Навушники OnePlus Buds Z

Навушники OnePlus Buds Z

Поспішаємо повідомити, що вже дуже скоро на складі ERC будуть доступні TWS навушники від світового бренду OnePlus!

Легендарна модель OnePlus Buds Z поєднує в собі високу якість звуку, чудові характеристики мікрофонів, простоту та легкість керування, інноваційність кастомізації через фірмовий додаток!

Ваше життя без обмежень!

Ваша музика має значення. Це універсальна мова, яка об'єднує нас, покращуючи наш життєвий досвід. Підключитися до неї ще ніколи не було так просто.

Насолоджуйтеся звуком довше, куди б ви не вирушили. Живіть своєю історією з OnePlus Buds Z.

Boost your bass - Кожен навушник оснащено вдосконаленим 10 мм динамічним драйвером, що забезпечує чіткість глибоких басів.

Завдяки посиленню низьких частот ви відчуєте підвищену глибину та деталізацію кожного біта.

Перетворіть свій звук

Підніміть свій звук на новий рівень за допомогою динамічного 3D-стерео з Dolby Atmos і точного панорамного звуку за допомогою новітньої цифрової технології Dirac Audio Tuner.

Натисни плей на цілий день!

20 годин музики.

Повний заряд забезпечує кращий у своєму класі час автономної роботи - 20 годин. У поєднанні з ефективним керуванням живленням ваші улюблені треки звучатимуть ще довше.

Заряджайте хвилини, слухайте годинами

З OnePlus Buds Z усього за 10 хвилин швидкого заряджання можна підключитися до вражаючих 3 годин яскравого та живого звуку.

Легко для твоїх вух

Витончений ергономічний дизайн навушників-вкладишів і 3 розміри навушників забезпечують ідеальну посадку для максимального комфорту та зручності.

Для тих, хто залишається активним, залишайтеся на зв'язку з вашим аудіо весь день.

Телефонуйте своїм друзям своїми Buds (Z)

Удосконалена технологія Bluetooth 5.0, 2 мікрофони та алгоритми шумозаглушення OnePlus об'єднані для виняткової чіткості та стабільності розмови.

Зручне підключення за допомогою Quick Pair

Quick Pair дає змогу автоматично підключатися. Щоразу, коли ви відкриваєте футляр, Quick Connect одразу ж підключається до вашого телефона, щоб насолоджуватися музикою по-справжньому плавно.

Інтуїтивно зрозуміле швидке керування

Ще ніколи керування звуком не було таким плавним, як з OnePlus Buds Z. Хочете призупинити трек, переключити треки або відповісти на дзвінок?

Зробіть усе це лише кількома натисканнями.

Знайдіть усе на HeyMelody

Перевірте час автономної роботи, оновіть прошивку та насолоджуйтеся новітніми й кращими функціями. Налаштуйте функцію подвійного торкання відповідно до своїх уподобань.

Зробіть усе це в цьому універсальному додатку.

Наднизька затримка для геймерів!

Швидкість має значення. Краща в галузі низька затримка дає вам можливість синхронізуватися з усіма екранними мобільними діями. Коли на рахунку мілісекунди, отримайте перевагу в грі з OnePlus Buds Z.

З легкістю отримуйте доступ до Google Assistant

Потрібні останні оновлення погоди, новини або нагадування? Це просто. Google Assistant завжди під рукою. За допомогою подвійного торкання налаштуйте функцію для персоналізованого досвіду.

comments powered by Disqus
 
Top