Поповнення у ряду СВО ASUS та Republic of Gamers

Поповнення у ряду СВО ASUS та Republic of Gamers

Поповнення у ряду СВО ASUS та Republic of Gamers: дізнавайся більше про найпрохолодніші новинки для спекотного літа.

Показати все

Флагманська модель ROG Ryujin II AIO пропонує тільки найкращі технічні рішення та найефектніший дизайн. СВО має насос Asetek 7-го покоління та вентилятори радіатора Noctua Industrial PPC, а додатковий вбудований вентилятор забезпечує охолодження зони процесора материнської плати, включаючи VRM і перший слот M.2. Справжній вау-ефект викликає 3,5-дюймова РК-панель для відображення системних даних або кастомної анімації.

Елегантна сучасна серія ROG Strix LC II, що пропонує на вибір розміри радіаторів 120, 240, 280 та 360 мм, щоб розкрити весь потенціал найновіших багатоядерних процесорів Intel та AMD. Для максимальної ефективності охолодження використовується насос Asetek 7-го покоління підвищеної довговічності та мінімального шуму. Стилю та яскравості збірці надасть підсвічування RGB додатково підкреслює конструкції з блискучими різнокольоровими світловими ефектами, або варіант, що не стосується ARGB, ідеально підходить для стриманої потужності крадіжних установок.

СВО TUF Gaming LC ARGB - ідеально підійде тим, хто надає перевагу надійності та максимальній довговічності. Кожен кулер містить елементи ARGB-підсвічування із підтримкою Aura Sync, які виділяють вентилятори радіатора та логотип TUF Gaming на кришці насоса. Користувачі зможуть обрати моделі 120 або 240 мм. Захист радіаторних вентиляторів від потрапляння пилу за міжнародним стандартом IP5X збільшує термін служби СВО та забезпечує оптимальну роботу вентиляторів навіть у важких умовах.

comments powered by Disqus
 
Top