ШТАТИВ-ТРИПОД FLEXPRO: НОВИЙ РІВЕНЬ МОБІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ

ШТАТИВ-ТРИПОД FLEXPRO: НОВИЙ РІВЕНЬ МОБІЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ

У наш час смартфони оснащено високоякісними камерами для професійної фотозйомки. І тут звичайної палки для селфі вже недостатньо. Наш штатив FlexPro для смартфонів - ідеальний помічник для блогерів, а також для фото- та відеозйомки під час відпочинку та подорожей. Для фотографій, які не лише залишаються в пам’яті, а й оживають.

Показати все

FLEXPRO – КОЛИ НАЗВА ГОВОРИТЬ САМА ЗА СЕБЕ

Штатив для камери допомагає робити чіткі фотографії без розмиття від тремтіння. Наш гнучкий штатив може набагато більше: він дає змогу робити фотографії з незвичних ракурсів і кутів огляду. Гнучкі ніжки згинаються на 360°, завдяки чому ви можете робити оригінальні знімки в незвичних і цікавих місцях, кріплячи штатив до різних об'єктів - перил, гілок дерев, ніжок столу або рами автомобіля. Гумові накладки забезпечують додаткове зчеплення на брудних або слизьких поверхнях.

Крім того, ніжки штатива можна з’єднати, щоб отримати практичний монопод, наприклад, для селфі.

ШТАТИВ ДЛЯ СМАРТФОНА З ПРОФЕСІЙНИМИ ФУНКЦІЯМИ

Завдяки кулеподібній головці ви можете робити ще професійніші фотографії, оскільки вона забезпечує точне вирівнювання по вертикалі й горизонталі. Якщо ви хочете поекспериментувати зі згином штатива, гумові накладки із сотоподібним малюнком на ніжках штатива забезпечують чудове зчеплення. Тримач для смартфона має поролонову прокладку, завдяки чому ваш пристрій буде завжди захищений від подряпин.

ШТАТИВ ДЛЯ СМАРТФОНА, ЩО ТАКОЖ ЧУДОВО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ GOPRO І ЦИФРОВИХ КАМЕР

Горизонтальний тримач для смартфона (підходить для всіх смартфонів від 4,8 см до 9,5 см) можна скласти для економії місця або навіть зняти - це особливо зручно в поїздках і для рюкзака. ¼-дюймову різьбу можна використовувати для підключення цифрової камери. Шанувальники камер GoPro також не залишилися без уваги: адаптер, що входить у комплект, можна використовувати для кріплення камери GoPro до штатива - для ще більш захоплюючих знімків у снігу та воді.

comments powered by Disqus
 
Top