ERC - дистрибутор продукції Koss. Перша поставка!

ERC - дистрибутор продукції Koss. Перша поставка!

Хто не знає про Koss? Це легендарний бренд, першопроходець та спеціаліст у сфері персонального та професійного аудіо. З далекого 1953 року і до сьогодні шанувальники музики відзначають точне відтворення звуку, яке отримало історичну назву #TheSoundOfKoss.

Показати все

Стильні та універсальні Porta Pro і Sporta Pro, басисті The Plug, професійні UR20, бюджетні KPH7. Легенди світу звуку повертаються в Україну вже зараз. Але що змінилося за більш ніж 10 років?

Багато чого! Популярні моделі отримали оновлення у вигляді бездротового типу оформлення. Тепер буде можливість насолоджуватись улюбленим знаковим у більш сучасному та універсальному форматі. Але для поціновувачів старої школи ми пропонуємо й класичний ассортимент, він майже не змінився та й досі залишається абсолютно актуальним.

Наразі компанія займається збільшенням асортименту бездротових та повністю бездротових навушників. Koss має свою власну технологію активного шумозаглушення ANC, яка отримала назву Quiet Zone. Водночас бренд активно зростає у актуальній сьогодні категорії гарнітур для персональних комп’ютерів, які успішно використовуються для оснащення call-центрів та офісів та просто для користування вдома.

Пориньте у світ якісного звуку разом з Koss вже зараз!

Перша поставка гарнітур та навушників Koss вже на складі ERC та готові до відвантаження!

comments powered by Disqus
 
Top