Playrix запускає Manor Matters в AppGallery після успіху попереднього партнерства

Playrix запускає Manor Matters в AppGallery після успіху попереднього партнерства

Київ, 18 червня 2021 р. — Після успішного запуску ігор Gardenscapes та Homescapes на платформі AppGallery компанія Playrix повертається із ще більш захопливою ігровою пропозицією для користувачів Huawei.

Manor Matters готує ексклюзивні подарунки для святкування свого запуску на AppGallery. Гравці можуть використати подарункові пакети, які містять 500 монет та 50 одиниць енергії, а також купони зі знижкою 70% на базовий пакет Playrix.

На нових гравців очікує унікальний досвід Playrix з ефектом повної присутності завдяки пропозиціям, монетам для просування у грі та одиницям енергії для запуску додаткових сцен пошуку без очікування, доки ресурс енергії відновиться.

Після досягнення 30-го або вищого рівня гравці у Європі можуть отримати додаткові ваучери Golden Ticket на початку кожного тематичного сезонного випробування у іграх Manor Matters, Gardenscapes та Homescapes. Користувачі можуть також придбати золотий квиток в AppGallery вартістю 4,50 євро та істотно заощадити порівняно зі звичайною вартістю 5,49 євро.

«Ми раді можливості запропонувати нашу улюблену Manor Matters більшій кількості геймерів у всьому світі завдяки партнерству з AppGallery. Дві гри компанії, які ми запустили на AppGallery раніше, користуються великим успіхом. Приємно бачити, як користувачі Huawei реагують на нові ігрові опції», — прокоментував Максим Кириленко, директор із розвитку бізнесу в Playrix.

Майже відразу після появи в AppGallery обидві гри від Playrix — Gardenscapes та Homescapes — скористалися перевагами широкої аудиторії цього магазину додатків. Шанувальники казуальних ігор із головоломками можуть розраховувати, що побачать набагато більше запусків найближчими місяцями.

Huawei пропонує технологічну підтримку партнерам

Магазин додатків AppGallery є одним із найдинамічніших у своєму зростанні світових маркетплейсів, відтак Huawei забезпечив Playrix операційну підтримку, необхідну для кожного запуску. Manor Matters — ще один вдалий приклад того, як гра може використовувати HMS Core від Huawei, інтегруючись із кітом IAP, аби забезпечити безперешкодний процес оплати і для користувачів, і для розробників.

Manor Matters відтепер доступна на AppGallery.

 

comments powered by Disqus
 
Top