Диски корпоративного класу для систем Synology

Диски корпоративного класу для систем Synology

Жорсткі диски Synology HAT5300 забезпечують кращу у своєму класі продуктивність завдяки ефективній інтеграції з DSM і обладнанням Synology.

Показати все

Зважаючи на внутрішнє тестування тривалістю до 300 000 год і п’ятирічну гарантію диски серії HAT5300 забезпечують неперевершену надійність систем Synology.

Завдяки тестуванню та оптимізації жорсткі диски серії HAT5300 забезпечують підвищення продуктивності послідовного читання до 23% в багатокористувацьких середовищах із ресурсоємними завданнями.

Продуктивність

Підтримувана швидкість передавання даних до 274 МБ/с

Оптимізація

Прискорення послідовного читання до 23 % на Synology NAS

Надійність

Розроблено спеціально для серверів Synology, що працюють цілодобово

Оновлення

Автоматичне оновлення прошивки через DSM

Довговічність за експлуатації в режимі 24/7

Жорсткі диски серії HAT5300 розраховано на середній наробіток до відмови до 2,5 млн год, робочі навантаження, які задіюють дані обсягом до 550 ТБ на рік і підтримують технологію безперервного записування в кеш, що дає змогу звести до мінімуму ризик пошкодження даних у разі непередбаченого вимкнення живлення.

Примітка

  • Гарантійний термін починається з дати придбання, що зазначена у квитанції про купівлю.
  • Максимальна підтримувана швидкість передавання даних дисків HAT5300 – 16 ТБ.
  • Тестування продуктивності проводилося компанією Synology з використанням 12 дисків у системі SA3600 із налаштованим масивом RAID 5 проти дисків того самого (корпоративного) класу за допомогою IOMeter (блоки по 64 КБ). Результати представлені тільки для довідкових цілей. Фактична продуктивність може відрізнятися залежно від робочого навантаження, методів тестування й налаштування пристроїв і програмного забезпечення.
comments powered by Disqus
 
Top