ERC – ексклюзивний представник бренду DURALEX в Україні

ERC – ексклюзивний представник бренду DURALEX в Україні

Інформуємо вас, що ERC – ексклюзивний представник бренду DURALEX в Україні!

Показати все

В асортименті бренду представлені наступні групи товарів:

  • Сервірування - тарілки, салатники, бульйонниці та чашки
  • Зберігання - салатники, контейнери з кришкою.
  • Приготування їжі - жаростійкі форми для випікання (будуть доступні до продажу у вересні)

Про виробника Duralex

Французька компанія Duralex International виробляє скляний ударо- та жаростійкий посуд вже протягом понад 70 років. Свій початок бренд бере ще з 1939 року.

DURALEX - це понад 250 найменувань продукції, що охоплює широкий спектр чашок, тарілок, блюд, салатників та інших важливих атрибутів столу, у різних колірних рішеннях. Асортимент бренду розрахований для споживача з будь-яким рівнем доходу.

Компанія відома у всьому світі своїм французьким дизайном, чистотою скла та довговічністю виробів.

Вся продукція виробляється виключно на території Франції. Завод розташований в 90 км від Парижа, в містечку Ля Шаппел-Сан-Месмін.

Повністю екологічне виробництво

Компанія Duralex ретельно контролює якість своєї продукції та усвідомлює, що важливо надавати сировинному матеріалу другий шанс.

Скло Duralex на 100% (від початку та до кінця) вироблено з сировини Duralex. Продукти, що були відсіяні через невідповідність якості, переробляються прямо на місці та реінтегруються у виробничий цикл.

Орієнтованість Duralex на захист та чистоту навколишнього середовища не обмежується лише виробництвом продукції. Упаковці також приділяють особливу увагу. Картон, що використовується для виробництва упаковки, є екологічно чистим і зроблений з вторинної сировини.

Вся продукція виготовлена виключно із надміцного загартованого скла

Процес загартування скла: скло, нагріте до 650°C, миттєво охолоджують за допомогою вентиляції холодного повітря, що допомагає склу набути якостей високого опору до механічних навантажень і різких перепадів температури.

Загартоване скло витримує максимальний перепад температур у 130°C. Однак, це значення може досягати й 200°C для певних категорій товарів, таких як жаростійкий посуд. Продукція Duralex може витримувати перепади температур від -20°C до +300°C.

Високі ударостійкі властивості продукції дозволяють бути впевненим у її безпечному використанні. Але якщо загартоване скло все-таки розбивається у руках, то ризик отримання травм відсутній. Скло розбивається на безліч тупих шматочків, які не травмують шкіру. Це те ж саме загартоване скло, яке використовується для виготовлення лобового скла автомобілів.

Скло Duralex на 100% гігієнічно, крім того, воно не є пористим, не містить свинцю, кадмію та Бісфенолу А.

Загартоване скло Duralex є кращим вибором для індустрії громадського харчування. Воно спеціально рекомендоване для інтенсивного використання. Це й є основною причиною, чому його широко та активно використовують у сегменті Хорека (кафе, ресторани, готелі).

comments powered by Disqus
 
Top