HD-звук та смарт-приглушення шуму: Huawei презентувала нові TWS-навушники FreeBuds 4

HD-звук та смарт-приглушення шуму:  Huawei презентувала нові TWS-навушники FreeBuds 4

Київ, 15 липня 2021 р. — Підрозділ Huawei Consumer Business Group (CBG) в Україні презентував нові бездротові навушники відкритого типу Huawei FreeBuds 4 — останнє поповнення лінійки True Wireless Stereo (TWS) Bluetooth. Завдяки звучанню високої роздільної здатності, оновленій технології активного шумоприглушення, легкості та комфорту, а також інтелектуальним можливостям підключення Huawei FreeBuds 4 не тільки забезпечують якісне звучання, а й піднімають досвід користування навушниками на абсолютно новий рівень.

Звук високої роздільної здатності

У FreeBuds 4 використовується композитна діафрагма з рідкокристалічного полімеру, яка підтримує частотний діапазон до 40 кГц, відтак високі частоти звучать багатше та об’ємніше.

Щодо потужних басів, то Huawei FreeBuds 4 оснащено 14,3-міліметровим динамічним драйвером. Для відтворення насичених низьких частот Huawei FreeBuds 4 мають оновлений механізм поліпшення басів (забезпечує на 150% більше басів), низькочастотну трубку та материнську плату, які створюють герметичну звукову порожнину. Порівняно з FreeBuds 3, Huawei FreeBuds 4 мають підвищену повітронепроникність, акустичний тиск і збільшений на 15% обсяг низькочастотної трубки, що забезпечує посилений резонансний ефект від повітря і діафрагми.

При вимкненій функції активного шумоприглушення навушники Huawei FreeBuds 4 можуть безперервно відтворювати аудіо протягом 4 годин. А із зарядним чохлом вони здатні пропрацювати до 22 годин. При ввімкненій функції ANC нові навушники Huawei програють музику протягом 2,5 години. Окрім того, завдяки передовій у галузі технології швидкої зарядки Huawei FreeBuds 4 можна підзарядити усього за 15 хвилин, аби потім насолоджуватися музикою протягом 2,5 години.

Смарт-приглушення шуму

Нові навушники оснащено допрацьованою інтелектуальною технологією ANC 2.0, яка поліпшила процес приглушення шуму і на апаратному, і на програмному рівні. Технологію ANC реалізовано на двох мікрофонах, що забезпечує поліпшену продуктивність процесу. Мікрофони вловлюють навколишній шум із набагато більшою точністю, ніж конкуренти на ринку, досягаючи провідних у галузі результатів.

Аби підвищити ефективність шумоприглушення у різних сценаріях використання, у Huawei FreeBuds 4, вперше серед навушників відкритого типу на ринку, використовується технологія смарт-приглушення шуму (Adaptive Ear Matching). Коли функцію шумоприглушення увімкнено, навушники автоматично визначають форму вуха користувача й оптимальне налаштування приглушення шуму для кожної окремої людини. Так вони оптимізують процес прослуховування аудіо й гарантують безперебійність звучання незалежно від того, де знаходиться користувач.

Природний комфорт у носінні та стильний дизайн

Комфорт у носінні — ключовий аспект для поліпшення користувацького досвіду. Нові навушники Huawei FreeBuds 4 мають оптимізовану конструкцію і вирізняються кращою посадкою у вухах. Вони компактніші та легші за попередню модель Huawei FreeBuds 3: вага кожного навушника становить 4,1 г. Усі ці вдосконалення не лише забезпечують комфортне носіння, а й дозволяють підвищити продуктивність функції активного шумоприглушення в Huawei FreeBuds 4.

Розмір зарядного кейса Huawei FreeBuds 4 становить лише 58,0 мм x 21,2 мм, а вага — усього 38 г. Нові навушники на 6,3% менші та на 20,8% легші порівняно з попередньою моделлю. Чохол має симетричну закруглену конструкцію та мінімалістичний дизайн.

Інтелектуальне підключення

Huawei має значний досвід у сфері бездротового підключення та розробки екосистеми пристроїв у всіх сценаріях користування. Завдяки цьому навушники Huawei FreeBuds 4 підтримують різні опції підключення. Серед них — підключення до пристроїв поруч, підключення завдяки хмарному обміну даними, подвійне підключення пристроїв і центр підключення аудіо (Audio Connectivity Centre). Нові навушники Huawei можна підключити до будь-якого пристрою на базі EMUI — від смартфонів до планшетів і ноутбуків. Вони забезпечать безперебійне відтворення звуку й інтелектуальне підключення.

Huawei FreeBuds 4 підтримують подвійне підключення. До них легко можна підключити будь-які два пристрої одночасно — смартфон, планшет, ноутбук, розумний годинник чи інтелектуальний екран Huawei або будь-який інший гаджет на операційних системах Android, iOS чи Windows. Ця функція гарантує, що користувачі не пропустять жодного важливого дзвінка, поки прослуховуватимуть улюблені треки чи насолоджуватимуться переглядом відео. Під час вхідного дзвінка музику або фільм можна поставити на паузу.

Audio Connectivity Centre у додатку Huawei AI Life включає список десяти нещодавно підключених пристроїв. Таким чином, користувачі можуть швидко перемикатися між гаджетами за допомогою простого дотику.

Huawei FreeBuds 4 — один із інтелектуальних пристроїв, розроблений для втілення стратегії Huawei Seamless AI Life. Навушники значно поліпшені порівняно з попередньою моделлю у таких аспектах, як якість звучання, рівень приглушення шуму, комфорт носіння та можливості підключення. Надалі Huawei продовжуватиме розробляти пристрої, що забезпечують безперебійне підключення та інтелектуальне відтворення аудіо.

В Україні Huawei FreeBuds 4 доступні у продажу з 15 липня. Модель представлена у двох кольорах: «Білому» (Ceramic White) та «Сріблястому» (Silver Frost). Рекомендована ціна новинки — 4 499 грн. А у період з 16 липня до 1 серпня 2021 року включно Huawei FreeBuds 4 можна придбати за спеціальною ціною — 3 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top