Компанія TP-Link виводить на український ринок нові енергозберігаючі Wi-Fi лампи

Компанія TP-Link виводить на український ринок нові енергозберігаючі Wi-Fi лампи

Лампи Tapo L510E і L530E підтримують управління через фірмовий додаток, їх світло буде з’являтися у вашому будинку за розкладом, а ще з ними можна спілкуватися за допомогою Google Assistant.

Показати все

Tapo L510E

Це енергозберігаюча лампа з цоколем Е27 і енергоспоживанням 8,7 Вт змінить вашу уяву про можливості пристроїв для розумного будинку. За допомогою фірмового додатку Tapo ви зможете регулювати рівень яскравості, налаштувати розклад включення та виключення однієї або кількох ламп в заздалегідь вказаний час або увімкнути режим «Не вдома», який буде самостійно вмикати и та вимикати лампи у різних кімнатах вашої оселі, створюючи іллюзію того, що в будинку хтось є.

Ви зможете налаштувати автоматичне включення світла на світанку та заході сонця, а також зберегти раніше встановлені режими - наприклад, ідеальне освітлення для перегляду фільмів або фотосессії з домашнім улюбленцем. Більше того: пристрій підтримує голосове управління через Google Assistant. Це означає, що ви вперше в житті зможете поговорити с лампою, і вона вас зрозуміє. Радимо почати з простих реплік: «Окей, Google, увімкни світло» або «Окей, Google, приглуши світло у спальні».  Звісно, ви можете включати та виключати світло дистанційно – наприклад для того, щоб пізнім вечором не входити в напівтемну квартиру.

Tapo L510E напряму підключається до домашньої Wi-Fi мережі, а для її встановлення потрібно лише завантажити додаток Tapo на смартфон або планшет, вкрутити лампу в патрон та слідувати підказкам програми. Слід додати, що термін служби лампи складає 15 000 годин.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Tapo L510E становить 239 грн.

Tapo L530E

Характеристики цієї моделі повністю повторюють специфікації L510E за виключенням однієї важливої обставини – в даному випадку мова йде про багатокольорову лампу з можливістю вибору одного з 16 мільйонів кольорів, регулюванням яскравості та температури кольору. Хочете холодне синє світло для гри у Fortnite? Будь ласка! Теплий ліловий для святкування дня народження? Жодних проблем! Червоний для романтичної вечері? Скільки завгодно!

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Tapo L530E становить 329 грн.

comments powered by Disqus
 
Top