Acer TravelMate P6 - надлегка продуктивність для різноманітних задач

Acer TravelMate P6 - надлегка продуктивність для різноманітних задач

Хочемо познайомити вас з преміальною лінійкою ноутбуків для бізнесу від Acer, яка щойно розвантажилася на складі ERC - це серія TravelMate P6.

Показати все

TravelMate P6 поєднує в собі надзвичайно легку портативність і продуктивність наступного рівня на базі Intel Evo. Цей тонкий, міцний ноутбук важить трохи більше 1 кг, водночас забезпечує першокласні результати завдяки потужним процесорам Intel Core i5 та i7 11го покоління, орієнтованому на користувача дизайну, а також численним функціям безпеки та управління, що робить його ідеальним вибором для бізнесу.

Приголомшливий корпус із алюмінієво-магнієвого сплаву має товщину лише 16,8 мм. 14-дюймовий IPS дисплей FHD+ із вузькою рамкою та з 100% покриттям sRGB забезпечує яскраві, високоточні кольори.

Цей надійний ноутбук із тривалим терміном служби також відповідає стандартним параметрам MIL-STD 810H та витримує всі труднощі ділових поїздок. Клавіатура і сенсорна панель із захистом від проливань захищають внутрішні компоненти від рідин, водночас батарея забезпечує живлення протягом усього дня зустрічей або під час роботи на виїзді протягом 20 годин використання. Технологія швидкого заряджання забезпечує заряджання пристрою до 80% ємності всього за годину.

Забезпечуйте надійну автентифікацію та захищайте дані компанії за допомогою Trusted Platform Module 2.0 на апаратному рівні та технології віддаленого керування vPro. Вбудована технологія Acer User Sensing дозволяє точно виявляти людей на основі дальності розташування та руху і захищає ваші дані, блокуючи екран, коли ви виходите. Коли ви повернетесь, можна знову швидко увійти в систему за допомогою Windows Hello та ІЧ-вебкамери або засобу для зчитування відбитків пальців, розташованого на кнопці живлення.

Обирайте з-поміж уже доступних зі складу конфігурацій та слідкуйте за анонсами.

comments powered by Disqus
 
Top