Більше можливостей для кіберспорту: Lenovo представила новинки бренду Legion

Більше можливостей для кіберспорту: Lenovo представила новинки бренду Legion

Компанія Lenovo представила новинки бренду Legion — 16-дюймовий флагманський ноутбук Lenovo Legion 7i, потужний 16-дюймовий Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5i з 15-дюймовим або 17-дюймовим екраном, які легко налаштувати під потреби користувача.

Продуктивність лежить у основі кожного продукту лінійки Lenovo Legion — це підтверджують і нові портативні ігрові ПК, оснащені процесорами Intel і графічними картами NVIDIA, а також операційною системою Windows 10. Ігроки можуть оптимізувати кіберспортивний досвід за допомогою інноваційних технологій на новому ігровому моніторі Lenovo Legion Y25g-30 із IPS-матрицею. Висока частота оновлення екрану 360 Гц забезпечує динамічний ігровий процес без затримок. 

Компанія Lenovo вірить, що робота над покращенням обладнання, програмного забезпечення та сервісів підтримки забезпечує потужні та захоплюючі ігрові можливості. Протягом майже шести років бренд Legion від Lenovo відповідає за неймовірну продуктивність і елегантний дизайн для зростаючої аудиторії завзятих геймерів.

Продуктивна робота без затримок

Пристрої лінійки Lenovo Legion, оснащені новими мобільними процесорами Intel серії Н 11-го покоління, пропонують геймерам і творцям контенту високопродуктивні гаджети для швидкої потокової передачі даних, роботи без затримок, високої кадрової частоти (FPS) і продуктивності, як у настільних комп’ютерів. Оскільки слоти розширення підтримують до 20 полос PCIe, пристрої отримали збільшену пропускну здатність і сховище для продуктивності підключених апаратних компонентів — відеокарт, твердотільних накопичувачів і Wi-Fi карт. Це забезпечує швидке завантаження даних з SSD під час напружених ігрових баталій, а також дозволить покращити роботу програм, прискорити рендеринг графіки та роботу з іншими продуктивними задачами. 

Ігрові ПК Lenovo Legion працюють на базі операційної системи Windows 10, щоб повністю розкрити потенціал ноутбуків, які здатні впоратися з багатозадачністю та важкими навантаженнями. Тактова частота процесора до 5 ГГц у турбо-режимі забезпечує максимальну продуктивність. 

Ігрові ноутбуки на базі процесорів Intel із 8 ядрами та 16 потоками створені для підвищення ефективності, підтримують інтерфейс Thunderbolt 4 для надійного підключення дисплею, швидкої зарядки та передачі даних. Потрібно подивитися онлайн-трансляцію, а до домашньої мережі підключені одночасно декілька пристроїв? Завдяки технології Intel Killer Wi-Fi 6 користувач може дивитися ігрові стріми без затримок. 

Новинки Lenovo Legion із культовими деталями в обробці і в улюблених кольорах користувачів отримали продуктивні відеокарти NVIDIA GeForce RTX із підтримкою нової технології трасування променів. Із новим Lenovo Legion 7i геймери отримають вражаючий досвід завдяки GeForce RTX 3080, потужністю до 165 Вт. Більш того, нові ноутбуки Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5i також оснащені оновленими дискретними відеокартами NVIDIA, у тому числі GeForce RTX 3050Ti та RTX 3050. Відеокарти забезпечують загальну потужність до 95 Вт і дозволяють отримати максимум задоволення від високопродуктивних ігор класу ААА.

Нові ноутбуки Lenovo Legion створені для повного занурення в ігри та імерсивного досвіду:

  • Lenovo Legion 7i та Lenovo Legion 5i Pro — перші у світі пристрої з 16-дюймовими дисплеями з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440 пікселів), співвідношенням сторін екрану 16:10 і частотою оновлення до 165 Гц, які отримали сертифікацію TÜV і захищають зір від синього випромінювання екрану;
  • новинки отримали клавіатуру Lenovo Legion TrueStrike з швидшим ходом клавіш порівняно з попередніми двома поколіннями;
  • система охолодження Lenovo Legion Coldfront 3.0 забезпечує збільшений на 18% повітряний потік та нижчі температури системи від покоління до покоління для тривалого ігрового процесу без троттлінгу;
  • оптимізована технологія Lenovo Legion AI Engine з підтримкою штучного інтелекту (ШІ) забезпечує вищу частоту кадрів та знижує затримку в іграх завдяки динамічному переключенню потужності між процесором та графічним процесором. Система автоматично оптимізує навантаження, але користувач може самостійно налаштувати розподіл для інтенсивних ігор;
  • новинки оснащені додатковими преміум-можливостями: вимикачем вебкамери для кращої конфіденційності та різними портами вводу/виводу (input/output, I/O) з усіх боків ноутбука для зручного підключення аксесуарів.

Вражаюча швидкість для просунутих геймерів

Навіть мілісекунди мають значення в кіберспорті, а результат битви може залежати від швидкості реакції, більш високої частоти кадрів та меншої затримки вводу. Новий ігровий монітор Lenovo Legion Y25g-30 — справжня революція у світі кіберспортивних змагань. Завдяки найвищій у світі частоті оновлення екрану до 360 Гц монітор підвищує плавність зображення та збільшує швидкість відгуку системи. Монітор запобігає тірінгу (розриву) екрану і розмиттю зображення завдяки технологіям NVIDIA G-SYNC і NVIDIA Reflex, які забезпечують найнижчу затримку і дозволяють геймерам насолодитися реалістичним ігровим досвідом.

Монітор Lenovo Legion Y25g-30 надає користувачам широкі можливості налаштувань. 24,5-дюймовий дисплей допоможе зберігати концентрацію під час гри. Екран підтримує технологію Eye Comfort для зниження навантаження на очі навіть під час тривалих нічних баталій. Ергономічна підставка дозволяє нахиляти, піднімати та повертати дисплей для індивідуального користувацького досвіду та комфорту. Програмний центр Lenovo Artery допомагає геймерам швидко персоналізувати налаштування дисплею згідно з уподобаннями за допомогою зручного інтерфейсу. Ігрові інструменти Lenovo Artery, зокрема приціл, таймер, частота кадрів, управління освітленням і налаштування гарячих клавіш дозволяють гравцеві повністю контролювати процес і зосередитися на перемозі.

Lenovo Legion Y25g-30 підтримує екстремально високу швидкість відгуку — 1 мс, що дозволяє усунути затримки, щоб користувач не відволікався під час вирішальних моментів у грі. Монітор із IPS-матрицею забезпечує широкий кут огляду, точну кольоропередачу і підтримує 99% охоплення колірного простору sRGB. За реалістичне зображення відповідають яскравість екрану до 400 ніт і технологія HDR, які дозволяють повністю насолодитися процесом гри. Користувач може відрегулювати RGB-підсвітку монітору, а якісний звук забезпечують два вбудованих динаміки потужністю 3 Вт. Ігрова гарнітура займає багато місця на робочому столі? Аксесуар можна зберігати на вбудованому в монітор крючці. 

Під час кіберзмагань тривала наскрізна затримка системи може вплинути на продуктивність і перешкодити навичкам гравця. Тому монітор Lenovo Legion Y25g- 30, графічний процесор GeForce RTX і частота оновлення екрану до 360 Гц збільшують точність і швидкість реакції під час гри.

comments powered by Disqus
 
Top