Huawei band 6: смарт годинник твого настрою!

Huawei band 6: смарт годинник твого настрою!

У часи пандемії COVID19, ми точно зрозуміли, що наше здоров'я - це найбільша цінність! Тому наразі, велика кількість гаджетів підхопила функціонал, що допомагає у сучасних реаліях слідкувати за нашим здоров'ям ще краще! І одним із таких параметрів є вимірювання кисню у крові. Huawei band 6 не тільки підхопив цю та інші тенденції фітнес браслетів, а і удосконалив попередні існуючі. Отож, давайте оглянемо цей гаджет і подивимось що з цього вийшло.

Ключові особливості:

 • AMOLED-дисплей 1.47 
 • 2 тижні роботи на одному заряді 
 • 96 режимів тренувань

Комплектація

Комплектація проста і лаконічна - нічого зайвого! Отож, у коробці ви знайдете:

 • сам фітнес браслет
 • зарядка
 • документація

 

Дизайн

Дизайн браслету Huawei band 6 мені нагадує попередні версії від Huawei. Плюс мені другий раз на огляд дають браслет рожевого кольору (і я якби нічого не маю проти цього кольору), але він мені вже трохи приївся, хоча і він добре освіжає мій стиль.

До слова, смарт браслет доступний у таких кольорах:  «Чорному» (Graphite Black), «Рожевому» (Sakura Pink) та «Бурштиновому» (Amber Sunrise). 

Фітнес браслет має надзвичайно компактний корпус, а застосування склоармованого полімеру дозволяє збільшити його термін експлуатації і мати менший розмір у 18 г. Також він має м’який та приємний на дотик силіконовий ремінець, виготовлений за технологією полімеризації під дією УФ-випромінювання. Тому такий ремінець надстійкий до бруду та дуже зручний у носінні.

Якщо говорити коротко, то має дуже стильний і сучасний вигляд. Він точно приверне до себе увагу, а циферблат підкреслить ваш смак. Про циферблат, скажу парк слів трохи пізніше.

Функціонал

Одразу скажу, що це перший фітнес браслет, який мені дійсно не хотілось знімати з себе. Він зовсім не відчувається на руці і не заважає у побуті. 

За словами виробника,  Huawei Band 6 — перший смарт-браслет Huawei, який має повноцінний функціонал смарт-годинника, із великим 1,47-дюймовим AMOLED-дисплеєм і фізичною бічною кнопкою. Він на 148% більший, ніж Huawei Band 4, а співвідношення екрана до корпусу покращено до разючих 64%. Дисплей підтримує роздільну здатність 194*368 із 282 пікселями на дюйм, відтворюючи яскравий контент.

Huawei Band 6 оснащений високоефективним чипсетом і розумними алгоритмами енергозбереження, забезпечуючи постійний моніторинг серцевого ритму та якості сну. Щодо акумулятора фітнес браслету, то він забезпечує безперервну роботу пристрою протягом двох тижнів. Також Huawei Band 6 підтримує швидке заряджання завдяки магнітному зарядному пристрою. Отож, 5 хвилин заряджання вистачить, щоби користуватися смарт-годинником протягом двох днів (у звичайному режимі).

Корисні функції моніторингу

Для себе особисто, я видів такі корисні функції для моніторингу здоров'я та моїх активностей:

 • Цілодобовий моніторинг SpO2

Huawei Band 6 підтримує цілодобовий і щоденний моніторинг насичення крові киснем (SpO2). Він контролює стан вашого здоров’я та сповіщає, коли рівень кисню у крові занадто низький, щоб ви швидко вжили необхідних заходів .

 • Технологія моніторингу пульсу Huawei TruSeen™ 4.0

Потужна технологія Huawei TruSeen™ 4.0 і датчики дозволяють контролювати пульс у фоновому режимі, надаючи цілодобовий звіт щодо змін пульсу та частоти серцевих скорочень у стані спокою. Huawei Band 6 забезпечує цілодобовий моніторинг пульсу та надсилає сповіщення, якщо пульс користувача у стані спокою зависокий або занизький.

 • Huawei TruSleep™ 2.0 для наукового моніторингу якості сну

Поки ви спите, технологія Huawei TruSleep™2.0 може визначити стадії сну, виміряти серцевий ритм у реальному часі та зробити комплексний аналіз якості сну на основі цих даних. Huawei TruSleep™ 2.0 не просто автоматично визначає тривалість вашого сну. Вона визначає момент, коли ви засинаєте та прокидаєтеся, тривалість неглибокого та глибокого сну, стадію швидкого сну (REM). 

 • Huawei TruRelax™ для ефективного управління стресом

Технологія Huawei TruRelax™ точно контролює та оцінює рівень стресу, що дозволяє Huawei Band 6 слідкувати за змінами серцевого ритму — показником напруженості користувача. До того ж у додатку Huawei Health можна знайти дихальні вправи для зняття стресу та загального поліпшення свого стану.

 • Різновиди режимів тренувань

Huawei Band 6 підтримує 96 спортивних режимів й охоплює такі види спорту, як біг, ходьба, катання на велосипеді, плавання, заняття на еліптичному та гребному тренажерах тощо. 

 • Автоматичне визначення тренувань

Використовуючи датчик серцебиття й алгоритм виявлення виду фізичної активності, Huawei Band 6 розпізнає рухи користувача та їхню інтенсивність. 

Також годинники володіє функціоналом, який мені не дуже цікавий, а деякий функціонал і зовсім не працює з моїм iPhone XS MAX:

 • Відстеження менструального циклу
 • Huawei Band 6
 • Розумне розпізнавання номерів
 • Керування відтворенням музики
 • Розумний будильник
 • Віддалене керування камерою
 • Пошук телефона

Застосунок

Застосунок приємно радує наявністю величезною кількістю циферблатів під будь-який смак, стиль і настрій. Які можна дуже легко і швидко змінювати

Є система мотиваційних значків по персональним досягненням, які на мене дійсно мають вплив.

Ну і звичайно ж, статистика! Тут у вас буде велика кількість різних графіків, які допомагають слідкувати за вашим фізичним і психологічним здоров’ям!

Висновок

Huawei band 6 - це чудовий гаджет, який дійсно покращує наше життя і зводить контроль нашого здоров'я на автоматичний і і приємний процес. Але, звичайно ж, він пригодиться вам не тільки діагностикою здоров'я і спортивних досягнень. Просто, це те що я виділив по функціонал персонально для себе.

Єдиним мінусом у придбанні цього гаджети, є його ціна. Але з іншої сторони, хоча із аналогічним цінником, можна знайти і придбати велику кількість гаджетів та Huawei band 6 точно поки лідер із автономності, моніторингу такої кількості  тренувань та розміру екрану.

Великою перевагою для придбання Huawei band 6 буде наявність екосистеми від Huawei, яка наразі активно розвивається.

Отож, якщо у вас смартфон від Huawei або ви полюбляєте слідкувати за своїм здоров'ям та тренуванням і при цьому, хочете виглядати стильно, то і ви бажаєте Huawei band 6 - це ідеальне рішення для вас.

comments powered by Disqus
 
Top