 3, надсилає навігаційні дані безпосередньо на смарт-годинник. Користувачі отримують миттєвий доступ до необхідних вказівок під час піших або велосипедних маршрутів просто на своє зап’ястя.

Після тривалої роботи вдома для більшості людей повсякдення поступово повертається до звичного стану. Зростає кількість мандрівок. Petal Maps версії 1.9 оснащений функціями, які полегшують перехід до буденного життя після пандемії. Додаток пропонує споживачам подорожувати, відстежуючи ситуацію на дорогах та використовуючи анімований прогноз погоди, супутникову мапу, автомобільну навігацію з переліком улюблених місць. Серед нових функцій наступні.

Картки щоденних маршрутів. Ця функція допомагає найбільш ефективно та швидко знаходити шлях додому. У додатку Petal Maps користувачі можуть зберегти адресу свого будинку та офісу і налаштовувати картки швидкого доступу для миттєвої перевірки часу і маршруту. Розширена навігація відтепер охоплює автомобільні, піші та велосипедні подорожі, а також маршрути громадського транспорту. Інформація про дім та офіс зберігається винятково в додатку та захищена суворими гарантіями конфіденційності.

Погода. Нова функція на карті проінформує користувачів про детальний прогноз погоди у місці, куди вони вирушають. Інформація про погоду відображатиметься безпосередньо на мапі й буде супроводжуватися анімованими ефектами — наприклад, динамічними сповіщеннями про негоду.

Супутникова карта і функція відображення рельєфу місцевості. Супутникова карта дає можливість користувачам вивчити ландшафти тих місць, якими вони подорожують, за допомогою супутникових знімків. Зображення з високою роздільною здатністю дозволяють точно визначати географічні об'єкти. До того ж нова функція відображення рельєфу допомагає користувачам отримати уявлення про особливості місцевості. Це, зокрема, стане в пригоді всім, хто полюбляє піші прогулянки й походи.

Трафік у режимі реального часу. У нещодавньому оновленні додано легкі для візуального сприйняття різнокольорові маркери, що допомагають дізнатися про швидкість трафіку на маршруті. До того ж водії можуть збільшити картографічне зображення перехрестя попереду, що спрощує навігацію складними ділянками дороги.

Дерек Ю, віцепрезидент регіону Центральна, Східна та Північна Європа у Huawei Consumer Business Group, сказав: «Оскільки співробітники поступово повертаються в офіси і кількість поїздок збільшується, оновлення наших Petal Maps є дуже вчасним. Технологічність та навігаційна система додатка дозволяють користувачам максимально легко діставатися до роботи, повертатися додому, встигати на зустрічі. Останні і майбутні оновлення Petal Maps, вже доступні й на Huawei Watch 3 Series, неодмінно приємно здивують користувачів».

З моменту запуску в жовтні минулого року карти Petal Maps постійно оновлюються, аби пропонувати користувачам ліпший, індивідуалізований і локалізований досвід. Petal Maps доступні у більш ніж 140 країнах і працюють з 26 мовами. У Європі ними наразі користуються 2,7 мільйона людей.

Petal Maps доступні для всіх смартфонів Android. Їх можна завантажити з AppGallery і Google Play.

comments powered by Disqus
 
Top