Новий бренд товарів для геймерів — Kingston FURY

Новий бренд товарів для геймерів — Kingston FURY

Kingston Technology представила бренд високопродуктивних товарів для геймерів і ентузіастів ПК — Kingston FURY.

Новий бренд об'єднає лінійки геймерських DRAM, флеш-накопичувачів і SSD від Kingston, раніше представлені на ринку під брендом HyperX, права на який були викуплені компанією Hewlett-Packard у лютому цього року.   

Як зазначив, презентуючи бренд, старший директор із маркетингу Kingston Technology Крейг Тіллмонт: «30-річний досвід компанії в розробці, виробництві, тестуванні та підтримці клієнтів, що стоїть за численними рекордами розгону й нагородами, що збираються лінійками пам'яті HyperX із 2002-го року, продовжує нову еру високопродуктивних рішень DRAM і флеш-пам'яті для оверклокерів і кіберспортсменів, тепер під новим брендом Kingston FURY».

Вже в найближчі тижні Kingston Technology представить повну лінійку пропозицій Kingston FURY DDR4 і DDR3, а в IV-му кварталі запустить найочікуванішу новинку сезону - модулі пам'яті DDR5, які зараз проходять кваліфікаційні випробування та тестування на сумісність із материнськими платами провідних світових виробників.

Під брендом Kingston FURY будуть представлені лінійки пам'яті:

  • Kingston FURY Renegade. Лідер із продуктивності з частотами до 5333 МГц DDR. Висока швидкість і низька латентність - найкраще рішення для забезпечення безкомпромісної продуктивності комп'ютерних систем. Пам'ять DDR4 з RGB-підсвічуванням і без нього.
  • Kingston FURY Beast. Ідеальне високопродуктивне та економічне оновлення з частотами до 3733 МГц DDR для геймерів і ентузіастів ПК. Пам'ять DDR3, а також DDR4 з RGB-підсвічуванням і без нього.
  • Kingston FURY Impact. Високопродуктивне рішення SO-DIMM із частотами до 3200 МГц DDR для ноутбуків, NUC та інших ПК із малим форм-фактором. Пам'ять DDR3 і DDR4.

Слідкуйте за новинами про першу поставку Kingston Fury вже найближчим часом!

Kingston FURY (відео)

comments powered by Disqus
 
Top